Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gromadka na mapie nienawiści
~~Ciemnobłękitny Platan niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 8:09
~~Mysi Miłorząb napisał(a):
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a): co ty pieprzysz ...
mnie nie ogranicza ...
a tobie jak to robi zawsze własne dzieci możesz oddać pod ''opiekę'' bogobojnym ''ojczulkom'' :]


Kto to jest ta Rudawobrązowa Hortensja? Ktoś wie? Bo w każdy wątku cały czas się odzywa, chociaż z wypowiedzi wynika, że nie ma za dużo do powiedzenia.

Rzadko tu bywam, i chyba to dobre rozwiązanie. Jak tu takich Hortensji więcej to nie ma po co wchodzić.
Jakiś człowiek z gminy lub budżetu, bo ma dużo czasu. ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Rozpław niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 10:19
Jakoś nie słyszałęm, żeby jakiś klub gejowski w polsce został podpalony... jeśli mają swoje miejsca, to proszę bardzo, każdy powinien mieć swoje miejsce, ale nie popadajmy w skrajność, jeśli większość nie chce przyjęcia jakiegoś prawa, ponieważ ingeruje to w ich życie, to prawo nie przechodzi i tyle. Ja nie powiedziałbym swojemu dziecku, że Pan+Pan to mąż i żona, powiedziałbym swojemu dziecku, że to pedały, czyli homoseksualiści. Jakby mój syn się później okazał pedałem, to nie wyrzuciłbym go z domu, ale nie chciałbym, żeby się przy mnie całował np z innym mężczyzną, akceptacja jest, tolerancji nie ma, do tego prawo też mam, tyle. Brawo Gromadka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Rozpław niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 10:22
~~Brązowozłota Facelia napisał(a): Dziwne, że Gromadka nie jest tolerancyjna. Wójt to bardzo otwarty człowiek.
tak, z tego co wiem to zwłaszcza dłoń i kieszeń ma BARDZO SZEROKO otwartą. Do tego zaradny, bo jak tu latać na wakacje po świecie, a mimo to mieć 100% frekwencje w pracy? Mistrz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
18 lutego 2020r. o 21:19
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a): nie pieprz ''miłorząbie'' :)
nie w każdym wątku ...nie w każdym ...


a hortensja to dawny i niezmieniony ani o cal Falco :)



ciekawe...;)
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Aster niezalogowany
18 lutego 2020r. o 21:59
Niby Gmina otwarta na zewnątrz, piękne krajobrazy, wspaniałe tereny inwestycyjne,Wójt pro europejski,a tu taki ciemnogróď, Rado kapturowa wstyd, macie jakieś miasta partnerskie w Europie ? trzeba ich poinformować o waszym wyczynie, dojdzie jeszcze Chocianów i możecie tworzyć jakieś "getto wrzosowe" ciekawi mnie też podział głosów na za i przeciw, ktoś wie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Aster niezalogowany
18 lutego 2020r. o 22:16
Ma ktoś może nr tej uchwały i datę uchwalenia, z chęcią obejrzę na Bip-ie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Miłorząb niezalogowany
19 lutego 2020r. o 20:07
Ale totalna żenada, w wykonaniu władz Gminy i radnych niezaradnych, przecież mamy XXI wiek, a tutaj co widzimy jakieś zabobony , gusła. Robert Biedroń mówił u Moniki Olejnik o Gromadce jako gminie i gromadce ludzi, którym jest wstyd za obecną władzę eh :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 lutego 2020r. o 20:38
~~Cyklamenowy Miłorząb napisał(a): Ale totalna żenada, w wykonaniu władz Gminy i radnych niezaradnych, przecież mamy XXI wiek, a tutaj co widzimy jakieś zabobony , gusła. Robert Biedroń mówił u Moniki Olejnik o Gromadce jako gminie i gromadce ludzi, którym jest wstyd za obecną władzę eh :(

Biedroń tak mówi? U Mionisi? Ale wydarzenie ;)
Ale przecież on był ostatnio w Gromadce, a to przecież strefa wolna od LGBT, więc coś tu chyba nie gra, skoro go wpuścili... ;)
A może wy po prostu nie wiecie, co takiego jest w tej ustawie radnych...
Może chodzi o wolność od tzw. ideologii (choćby wprowadzanej do szkół), a nie o zakaz przebywania osób LGBT... Nie przyszło wam to do lewackich głów?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego