Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą niezależnych i wolnych sądów
~~Szarobrunatny Kosaciec niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 16:15
M21W2 napisał(a):
~~Kanarkowy Wilec napisał(a): największym zdrajcą Konstytucji jest niejaki Duda...
największym bo z racji pełnionego urzędu (czy aby na pewno on ? ) łamał ją wielokrotnie i łamie nadal ...
dlatego nigdy nie nazwę go ''swoim '' prezydentem ...

jak śmie wypowiadać się w ten sposób o Pani Gersdorf...
on który ciemną nocą ściska rękę byłemu komuszemu prokuratorowi ...
on który wieczorami ,w tajemnicy jechał na Nowogrodzką ...
on który zabrania sędziom bronić wolności konstytucyjnych
on który zabrania sędziom mieć własne zdanie na temat jego i rządów jego partii a jednocześnie nie widzi tego co robi ''przyjaciółka'' prezesiny Julia ...


Polska nie ma prezydenta w pełnym znaczeniu tego słowa ...jest zwykłą ,sterowalną marionetkę ...
To z wiki Małgorzata Gersdorf ... W latach 1980–2005 należała do NSZZ „Solidarność”. W latach 2003–2005 była członkinią Rady Legislacyjnej. Zasiadała w radzie naukowej Spółdzielczego Instytutu Naukowego, spółki jawnej powiązanej z systemem polskich spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Sześć lat dłużej w Solidarności niż ja który niszczył Polskę przez 10 lat , jakich zniszczeń musiała dokonać Pani Małgorzata przez 25 lat w sądownictwie . Nie lubisz zdjęć zapewne nie poznasz młodej Małgosi , Włodzia Cimoszewicza w towarzystwie Edzia G. [img=1577199688_am5yn6c.jpg]


No kombatant ale ty pewnie tez bys sie podstawił do zdjęcia z Wałęsą w 89r. gdyby cię chcieli.
PS. czy ty nie masz własnych przemysleń ,tylko stale musisz z tej Wikipedii. -.................. chociaz to jest żrodełko dla takich właśnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Zaślaz niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 18:22
~~Bananowa Metasekwoja napisał(a):
~~Kanarkowy Wilec napisał(a): największym zdrajcą Konstytucji jest niejaki Duda...
największym bo z racji pełnionego urzędu (czy aby na pewno on ? ) łamał ją wielokrotnie i łamie nadal ...
dlatego nigdy nie nazwę go ''swoim '' prezydentem ...

jak śmie wypowiadać się w ten sposób o Pani Gersdorf...
on który ciemną nocą ściska rękę byłemu komuszemu prokuratorowi ...
on który wieczorami ,w tajemnicy jechał na Nowogrodzką ...
on który zabrania sędziom bronić wolności konstytucyjnych
on który zabrania sędziom mieć własne zdanie na temat jego i rządów jego partii a jednocześnie nie widzi tego co robi ''przyjaciółka'' prezesiny Julia ...



Polska nie ma prezydenta w pełnym znaczeniu tego słowa ...jest zwykłą ,sterowalną marionetkę ...


To nie słyszałeś jak ta kanalia Bortniczuk z PISu pieprzył ,że wybory samorządowe w 2015 były sfałszowane

pis jest nietykalną kastą!!

https://tvn24.pl/bartlomiej-przymusinski-o-ustawie-kneblujacej-bedziemy-bronic-zasad-bez-wzgledu-na-konsekwencje,995643,s.html

"Będziemy bronić zasad bez względu na konsekwencje"

"czy gdy pis przegra wybory to ci pisowscy sędziowie unieważnią wybory" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 grudnia 2019r. o 11:14
~~Szarobrunatny Kosaciec napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Kanarkowy Wilec napisał(a): największym zdrajcą Konstytucji jest niejaki Duda...
największym bo z racji pełnionego urzędu (czy aby na pewno on ? ) łamał ją wielokrotnie i łamie nadal ...
dlatego nigdy nie nazwę go ''swoim '' prezydentem ...

jak śmie wypowiadać się w ten sposób o Pani Gersdorf...
on który ciemną nocą ściska rękę byłemu komuszemu prokuratorowi ...
on który wieczorami ,w tajemnicy jechał na Nowogrodzką ...
on który zabrania sędziom bronić wolności konstytucyjnych
on który zabrania sędziom mieć własne zdanie na temat jego i rządów jego partii a jednocześnie nie widzi tego co robi ''przyjaciółka'' prezesiny Julia ...


Polska nie ma prezydenta w pełnym znaczeniu tego słowa ...jest zwykłą ,sterowalną marionetkę ...
To z wiki Małgorzata Gersdorf ... W latach 1980–2005 należała do NSZZ „Solidarność”. W latach 2003–2005 była członkinią Rady Legislacyjnej. Zasiadała w radzie naukowej Spółdzielczego Instytutu Naukowego, spółki jawnej powiązanej z systemem polskich spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Sześć lat dłużej w Solidarności niż ja który niszczył Polskę przez 10 lat , jakich zniszczeń musiała dokonać Pani Małgorzata przez 25 lat w sądownictwie . Nie lubisz zdjęć zapewne nie poznasz młodej Małgosi , Włodzia Cimoszewicza w towarzystwie Edzia G. [img=1577199688_am5yn6c.jpg]


No kombatant ale ty pewnie tez bys sie podstawił do zdjęcia z Wałęsą w 89r. gdyby cię chcieli.
PS. czy ty nie masz własnych przemysleń ,tylko stale musisz z tej Wikipedii. -.................. chociaz to jest żrodełko dla takich właśnie
Widzisz co chcesz widzieć , komentujesz bezmyślnie i wybiórczo , swoje przemyślenia przedstawiłem mogę powtórzyć :----
Marcinie swoim wpisem udowodniłeś że jesteś zwykłym populistą Czaisz ? , Odsyłasz Jastrzębca do konstytucji to ja Tobie polecam abyś zapoznał się z tym jak wybierani są sędziowie u naszego najbliższego sąsiada Niemiec . Skoro u nas do tej pory sędziowie sami się wybierali i sami obsadzali stanowiska to ma być to ich nienaruszalne prawo ? . Ja były robotnik emeryt nie uzurpuję sobie prawa do wykładni przepisów konstytucji ale jako przeciętny obywatel TRÓJPODZIAŁ rozumiem tak : - my obywatele wybieramy najwyższą władzę jaką jest Prezydent i Parlament , władza ustawodawcza stanowi prawo , rząd i sądownictwo to zdaniem nieuka z zawodówki jest od tego aby ustanowione prawo pilnować i przestrzegać . Niezawisłość sędziowska – konstytucyjna zasada wymiaru sprawiedliwości, zgodnie z którą sędzia rozstrzygając sprawę podlega wyłącznie Konstytucji i ustawom, nie podlega żadnym naciskom i żadnym zależnościom z zewnątrz, szczególnie ze strony władzy wykonawczej. Rozumiem to tak że sędziowie mają wydać wyrok zgodny z własnym sumieniem i poczuciem sprawiedliwości . Skomentowałeś to co Tobie Populiście pasuje , do przykładu jak mniemam Najsztuba niewygodnego dla Ciebie nie odniosłeś się wcale , czyżbyś podzielał uzasadnienie wyroku , kierowca bez prawa jazdy , ważnego przeglądu i ubezpieczenia jest niewinny bo nie można ustalić z jaką prędkością 76-cio letnia Pani weszła na chodnik , wiem że niedługo po tym wypadku ta Pani zmarła . Powiedzmy że temat błędów to inna sprawa i nie musisz odpowiadać . Pozdrawiam Lucjan Złotkowski .


Dopisane 25.12.2019r. o godz. 11:14:

~~Ołowiany Wyżlin napisał(a):
M21W2 napisał(a): Nie lubisz zdjęć zapewne nie poznasz młodej Małgosi , Włodzia Cimoszewicza w towarzystwie Edzia G. [img=1577199688_am5yn6c.jpg]


To zdjęcie to fake!!

Powielasz łgarstwa!!

Ładnie tak??!!
Ze zdjęciem dałem ciała , głos w tej sprawie nieoczekiwanie zabrała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS potwierdziła, że na zdjęciu z Gierkiem nie ma Gersdorf, natomiast jest tam jak najbardziej Aleksander Kwaśniewski. Pawłowicz wskazała, że zna Gersdorf od 40 lat i w młodości przyszła I prezes SN "była bardzo ładna".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 11:38
no widzisz ...hahahaha
''dałeś ciała'' i będziesz dawał dalej jak zarzucając komuś populizm będziesz nadal sam w niego brnął bez obiektywnego rozglądania się na boki...

teraz piszesz o obecności Kwaśniewskiego na zdjęciach i jesteś tego pewien czy też ...nie bardzo ...

to jak ?...na tym zdjęciu przecież jeszcze miesiąc ,dwa wstecz był Czarzasty ,później zmieniono to na Cimoszewicza a teraz Kwaśniewski?
to w końcu czas by się było zdecydować ...

teraz widzę że nagle stałeś się wręcz ''konstytucjonalistą '' ze ''specjalizacją prawa niemieckiego'' hahahahaha
czy dlatego że tak twoje propagandowe ''źródełka '' ci nakazują ?

a gdybym poprosił o bliższe wyjaśnienie dał byś radę...

np . jak ty to widzisz w Polsce bo tam przecież poszczególne landy wybierają swoich MINISTRÓW SPRAWIEDLIWOŚCI czyli co?
u nas miała by mieć swojego ministra Wielkopolska czy Podhale?

i jeszcze jedno ...co wy ...y taką nagłą ''miłością '' zapałaliście do Niemiec? ...do Francji?

plujecie zajadle na ten ''zgniły ,zdemoralizowany Zachód'' a teraz nagle volta...

czy to nie czasem historia podobna tej z ''unijną szmatą '' z jednej strony ale z drugiej fundusze unijne ''cacy'' ...;)

wiesz czym się kończy łapanie dwóch srok za ogon?
wiesz czym się kończy stanie w szerokim ''rozkroku''?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Platan niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 12:09
Ta wasza" ikona wolności" pani gersdorf była na posiedzeniu Bundestagu w Niemczech i prosiła ich o interwencję w Polsce, bo demokracja jest zagrożona. nie muszę tłumaczyć jak takie zachowanie należy traktować. Zapytałem starszą kobietę po co idzie na protest pod sąd. Odpowiedziała kazali wziąść świecę i trzymać zapaloną, bo wolne sądy są zagrożone. Zapytałem jak są zagrożone, odpowiedź nie wioem. Kazali przyjść i protestować to idę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Platan niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 12:10
Ta wasza" ikona wolności" pani gersdorf była na posiedzeniu Bundestagu w Niemczech i prosiła ich o interwencję w Polsce, bo demokracja jest zagrożona. nie muszę tłumaczyć jak takie zachowanie należy traktować. Zapytałem starszą kobietę po co idzie na protest pod sąd. Odpowiedziała kazali wziąść świecę i trzymać zapaloną, bo wolne sądy są zagrożone. Zapytałem jak są zagrożone, odpowiedź nie wioem. Kazali przyjść i protestować to idę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 12:17
dlaczego mam uwierzyć w to co piszesz?

widziałeś w tym dniu kiedy odbywały się protesty przekazy z Poznania ,Wrocławia ,Krakowa ,Torunia ...
widziałeś te masy ludzi?


a jak skomentujesz słowa pisowskiego ministra sprawiedliwości Romanowskiego o pani Gersdorf jako ''najgorszej prezes''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Bluszczyk niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 12:26
~~Rudożółty Platan napisał(a): Ta wasza" ikona wolności" pani gersdorf była na posiedzeniu Bundestagu w Niemczech i prosiła ich o interwencję w Polsce, bo demokracja jest zagrożona. nie muszę tłumaczyć jak takie zachowanie należy traktować. Zapytałem starszą kobietę po co idzie na protest pod sąd. Odpowiedziała kazali wziąść świecę i trzymać zapaloną, bo wolne sądy są zagrożone. Zapytałem jak są zagrożone, odpowiedź nie wioem. Kazali przyjść i protestować to idę.

O czym ty pieprzysz ,Pani Gerzdorf nie była w Bundestagu tylko w Bundeswerze i prosiła o akcję zbrojną na siedzibę PISu na Nowogrodzkiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza