Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Zasługujemy na dobre leczenie" - pisze Piotr Roman
~~Szaroczarna Gailadia niezalogowany
5 stycznia 2020r. o 19:37
a ja bym chciała by Pan Prezydent lobbował na rzecz Bolesławieckiego Szpitala!!!!
bo wydaje mi się to nie fairr wobec wyborców-.Tu ma Pan wiele niezrealizowanych obietnic by sie wykazac troską o zdrowie mieszkańców..i tu na miejscu wypadałoby walczyc o lokalny szpital a nie rozwiazywac problemy Zgorzelca!Czekam na zakasanie rekawów i podobna aktywnosc dla naszego szpitala.Bolesławianie zasługują......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Pustynnik niezalogowany
5 stycznia 2020r. o 20:35
Bolesławianie zasługują na dobrego Prezydenta.

Pan nim nie jest.

W momencie wyborów głosowała na Pana jedna trzecia mieszkańców.
Obecnie może jedna czwarta Pana popiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Nachyłek niezalogowany
5 stycznia 2020r. o 21:08
TVP Info w programie "Studio Polska" upublicznia temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiały Berberys niezalogowany
6 stycznia 2020r. o 0:04
Wyremontował wam rynek za wasze to się cieszcie głupi i głosujcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieski Czosnek niezalogowany
28 lipca 2020r. o 6:01
Moi znajomi, którzy leczyli się w Bolesławieckim szpitalu, albo wąchają trawę od spodu, albo mieli poprawki w innych szpitalach (nawet w Hiszpanii). Mnie też leczyli w tymże szpitalu, jak zobaczyli skutki w innym szpitalu, to powiedzieli, że lepiej bym zrobił, jakbym przyszedł do nich z tym problemem... Na moją głowę, to mi wygląda tak, że jedynym wyjściem jest... Tu proszę sobie dodać własne wnioski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kalocefalus niezalogowany
28 lipca 2020r. o 9:16
~Jaskrawoniebieski Czosnek napisał(a): Moi znajomi, którzy leczyli się w Bolesławieckim szpitalu, albo wąchają trawę od spodu, albo mieli poprawki w innych szpitalach (nawet w Hiszpanii). Mnie też leczyli w tymże szpitalu, jak zobaczyli skutki w innym szpitalu, to powiedzieli, że lepiej bym zrobił, jakbym przyszedł do nich z tym problemem... Na moją głowę, to mi wygląda tak, że jedynym wyjściem jest... Tu proszę sobie dodać własne wnioski

W Tworkach ci tak powiedzieli? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiały Judaszowiec niezalogowany
28 lipca 2020r. o 16:06
Roman kłamie,kiedy mówi,,dzień dobry,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowa Daglezja niezalogowany
29 lipca 2020r. o 7:45
Jak widać Prezydentowi bardzo zależy na naszym szpitalu.Widac to na każdym kroku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza