Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~Lawendowoniebieska Trytoma 12 stycznia 2020r. o 10:43
Ale to miasto jest pelne prostakow i ludzi maluczkich .... eh...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Truskawka 12 stycznia 2020r. o 11:06
Nie jest tak źle:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Miłek 12 stycznia 2020r. o 19:12
~Jasnoturkusowa Czarnuszka napisał(a): Zlotawa naparstnica, powiedzialbym raczej, ze to nie groźba - to szantaż. Co do imprezy, to każdy zrobi tak jak uważa. Wczoraj wieczorem jechałem ul. Chopina- parking zapełniony. Ciekawe czy dziś rano biegali i pukali od drzwi do drzwi aby ludzie auta zabrali. Zapewne nie każdy tu zaglada.


poczekaj do poniedziałku ,będą tacy się chwalić że aut nie przestawili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.