Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Falco i jego problemy z Bolecnautami i Bolecnautkami

2161
#fobiak nieaktywny
8 grudnia 2019r. o 18:07
M21W2 napisał(a): W związku z atakiem na moją osobę jestem gotów poddać się ocenie mojej osoby przez bolec- nautów . Ostrzegam głoszącego kłamstwa na mój temat że będę pisał prawdę i tylko prawdę .


nie wolno tutaj pisac prawdy bo mozesz kogos urazic, to nie jest twoje prywatne podworko. media podaja tylko 10% informacji reszta to propaganda i klamstwa i tak mozesz tylko postepowac bo prawda daleko nie zajedziesz. jako polityk powinienes sie juz dawno nauczyc tego, ze politycy nie moga mowic prawdy czyli ciebie te 10% nie obowiazuje. stary a gloopi, ech.. ide gary pozmywac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 grudnia 2019r. o 18:09
DP napisał(a): do czego jest to panu potrzebne?
W bardzo wielu polskich rodzinach dzieją się dramaty w czterech ścianach , ukrywanie ich w wielu wypadkach kończy się dramatami . Czas skończyć z ich ukrywaniem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 grudnia 2019r. o 18:12
M21W2 napisał(a):
DP napisał(a): do czego jest to panu potrzebne?
W bardzo wielu polskich rodzinach dzieją się dramaty w czterech ścianach , ukrywanie ich w wielu wypadkach kończy się dramatami . Czas skończyć z ich ukrywaniem .



pisze pan o swojej rodzinie.
rozgłos to ....Frajda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 grudnia 2019r. o 18:25
fobiak napisał(a):
M21W2 napisał(a): W związku z atakiem na moją osobę jestem gotów poddać się ocenie mojej osoby przez bolec- nautów . Ostrzegam głoszącego kłamstwa na mój temat że będę pisał prawdę i tylko prawdę .


nie wolno tutaj pisac prawdy bo mozesz kogos urazic, to nie jest twoje prywatne podworko. media podaja tylko 10% informacji reszta to propaganda i klamstwa i tak mozesz tylko postepowac bo prawda daleko nie zajedziesz. jako polityk powinienes sie juz dawno nauczyc tego, ze politycy nie moga mowic prawdy czyli ciebie te 10% nie obowiazuje. stary a gloopi, ech.. ide gary pozmywac
Po raz pierwszy zgadzam się z Tobą : - Stary ,naiwny , nie byłem i nie jestem politykiem a prawda boli tylko oszczerców .


Dopisane 08.12.2019r. o godz. 18:25:

DP napisał(a):
M21W2 napisał(a):
DP napisał(a): do czego jest to panu potrzebne?
W bardzo wielu polskich rodzinach dzieją się dramaty w czterech ścianach , ukrywanie ich w wielu wypadkach kończy się dramatami . Czas skończyć z ich ukrywaniem .



pisze pan o swojej rodzinie.
rozgłos to ....Frajda
Mylisz się i to bardzo , ja chłoporobotnik nie potrzebuję rozgłosu tylko prawdy , nie ma dla mnie znaczenia czy oszczercą jest członek mojej rodziny czy plotkarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 grudnia 2019r. o 18:51
Nie mylę się a wolałabym .


Dopisane 08.12.2019r. o godz. 18:37:

każdy przyzwoity człowiek szuka rozwiązania problemu we własnej rodzinie a nie na publicznym forum.


Dopisane 08.12.2019r. o godz. 18:51:

to nie osąd tylko spostrzeżenie
co mówi ''wiki''..prosze wybaczyć szczerość
nic

dobrej nocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 grudnia 2019r. o 18:56
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a):
M21W2 napisał(a): W związku z atakiem na moją osobę jestem gotów poddać się ocenie mojej osoby przez bolec- nautów . Ostrzegam głoszącego kłamstwa na mój temat że będę pisał prawdę i tylko prawdę .


nie wolno tutaj pisac prawdy bo mozesz kogos urazic, to nie jest twoje prywatne podworko. media podaja tylko 10% informacji reszta to propaganda i klamstwa i tak mozesz tylko postepowac bo prawda daleko nie zajedziesz. jako polityk powinienes sie juz dawno nauczyc tego, ze politycy nie moga mowic prawdy czyli ciebie te 10% nie obowiazuje. stary a gloopi, ech.. ide gary pozmywac
Po raz pierwszy zgadzam się z Tobą : - Stary ,naiwny , nie byłem i nie jestem politykiem a prawda boli tylko oszczerców .


chcesz mnie przekonac o tym, ze te wszystkie ordery, ktorymi tobie nieudacznicy trzesacymi paluchami przebijaja sutki i podawanie lapy zakutego W dudy to za robote na wizowie? musiales tam zdrowo zap .ierdalc, prawie jak piotr ozanski.
chyba mam literke za duzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2019r. o 19:00
DP napisał(a): Nie mylę się a wolałabym .Dopisane 08.12.2019r. o godz. 18:37:każdy przyzwoity człowiek szuka rozwiązania problemu we własnej rodzinie a nie na publicznym forum.


Moja Świętej Pamięci Żonka też mi tak mówiła Droga DP :)

Nota bene . Miło że wróciłaś . Co to za ptak , który własne gniazdo ...

... ale gorsza od kalania jest ... obojętność ... i tu muszę Głupiej Papudze rację przyznać ... do dupy z Pisem

Jeśli ten nowy z Cyti of London pozbawi nas gotówki , to już nie będzie np .

&list=RDXC-HspEa2vs&index=7

wkleiłem , bo być może nie słyszałaś Droga DP

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 grudnia 2019r. o 19:15
nigdzie nie odeszłam, chociaż bywają momenty że mnie nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza