Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Diagnostyka fundamentem leczenia
~Kalinowykardynalski Ambrowiec niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 14:09
W końcu szpital ma prawdziwego dyrektora managera, który wie o co kaman i ma pomysł jak ten szpital postawić na nogi, żeby ludzie mieli gdzie się leczyć i żeby nie psioczyli na lewo i prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Rogownica niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 14:30
~Kalinowykardynalski Ambrowiec napisał(a): W końcu szpital ma prawdziwego dyrektora managera, który wie o co kaman i ma pomysł jak ten szpital postawić na nogi, żeby ludzie mieli gdzie się leczyć i żeby nie psioczyli na lewo i prawo.

mylisz się - szpital ma specjalistę od marketingu a to nie to samo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Pietruszka niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 14:58
Poszłam do chirurga ze skierowaniem od rodzinnego, po moim DZIEŃ DOBRY usłyszałam PO CO PANI PRZYSZŁA BO JA ZWOLNIENIA NIE DAM, BO NIE MOGĘ. Zaczęłam się zastanawiać czy do dobrego gabinetu weszłam.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Czosnek niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 16:36
Brawo panie dyrektorze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Kroplik niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 16:55
Ostatnie wypłaty będa na Wielkanoc - potem z opóźnieniem i na 2 raty, potem z 1 miesięcznym opóźnieniem , a potem... - będzie tak dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziemistoszara Celozja niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 17:37
Panie Dyrektorze jestem dumna z Pana dzia£aonosci.Nareszcie mamy Dyrektora z prawdziwego zdarzenia. Gratuluje i jrstem bardzo wdzi€czna. ze dba Pan o pacjentów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziemistoszara Celozja niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 17:43
Od Pana bije wielka szczerosc, zapał .Widac ze swietnie układa sie współpraca z Panem Starostą i onnymi samorządowcami.Chwała Wam za to!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziemistoszara Celozja niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 17:49
Jest Pan najmłodszym Dyrektorem zrobił Pan wiecej w krótkim czasie niz niejeden który latami rządził tym szpitalem.Teraz juz nikt nie bedzie sie bał leczen8a w tym szpitalu .Jestem dumna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza