Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starlink nad Bolesławcem
~Ołowiany Rannik niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 22:30
Super ciekawostka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Brokuł niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 23:12
News pisał Kerbal ; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 stycznia 2020r. o 10:22
kto wierzy w satelity i ziemie kule reka do góry.


Dopisane 03.01.2020r. o godz. 10:22:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Leszczyna niezalogowany
3 stycznia 2020r. o 10:53
klucznick napisał(a): kto wierzy w satelity i ziemie kule reka do góry.Dopisane 03.01.2020r. o godz. 10:22:


Tuczniku ,ja wierzę w ,,ziemie kule '' ,wierzę także że wreszcie nauczysz się pisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Robinia niezalogowany
3 stycznia 2020r. o 15:04
Nie napalać się! Przy zachmurzonym niebie nic nie będzie widać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosina Forsycja niezalogowany
3 stycznia 2020r. o 20:31
Ziemia jest w kształcie dysku.Slonce i księżyc krążą w okul ziemi wyznaczając pory roku.Krance ziemi,wokół ziemi dysku to niedostępna Antarktyda.Ziemia dysk otoczona jest nie do przebicia kopułą.Wtajemniczeni o tym bardzo dobrze wiedzą. Poza kopułą jest dopiero Niebo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Czereśnia niezalogowany
3 stycznia 2020r. o 21:59
Figa!! Gapiłem się w niebo przez 5 długich minut. Nic nie było widać. Odpuściłem, jak facet z naprzeciwka zaczął pukać palcem w czoło... Jutro znowu spróbuję, a teraz idę spać. Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowa Bylica niezalogowany
3 stycznia 2020r. o 22:56
~Krwawosina Forsycja napisał(a): Ziemia jest w kształcie dysku.Slonce i księżyc krążą w okul ziemi wyznaczając pory roku.Krance ziemi,wokół ziemi dysku to niedostępna Antarktyda.Ziemia dysk otoczona jest nie do przebicia kopułą.Wtajemniczeni o tym bardzo dobrze wiedzą. Poza kopułą jest dopiero Niebo.



Wytłumaczcie mi proszę po co ta konspiracja, przecież kula czy dysk jeden pies, manipulować ludźmi można bez utrzymywania wielkiej tajemnicy przez setki lat, z tworzeniem fikcji za grube pieniądze, wystarczyło by powiedzieć że żyjemy w świecie Boga który patrzy z góry z nad tej kopuły i nas ocenia. zresztą tak bzdura też jest ludziom codziennie wmawiana.
Poza tym ten filmik który obejrzałem wyżej to bzdura, jetem laikiem, a wszystkie te argumenty podważyłem logicznie myśląc, zastanawiam się jak te wszystkie lampki na niebie działają, i co nimi steruje i po co to ukrywać?
każdy wierzy w co chce ale płaska ziemia do mnie nie trafia za dużo teorii spiskowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza