Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Falco i jego problemy z Bolecnautami i Bolecnautkami

~~Żółtobrunatna Aronia niezalogowany
8 grudnia 2019r. o 15:58
nie zamykać bo jest ubaw ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
8 grudnia 2019r. o 17:02
~~Żółtobrunatna Aronia napisał(a): nie zamykać bo jest ubaw ;)


Otóż to,po co zamykać- fajnie jest.
Jak w domu wariatów w dodatku nawalonych albo upalonych byle czym.I jak dwóch przypadło sobie do gustu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 grudnia 2019r. o 17:36
~~Zielonkawobłękitna Rudbekia napisał(a):
M21W2 napisał(a): Piotrek osobiście uważam że ten temat powinien zostać zamknięty , Falco sam się przedstawił kim jest a jego zwolennicy ( klakierzy ) dostosowali swój poziom do niego . Miłego Weekendu .


Nie zamykać tematu. Kmiot głomb cały czas miał, ma i będzie miał problemy z bolecnautami i bolecnautkami. Po co zamykać, jak zaraz ktoś inny założy go ponownie?
Zmieniam zdanie zgadzam się z Twoją opinią . Jakiś głom- ,b atakował mnie opierając się na plotkach . Jestem gotów na zdementowanie plotek na mój temat . Przykre że kłamstwa opowiada szanowany przedstawiciel z zawodu budowlaniec.


Dopisane 08.12.2019r. o godz. 17:36:

~~Konopna Acidantera napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Konopna Acidantera napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Pomarańczowobrązowy Barwinek napisał(a):
M21W2 napisał(a): Piotrek osobiście uważam że ten temat powinien zostać zamknięty , Falco sam się przedstawił kim jest a jego zwolennicy ( klakierzy ) dostosowali swój poziom do niego . Miłego Weekendu .


Ty jak zwykle prawy i sprawiedliwy ,pochwal się co u Ciebie ,jak tam rodzina ,poznaje ?
Nie cierpię tej waszej katolickiej obłudy .
Jeżeli chcesz podyskutować o mojej rodzinie , nie oczekuj odpowiedzi a spotkaj się ze mną osobiście w obecności tych których znasz , pomimo że wiem że braknie Tobie odwagi i nie przyjmiesz zaproszenia podaje nr .telefonu - 696207676 . Ja nie cierpię anonimowych plotkarzy . Publicznie wystaw ocenę kierowcy jeżdżącemu pod
wpływem i człowiekowi który zganił takiego kierowcę .

Zaprosisz brata Zbyszka czy braknie ci odwagi .
Mało tego jak podałeś imię Zbyszka do bardzo się ucieszyłem , ja od dawna
zapraszam jego na rozmowę , nawet zaproponowałem duże spotkanie w gronie braci
i siostry jak komuś brak odwagi zmierzyć się z prawdą to właśnie jemu . Masz TY i
Zbyszek publiczne zaproszenie na kawę i rozmowę , spróbuj go namówić może Tobie się uda .

Nie chciał bym występować w roli świadka jak doszło by do mordobicia .
Nigdy nie uderzyłbym mojego brata z Twojego komentarza wnioskuję że dobrze znasz Zbyszka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2019r. o 17:42
U mnie dobrze , ale nie wiem jak u faklobarana :D
Ramaj ... może Ty też podasz publicznie numer telefonu . Oddzwonię :)

Jezus mówił kochać Wszystkich ... oprócz Iskarioty Judasza :D

To oczywiście nie prawda ... Judasz Iskariota był prawdopodobnie jedynym uczniem Jezusa , już Bułhakow nad tym się zastanawiał ....

Wiem , że niczego nie czytałeś Ramaj , ale dalej poczytaj naszego forumowego celebrytę ... może w końcu nauczy się cytować :D


Dopisane 08.12.2019r. o godz. 17:42:

No sie ma Lucjan ... idziemy do HYDE PARKU ? Wiedzę trzeba szerzyć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 grudnia 2019r. o 17:46
W związku z atakiem na moją osobę jestem gotów poddać się ocenie mojej osoby przez bolec- nautów . Ostrzegam głoszącego kłamstwa na mój temat że będę pisał prawdę i tylko prawdę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 grudnia 2019r. o 18:03
do czego jest to panu potrzebne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 grudnia 2019r. o 18:04
Pannazdzieckiem napisał(a): U mnie dobrze , ale nie wiem jak u faklobarana :D
Ramaj ... może Ty też podasz publicznie numer telefonu . Oddzwonię :)

Jezus mówił kochać Wszystkich ... oprócz Iskarioty Judasza :D

To oczywiście nie prawda ... Judasz Iskariota był prawdopodobnie jedynym uczniem Jezusa , już Bułhakow nad tym się zastanawiał ....

Wiem , że niczego nie czytałeś Ramaj , ale dalej poczytaj naszego forumowego celebrytę ... może w końcu nauczy się cytować :DDopisane 08.12.2019r. o godz. 17:42:No sie ma Lucjan ... idziemy do HYDE PARKU ? Wiedzę trzeba szerzyć :)
Piotrek po naszej rozmowie telefonicznej powiedziałem że dziś już nic nie napiszę- 46 rocznica ślubu i rodzinne spotkane , nie dotrzymałem słowa , bardzo mnie boli że ja jako świadek na ślubie mojego brata Zbyszka słyszę od niego jedną odpowiedź : - nie jesteś moim bratem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 grudnia 2019r. o 18:07
aha
rozgrzeszenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza