Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą niezależnych i wolnych sądów
14240
M21W2
25 grudnia 2019r. o 13:30
~~Kanarkowy Wilec napisał(a): no widzisz ...hahahaha
''dałeś ciała'' i będziesz dawał dalej jak zarzucając komuś populizm będziesz nadal sam w niego brnął bez obiektywnego rozglądania się na boki...

teraz piszesz o obecności Kwaśniewskiego na zdjęciach i jesteś tego pewien czy też ...nie bardzo ...

to jak ?...na tym zdjęciu przecież jeszcze miesiąc ,dwa wstecz był Czarzasty ,później zmieniono to na Cimoszewicza a teraz Kwaśniewski?
to w końcu czas by się było zdecydować ...

teraz widzę że nagle stałeś się wręcz ''konstytucjonalistą '' ze ''specjalizacją prawa niemieckiego'' hahahahaha
czy dlatego że tak twoje propagandowe ''źródełka '' ci nakazują ?

a gdybym poprosił o bliższe wyjaśnienie dał byś radę...

np . jak ty to widzisz w Polsce bo tam przecież poszczególne landy wybierają swoich MINISTRÓW SPRAWIEDLIWOŚCI czyli co?
u nas miała by mieć swojego ministra Wielkopolska czy Podhale?

i jeszcze jedno ...co wy ...y taką nagłą ''miłością '' zapałaliście do Niemiec? ...do Francji?

plujecie zajadle na ten ''zgniły ,zdemoralizowany Zachód'' a teraz nagle volta...

czy to nie czasem historia podobna tej z ''unijną szmatą '' z jednej strony ale z drugiej fundusze unijne ''cacy'' ...;)

wiesz czym się kończy łapanie dwóch srok za ogon?
wiesz czym się kończy stanie w szerokim ''rozkroku''?
Cała ta awantura z sędziami i moje odesłanie do sytuacji w Niemczech dotyczyło tego jak wybierani są sędziowie u naszego najbliższego sąsiada Niemiec , to po pierwsze , po drugie napisałem .... . Ja były robotnik emeryt nie uzurpuję sobie prawa do wykładni przepisów konstytucji .... , wypowiedziałem się tylko jak ja rozumiem niezawisłość sędziowską - każdy Twój post kierowany do mnie to insynuacje , zero konkretów , uciekanie od odpowiedzi na zadane pytania . Postanowiłem posłuchać mądrzejszych ode mnie i nie odpowiadać więcej na Twoje insynuacje i urojenia . Byłeś jesteś i pozostaniesz nudny i upierdliwy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 14:18
o proszę ....''upierdliwy''?
czyżbyś obserwował inne tematy bo w jednym z nich użyłem takiego sformułowania a ty dotąd raczej nie ...

możesz to odczytywać jako ''upierdliwość '' ale nie to jest powodem że podkulasz kitę i umykasz ...
nie uciekasz zresztą przed Falco a uciekasz przed prawdą której się boisz i która stawia cię w nieciekawym świetle pomimo tej całej pisanej zresztą własną ręką ''legendzie''

''juruś '' :] ile to garści ulotek trzeba było rozrzucić by zostać wpisanym w ten ''rejestr'' który ktoś tam szumnie nazwał ''encyklopedią ''
ile to razy trzeba było przeskoczyć płot Wizowa?

no i nadal nikt z nas forumowiczów nadal nie wie gdzie i kiedy ''strzelano do ciebie przez dziesięć lat''

opisz nam te swoje dzieje ...chcemy bliżej poznać ten cały twój ''szlak bojowy''
czytają to forum zarówno starzy jak i młodzi ...opisz tą swoją wręcz ''martyrologię ''

(to określenie sobie wygogluj ;) )

może porwiesz tym rzesze wielbicieli swojego heroizmu i trachną ci jakiś pomniczek ...hahahaha

a napis na tablicy ?
proponuję taki ,krótki ...
''marzyciel - utopista''


oj ''juruś '' :] tak się ''narażałeś '' a tu ani dnia interny (dopiero by tu się działo - hahahaha) żadnego ''ordera''

a inny Złotkowski ma ...nawet coś tam za ''kombatanctwo''




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 grudnia 2019r. o 15:14
Falcuś , napisałeś ( no i nadal nikt z nas forumowiczów nadal nie wie gdzie i kiedy ''strzelano do ciebie przez dziesięć lat'' ) , myślę że bystrzejsi od Ciebie wiedzą . Przemo użył przenośni o tym że Solidarność nas oszukała a ja tu na forum wystawiam się na ostrzał , abyś zrozumiał dodam od siebie - ostrzał słowny przez np. falco , który naśladuje strzelców słownych z lat 1980-89 typu np . Jerzy Urban . Widzę że pojawienie się na forum Jurko doprowadziło do tego że masz wodę zamiast mózgu , dobrze Ci namieszał , Twój komentarz to dobry scenariusz dla Barei .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 16:05
M21W2 napisał(a): Falcuś , napisałeś ( no i nadal nikt z nas forumowiczów nadal nie wie gdzie i kiedy ''strzelano do ciebie przez dziesięć lat'' ) , myślę że bystrzejsi od Ciebie wiedzą . Przemo użył przenośni o tym że Solidarność nas oszukała a ja tu na forum wystawiam się na ostrzał , abyś zrozumiał dodam od siebie - ostrzał słowny przez np. falco , który naśladuje strzelców słownych z lat 1980-89 typu np . Jerzy Urban . Widzę że pojawienie się na forum Jurko doprowadziło do tego że masz wodę zamiast mózgu , dobrze Ci namieszał , Twój komentarz to dobry scenariusz dla Barei .


pieprzysz waści ...teraz nagle piszesz o przenośniach ale w swojej wypowiedzi się do tego nie odniosłeś ...
w czasach kiedy żyją ludzie do których NAPRAWDĘ strzelano ty po raz kolejny mijasz się z prawdą pisząc wprost otwartym tekstem'' ''strzelano do mnie przez dziesięć lat''
to było na tyle nieuprawnione że teraz wycofujesz się raczkiem i twoja kolejna ''karta historii'' obróciła się pył zanim zaistniała ...;)
jak widzę teraz to moja wina bo to nie ONI do ciebie strzelali tylko Falco teraz ''strzela'' ...:]

a do sprawy jakiegoś tam ''jurusia'' raczej nie wracaj bo tak nagle jak się pojawił tak szybko odszedł ...

czyżby to też wina Falco i tego że go ''ustrzelił'' :]
facet ...nie każdy jest tak naiwny jak ty by nie zrozumieć z czyjej ''inspiracji'' i spod czyich paluszków on się tu objawił ...
takie teksty możesz wciskać swoim kolesiom z forum ..tacy to oni chętni do ''poznawania'' :]

zresztą czy on istnieje czy nie miał swoje ''pięć minut'' i odszedł w niebyt ...
''juruś '' :] jak obserwujesz ;) jak twój koleżka ''solidaruch '' się miota w obronie , pojaw się ponownie ..broń kamrata ... :]
tyle was łączy ...:]

nieważne jak i jako kto to zrobisz ..powojnik czy też inny rozchodnik...
dla niego ważne jest by jakikolwiek ''kwiatek'' to napisał ...;)

kto wie?...może sam to zrobię by mu ulżyć w cierpieniu ...

(przypominam ci tu o innym temacie gdzie zadałem konkretne pytanie o tą moją ''gadatliwość '' w związku ze znajomymi - pamiętaj )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 grudnia 2019r. o 17:27
~~Kanarkowy Wilec napisał(a): dlaczego mam uwierzyć w to co piszesz?

widziałeś w tym dniu kiedy odbywały się protesty przekazy z Poznania ,Wrocławia ,Krakowa ,Torunia ...
widziałeś te masy ludzi?


a jak skomentujesz słowa pisowskiego ministra sprawiedliwości Romanowskiego o pani Gersdorf jako ''najgorszej prezes''?


Jak to było z tymi sądami przed 89 r? Były bardziej niezalezne i wolne niż dziś? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 18:09
M21W2 napisał(a):
~~Kanarkowy Wilec napisał(a):
To z wiki Małgorzata Gersdorf ... W latach 1980–2005 należała do NSZZ „Solidarność”. Nie lubisz zdjęć zapewne nie poznasz młodej Małgosi , Włodzia Cimoszewicza w towarzystwie Edzia G.


i ty próbujesz mi tu coś ''przykleić''?

ja zanim coś napiszę w danej sprawie a nie jestem do końca przekonany o słuszności lubię to sprawdzić i wyciągnąć własny wniosek ...
nie jak głupiec opierać się na jednym źródełku typu ''pikio'' ;)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Wrzosiec niezalogowany
27 grudnia 2019r. o 8:28
Coś impulsowych nie było pod Sądem - stoją tam gdzie PIS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Różanecznik niezalogowany
27 grudnia 2019r. o 14:15
~~Kanarkowy Wilec napisał(a):
M21W2 napisał(a): Falcuś , napisałeś ( no i nadal nikt z nas forumowiczów nadal nie wie gdzie i kiedy ''strzelano do ciebie przez dziesięć lat'' ) , myślę że bystrzejsi od Ciebie wiedzą . Przemo użył przenośni o tym że Solidarność nas oszukała a ja tu na forum wystawiam się na ostrzał , abyś zrozumiał dodam od siebie - ostrzał słowny przez np. falco , który naśladuje strzelców słownych z lat 1980-89 typu np . Jerzy Urban . Widzę że pojawienie się na forum Jurko doprowadziło do tego że masz wodę zamiast mózgu , dobrze Ci namieszał , Twój komentarz to dobry scenariusz dla Barei .


pieprzysz waści ...teraz nagle piszesz o przenośniach ale w swojej wypowiedzi się do tego nie odniosłeś ...
w czasach kiedy żyją ludzie do których NAPRAWDĘ strzelano ty po raz kolejny mijasz się z prawdą pisząc wprost otwartym tekstem'' ''strzelano do mnie przez dziesięć lat''
to było na tyle nieuprawnione że teraz wycofujesz się raczkiem i twoja kolejna ''karta historii'' obróciła się pył zanim zaistniała ...;)
jak widzę teraz to moja wina bo to nie ONI do ciebie strzelali tylko Falco teraz ''strzela'' ...:]

a do sprawy jakiegoś tam ''jurusia'' raczej nie wracaj bo tak nagle jak się pojawił tak szybko odszedł ...

czyżby to też wina Falco i tego że go ''ustrzelił'' :]
facet ...nie każdy jest tak naiwny jak ty by nie zrozumieć z czyjej ''inspiracji'' i spod czyich paluszków on się tu objawił ...
takie teksty możesz wciskać swoim kolesiom z forum ..tacy to oni chętni do ''poznawania'' :]

zresztą czy on istnieje czy nie miał swoje ''pięć minut'' i odszedł w niebyt ...
''juruś '' :] jak obserwujesz ;) jak twój koleżka ''solidaruch '' się miota w obronie , pojaw się ponownie ..broń kamrata ... :]
tyle was łączy ...:]

nieważne jak i jako kto to zrobisz ..powojnik czy też inny rozchodnik...
dla niego ważne jest by jakikolwiek ''kwiatek'' to napisał ...;)

kto wie?...może sam to zrobię by mu ulżyć w cierpieniu ...

(przypominam ci tu o innym temacie gdzie zadałem konkretne pytanie o tą moją ''gadatliwość '' w związku ze znajomymi - pamiętaj )


Psychiczny plecie co mu ślina na język przyniesie. Plota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza