Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 grudnia 2019r. o 20:38
Dokładnie Fobiczny . Polska nikogo , nigdy nie kolonizowała , a Głupia Cipa ... Laureatka Nagrody Nobla ... kłamie . Jutro być może pod płaszczykiem równouprawnienia z eurokołchozu zacznie namawiać Cię Fobiczny , żebym Ci laskę zrobił , albo akceptował związek mojego syna z moim wnukiem :D

Nie ze mną te numery Bruner :D Hetero jestem , a chłopaki normalne :)

Qurde chyba zaczynam żałować , że na spotkaniu z noblistką nie byłem ...

Śpijcie dobrze :)

... szczególnie Ty ... Panie Januszu , nędzny prowokatorze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Czosnaczek niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 21:22
Pannazdzieckiem napisał(a): Dokładnie Fobiczny . Polska nikogo , nigdy nie kolonizowała , a Głupia Cipa ... Laureatka Nagrody Nobla ... kłamie . Jutro być może pod płaszczykiem równouprawnienia z eurokołchozu zacznie namawiać Cię Fobiczny , żebym Ci laskę zrobił , albo akceptował związek mojego syna z moim wnukiem :D

Nie ze mną te numery Bruner :D Hetero jestem , a chłopaki normalne :)

Qurde chyba zaczynam żałować , że na spotkaniu z noblistką nie byłem ...

Śpijcie dobrze :)

... szczególnie Ty ... Panie Januszu , nędzny prowokatorze :)

A kto by takiego CHAMA i Bydlaka tam wpuścił ,najpierw idź się leczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 grudnia 2019r. o 21:38
Z logiki i wiedzy mam się leczyć ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Irga niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 21:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Z logiki i wiedzy mam się leczyć ?

Dobranoc :)


Logika - to słowo obce myślącym lewicowo i "postępowo". Dla nich jak ktoś logicznie myśli, to się do leczenia nadaje! Takie czasy.
O takich czasach św. Antoni Pustelnik mówił "Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny.".
No ale Ty jesteś gnostykiem, to nie będę Ci katolickich świętych więcej cytował :0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Krwawnica niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 22:11
Niestety GRZECHEM GŁÓWNYM lewactwa jest właśnie wstręt do LOGIKI , gdyż postrzegają w niej przemoc. Dlatego każdy lewicowiec ma tzw "własną logikę" i na nie opierają swoją własną "prawdę". Oczywiście odrzucają przymus prawdy obiektywnej. Czyli takie RÓBTA CO CHCETA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 grudnia 2019r. o 22:22
Owszem jestem gnostykiem ... jak Behemot , ale wiem również , że STWÓRCA istnieje i nie ma na imię JAHWE.

Wiecie dlaczego tak lubię Bułhakowa ? Nie wiem , czy Pani Tokarczuk czytała , ale już wiemy , że pisała ...głupoty.

Bułhakow wymyślił sobie Małgorzatę Pani Olgo ... nobla nie dostał , a powinien . Pani dostała , a nie powinna .

Bułhakow pisał , że w czasach NKWD ... na Patriarszych Prudach w Moskwie kumple szatana rozrabiali ... wyobraśnia , to jasne , ale przesłanie jest takie

... nie znam się na poezji i literaturze , potrafię tylko nawalać młotkiem i ładować betoniarę , ale WOLAND Bułhakowa może być moim bogiem ... równy gościu , o ile ktoś czytał ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kasztanowiec niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 22:30
@pannazdzieckiem
każda potwora znajdzie swojego adoratora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Czarnuszka niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 22:39
Mistrz i Małgorzata to piękna opowieść -ale nie buduj na niej życia, jak lemingi na prozie Tokarczuk. To pomyłka. Prawdą jest, że nie wiemy w naszym życiu, kto rozlał oliwę i kogo głowa zostanie ścięta przez tramwaj z tego powodu. Ale to nie wszystko. I pamiętaj o głównym bohaterze powieści - jak skończył i dlaczego tak skończył. A Małgorzata dała się uwieść pozorom. Samo latanie nad Moskwą na miotle nie wystarczy. Podobnie jak czary w teatrze, Bułhakow pokazał ulotność i fałsz tkwiący w czarach. Pamiętaj, że wszyscy najpierw byli szczęśliwi, a potem zostali nadzy. Obyś nie został nagi w swoim gnostyckim świecie.

Dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza