Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
~~Lawendowy Szczypiorek niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 17:12
Pannazdzieckiem napisał(a): No tłumy , jak na Marszu we Wrocku :D Dobrze , że wodą nie lali :D

Pani noblistko , ja niżej podpisany miałbym pytanko ... skąd czerpie Pani inspirację ? :D


Odpowiadam panie Panna ,ze łba .
A tam jak Pan wie ,ile ma ,to ma .
To tyle jestem na popijawie , gadaj Pan dalej z korniszonem ,tu w Szwecji mówią że postuluje on karanie seksu przedmałżeńskiego .
Puki co Unia nie reaguje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Cis niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 17:14
Tak jak falco. Z nienawiści.!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2019r. o 17:26
... z produkcji dynamitu , czy nitrogliceryny ? :D

... ja stary , pijany głupiec ... już nie zadam pytań , ale miałbym pytanko do organizatorek ... Drogie Panie ... Kreatorki Kultury ... wiecie co semantycznie oznacza słowo kultura ?

... do dupy z takim noblem .... Nobla powinien dostać Nasim Haramein , a nie dostanie :D


Dopisane 11.12.2019r. o godz. 17:26:

~~Lawendowy Szczypiorek napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No tłumy , jak na Marszu we Wrocku :D Dobrze , że wodą nie lali :D

Pani noblistko , ja niżej podpisany miałbym pytanko ... skąd czerpie Pani inspirację ? :D


Odpowiadam panie Panna ,ze łba .
A tam jak Pan wie ,ile ma ,to ma .
To tyle jestem na popijawie , gadaj Pan dalej z korniszonem ,tu w Szwecji mówią że postuluje on karanie seksu przedmałżeńskiego .
Puki co Unia nie reaguje .


A Pan Panie Januszu , na którym krześle siedzisz ... na tej fotce noblistki ?

Panny bywają upierdliwe :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Motylek niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:18
Fetowana obecnie pisarka Olga Tokarczuk znana jest głównie z nienawiści do Polski i skrajnego filosemityzmu.Olga Tokarczuk to rzeczywiście świetna pisarka. W latach 90. pisała na przykład donosy na polskich antysemitów na zlecenie obcej ambasady – komentuje przyznanie literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, Tomasz Sommer.

https://nczas.com/2019/10/10/brudna-prawda-o-oldze-tokarczuk-laureatka-literackiej-nagrody-nobla-sluzyla-antypolskiej-propagandzie/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Motylek niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:23
Zacytuję wpis z "konkurencyjnego" portalu : " Ech, szkoda gadać. Niby człowiek z jednej strony się cieszy, że niby Polka dostała Nobla, ale z drugiej strony jak posłucha wypowiedzi tej Pani to ta duma mu przechodzi i zostaje takie zwykłe ludzkie zastanowienie, co się z tym światem porobiło, że ludzie z takimi idiotycznymi poglądami są stawiani na piedestale.

A i jeszcze dodam, bo widzę, że to tutaj bardzo ważne.
Przeczytałem i to ze zrozumieniem kilkakrotnie, a może i kilkadziesiąt więcej książek niż Pani Tokarczuk napisała.
Nic mi nie wiadomo, żeby moi przodkowie mieli jakieś kolonie, raczej w pocie czoła pracowali na roli. I nie, nie zabijali żadnych Żydów. Dlatego nie wiem kto dał prawo tej Pani do głoszenia takich tez. Może przodkowie tej Pani byli kolonizatorami i mordercami ale niech wtedy mówi tylko za siebie. Niech wyjdzie na ceremonii wręczania nagrody i powie, że jej przodkowie mieli kolonie i niewolników, a jej dziadek (tutaj niech poda jego imię i nazwisko) mordował Żydów. Jutro zobaczymy, czy ta Pani jest taka uczciwa i prawdomówna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Motylek niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:23
Ech, szkoda gadać. Niby człowiek z jednej strony się cieszy, że niby Polka dostała Nobla, ale z drugiej strony jak posłucha wypowiedzi tej Pani to ta duma mu przechodzi i zostaje takie zwykłe ludzkie zastanowienie, co się z tym światem porobiło, że ludzie z takimi idiotycznymi poglądami są stawiani na piedestale.

A i jeszcze dodam, bo widzę, że to tutaj bardzo ważne.
Przeczytałem i to ze zrozumieniem kilkakrotnie, a może i kilkadziesiąt więcej książek niż Pani Tokarczuk napisała.
Nic mi nie wiadomo, żeby moi przodkowie mieli jakieś kolonie, raczej w pocie czoła pracowali na roli. I nie, nie zabijali żadnych Żydów. Dlatego nie wiem kto dał prawo tej Pani do głoszenia takich tez. Może przodkowie tej Pani byli kolonizatorami i mordercami ale niech wtedy mówi tylko za siebie. Niech wyjdzie na ceremonii wręczania nagrody i powie, że jej przodkowie mieli kolonie i niewolników, a jej dziadek (tutaj niech poda jego imię i nazwisko) mordował Żydów. Jutro zobaczymy, czy ta Pani jest taka uczciwa i prawdomówna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Motylek niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:27
Stanisław Michalkiewicz dawno temu przewidział, że za swoją działalność Tokarczuk zostanie przyznana nagroda. – "Tokarczuk najwyraźniej rychtowana jest na laureatkę literackiego Nobla” o czym świadczy jej powieść „Księgi Jakubowe” o XVIII wiecznym Żydzie Jakubie Franku, który stworzył w Rzeczpospolitej swoja sektę – mówił Michalkiewicz." dotyczyło to słów :

"Postuluje wręcz napisanie historii Polski od nowa.
– Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowa Katalpa niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:42
Skąd w nas się to bierze...zawiść czy głupota? Taki sukces, ale i tak znajdzie jakiś typ co jątrzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.