Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
2161
#fobiak nieaktywny
16 grudnia 2019r. o 19:14
nie, ona ma na pienku z kaczynskim, on jej nie traktuje powaznie, dlatego znalazla schronienie u konfedertow


Dopisane 16.12.2019r. o godz. 19:09:

a swoja droga, ona klamie. w roku 2 dzieci chlopow moglo opuscic wioske
1. nauka zawodu w miescie, rzemieslinik
2. nauka na ksiedza lub klasztor


Dopisane 16.12.2019r. o godz. 19:14:

jeszcze jedno jej klamstwo
w nowosondeckim przy niektorych kosciolach do dzisiaj stoja pregieze
mysle, ze jeszcze 130 lat temu, tam chlopom trzepano doopska
nie mam danych to strzelam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 grudnia 2019r. o 20:35
Kogo masz na myśli Fobiczny , Panią Ewę , czy Panią Olę . Która kłamie historyk , czy literatka ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 8:24
Pannazdzieckiem napisał(a): Kogo masz na myśli Fobiczny , Panią Ewę , czy Panią Olę . Która kłamie historyk , czy literatka ?


zahaczylem o komentarz białobrązowego lubczyka pod twoim linkiem. obie klamia a odbioslem sie do kurek. tokarczuk zaklamywaczom historii miesza szyki, moze runie nowopisana historia, jesli cos nabazgra, o czasach powojenych, bo w to, ze runie nie watpie. jedna kobiecinka walczy z cala maszyneria propagandy historycznej i instytucjami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Grujecznik niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 14:44
~~Pąsowy Czarny napisał(a):
fobiak napisał(a):

daj se siana chlopie, czy ty wiesz ile ty dyrdymalow powiedziales. tokarczuk nie jest politykiem i nie ma wplywu na twoje zycie, na twoje zycie wplyw ma rzad i internet.
tokarczuk moze sobie mowic co chce, tak samo jak ty, ciebie jeszcze nie dopuscili do mikrofonu ale jak ciebi dopuszcza to tez bedziesz dyrdymalizowal.


Politykiem nie jest, ale bardzo aktywnym ideowcem na pewno. Wszystko co przemyca w książkach, oraz wywiadach ma już charakter polityczny. Ty też politykiem nie jesteś, ale ideowiec z ciebie wyżarty. Twoje teoryjki mają mało wspólnego z rzeczywistością, tak jak kiedyś komunistyczna propaganda. Edukuj swoje dzieci, a nie tutaj ludzi, którzy mają lepszy kontakt z życiem realnym niż ty.


fobiaczek prysnął jak pusta bańka mydlana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 14:52
~~Zielonkawobrązowy Grujecznik napisał(a):
~~Pąsowy Czarny napisał(a):
fobiak napisał(a):

daj se siana chlopie, czy ty wiesz ile ty dyrdymalow powiedziales. tokarczuk nie jest politykiem i nie ma wplywu na twoje zycie, na twoje zycie wplyw ma rzad i internet.
tokarczuk moze sobie mowic co chce, tak samo jak ty, ciebie jeszcze nie dopuscili do mikrofonu ale jak ciebi dopuszcza to tez bedziesz dyrdymalizowal.


Politykiem nie jest, ale bardzo aktywnym ideowcem na pewno. Wszystko co przemyca w książkach, oraz wywiadach ma już charakter polityczny. Ty też politykiem nie jesteś, ale ideowiec z ciebie wyżarty. Twoje teoryjki mają mało wspólnego z rzeczywistością, tak jak kiedyś komunistyczna propaganda. Edukuj swoje dzieci, a nie tutaj ludzi, którzy mają lepszy kontakt z życiem realnym niż ty.


fobiaczek prysnął jak pusta bańka mydlana


jestes krotkowzroczyny i bez scierwomediow chodzisz jak combi a o mysleniu to mozesz tylko pomarzyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawe Parzydło niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 15:18
Fobiak Pannazdzieckiem mocno przecenia twoją inteligencję.Bezczelna pewność siebie cechuje chamów nie inteligentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 15:50
~~Żółtawe Parzydło napisał(a): Fobiak Pannazdzieckiem mocno przecenia twoją inteligencję.Bezczelna pewność siebie cechuje chamów nie inteligentów.
a co mi z tego niuniusiu, z tego nie wyzyje a to czy jestem chamem czy nie to mi zwisa za zycia. bucu nie jestem tutaj po to aby pisac autobiografie lub wzniecac do ekstazy lizodoopkow, jestem tu po to aby towniez tacy jak ty nie pisali dyrdymalow na temat mojego miasta bo mam problemy z czytaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 7:58
fobiak napisał(a): jestem tu po to aby towniez tacy jak ty nie pisali dyrdymalow na temat mojego miasta bo mam problemy z czytaniem.

To dziwne. Bo akurat najwięcej dyrdymałów o Bolesławcu, okraszonych spora dawką chamstwa, to wychodzi spod twojej klawiatury. Pilnujesz nie prawdy o Bolesławcu a ruskiego interesu. Wystarczy słowo napisać o Rosjanach to już za pięć minut jesteś i "prostujesz" temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.