Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
~~Atramentowy Buk niezalogowany
20 grudnia 2019r. o 20:10
~~Szarobłękitny Szczodrzeniec napisał(a):
~~Lawendowa Brodia napisał(a): braun,braun ...dziwne ...
jakoś nie bardzo polskie nazwisko...
aha ...Ewa Braun ... żona Adolfa...wiedziałem że jestem blisko ...;)




Wy Volksdeutsche słabo znacie swoją i naszą Polską historię. Rozumiem, nie ma się czym chwalić to i mówić nie ma o czym :-) . Polskie nazwisko Tusk a dziadek w wermachcie robił karierę. Wnuk owego żołnierza dziwnym trafem robi karierę w kręgach związanych z Bundestagiem. Przypadek - nie sadzę:-).

Szkoda ,że dziadek Tuska nie strzelił w łeb z karabinu twojemu dziadkowi ,to dzisiaj nie pisał byś bzdur .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Macierzanka niezalogowany
20 grudnia 2019r. o 20:59
Mi wystarczy to,że jest bardzo zasmucona zamykaniem bram przed uchodźami.
Mam ludzi za granicami i otwieranie drzwi islamskym gościom to saMOBÓJSTWO DANEGO KRAJU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
23 grudnia 2019r. o 14:38
~~Złotobrązowa Macierzanka napisał(a): Mi wystarczy to,że jest bardzo zasmucona zamykaniem bram przed uchodźami.
Mam ludzi za granicami i otwieranie drzwi islamskym gościom to saMOBÓJSTWO DANEGO KRAJU.


olga nie ma bladego pojecia o uchodzcach, jest zmanipulowana propaganda medialna, male dzieci to glowne narzedzie pr. w wiekszosci to nie sa uchodzcy, tylko nieroby. niektorzy afrykanczycy na poludnie od sahary nadaja sie do jakiejkolwiek roboty. pozostali uwazaja, ze im sie nalezy wiecej od autochthonow , sa bezwdzieczni, aroganccy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Kalmia niezalogowany
26 grudnia 2019r. o 22:58
Dlaczego pańszczyzna, jak ją określa Konwencja Genewska -jedna z form niewolnictwa, trwała w Polsce dłużej niż w Rosji i Prusach ? Dlaczego Sejm Królestwa Polskiego nie wyraził zgody na propozycję cara Rosji by zlikwidować pańszczyznę jednocześnie na terenie zaboru i w samej Rosji ? Polscy panowie chcieli mieć darmową siłę roboczą najdłużej. Czy to wina Olgi Tokarczuk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Winobluszcz niezalogowany
29 grudnia 2019r. o 10:16
Szach i mat !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 grudnia 2019r. o 12:24
dzieje sie tak jak pisalem wczesniej, temat umiera. za rok nikt nie bedzie wiedzial, kto to jest olga tokarczuk.
media manpulacyjne odwalily swoja robote.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Wilec niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 8:26
fobiak napisał(a): dzieje sie tak jak pisalem wczesniej, temat umiera. za rok nikt nie bedzie wiedzial, kto to jest olga tokarczuk.
media manpulacyjne odwalily swoja robote.


Święte słowa , słyszał ktoś ,wie ktoś kto to jest Szymborska ? ,,media manpulacyjne odwalily swoja robote ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 grudnia 2019r. o 17:49
"Partia. Należeć do niej.
Z nią działać
Z nią marzyć,
Z nią w planach nieulękłych.
Z nią w trosce bezsennej
wierz mi to najpiękniejsze
co się może zdarzyć."

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.