Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
~~Pożółkła Perowskia niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 21:08
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 22:01
gdyby nie to ...

''Przede wszystkim cenię kulturę osobistą ............. ''

to poleciłbym Ci kogoś ale właśnie tego mu brakuje ...
reszta idealnie pasuje ...bez kasy ,samochodu no i chatka uboga...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2019r. o 22:10
[img=1576616920_u1d1r08.jpg]


ekspert od kultury osobistej, niestety samomianowany : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 22:26
UDERZAM W STÓŁ A TU MYK...NOŻYCE SIĘ ODZYWAJĄ ...hahahahaha

na dodatek tępe ...

to jak? doczytałeś ... kim jest nekrofil?

dupek ...:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 23:13
fobiak napisał(a): kurek podoba mi sie jesli chodzi o jedwabne ale nie podoba mi sie jesli chodzi o bandytow. ma mala wiedze chlopska bo polski chlop nie mial lekko, chleb po 8 (znow bedzie). aby sie nie rozpisywac powiem krotko, pier doli jak potluczona. wioskami trzasl pan a polski pan do dzisiaj siedzi w glowach nawet w glowach rosjan, polski pan to zgroza. jak pan chcial przeroochac dziewke na wiosce to roochal tak jak powojenni bandyci, wkladajac lufe ojcu dziewki do ust, lub uzywajac pejcza na chlopa.
a ch uj tam przeciez masz net. polski chlop nie mial zadnych praw, byl niewolnikiem pana. dlatego tych panow az tylu pod tarnowem chlopi wyrzneli.
ola wygiela pseudoprawice i bardzo dobrze bo zaden ch uj nie ma prawa sie nazywac patriota i zadne media nie maja prawa podkreslac, ze sa katolickie, gdy nimi i tak nie sa. prawicowa propaganda wychodzi mi juz bokiem a im chodzi tylko o sprzedaz nabazgranych ksiazek albo o finansowe wspomozenie. pseudoprawicowcy to zebracy.


Żebracy powiadasz ... no cóż ... nie każdy musi latać z gnatem po wioskach i gwałcić dziewki . Nie każdy też musi być obsługą betoniary , jak ja :D Ale KAŻDY na tym terenie powinien przyznawać się do PRZODKÓW ... choćby chłopskich :)

Wciąż jednak nie odpowiedziałeś na pytanie , jak oceniasz Panią Aldonę , bo , że Panią Ewę nie lubisz , to już wiem ... może więc coś na rozluśnienie dysputy :



... lubisz menuety Fobiczny ? ... i ... proszę Cię nie myl z minetą ... ja też lubię :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Złotlin niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 0:39
Ten matoł miota się między tematami.Wszędzie po na sr ywa i leci dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 grudnia 2019r. o 17:18
~~Brunatnoszara Turzyca napisał(a):
to jak? doczytałeś ... kim jest nekrofil?


http://gazetabaltycka.pl/promowane/grupowa-nekrofilia-polityczna-swiadczona-za-pieniadze

doucz się, dupku : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Kalmia niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 18:05
skorn napisał(a):
~~Brunatnoszara Turzyca napisał(a):
to jak? doczytałeś ... kim jest nekrofil?


http://gazetabaltycka.pl/promowane/grupowa-nekrofilia-polityczna-swiadczona-za-pieniadze

doucz się, dupku : )


Co z tatusiem ,Europejczyk czy Azjata tzn ,kałmuk ?

92
Czy nie uważa pan, że obrażanie wyborców PiS-u blokuje możliwość przekonania ich do siebie?” – zapytał jeden z internautów.

„Nazywanie idiotów dziwny czlowiek mi jest rzeczą głęboką słuszną. Oni się pogrążają, ale może któryś się trzepnie w te głupi łeb i pomyśli: Boże, jak oni zrobili mnie w konia” – odpowiedział Korwin-Mikke.

„Jak mówi (Anton – red.) Makarenko, sowiecki pedagog, to jest czasami trzeźwiące” – dodał.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.