Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~~Poczerwieniały Wilczomlecz 10 stycznia 2020r. o 22:56
emem napisał(a):
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Użyję swojego intelektu, aby wytknąć każdemu organowi naruszającemu prawo popełnienie przestępstwa. Dość już bezkarnych działań organów publicznych. Nie trawię tego gościa i doprowadzę odpowiedzialne osoby do odpowiedzialności. Nawet Marcinek nie pomoże.


Można być chamem i każdemu we wszystkim przeszkadzać, każdego hejtować bez powodu itd. Można też być mieszkańcem, który myśli o innych mieszkańcach i gdy mają prostą prośbę, dzięki spełnieniu której mogą być szczęśliwsi - po prostu ją spełnić bez dyskusji.
To kim Ty będziesz/jesteś zależy tylko od Ciebie, a nie od organów publicznych :-)

Pozdr,
Marcin


Kiedys ktos miał pewną prosbę do portalu odnośnie pewnego rajdu, ale Ci uprzejmi i mili przedstawiciele portalu, którzy chętnie spełniaja wszystkie prosby, szczególnie Pan B Ł
co to bardzo uprzejmie i miło (nawet nie trzeba było go o to prosić) idiotę i głupa rżnął, że nie wie o co chodzi. w bardzo elokwentny sposób pokazali swoja "kulturę" i stosunek do drugiej osoby.
To kim bedziecie zalezy tylko od was.
Z pewnością jesli bylibyście swięci jak tego od innych wymagacie inni spełnialiby wasze prośby z usmiechem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Wilczomlecz 10 stycznia 2020r. o 22:58
emem napisał(a):
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Bez jaj. Tego typu teksty o "nie parkowaniu" należy ignorować. Parkin jest także w dniu 12.01.2020 parkingiem.


Postawią zakaz parkowania na czas imprezy i po temacie.
Zaparkujesz - to odholuja i mandacik wlepia.

To już nie można być dla siebie miłym i na jeden dzień zaparkować gdzieś indziesz?
Coś złego się stanie? Lepiej robić sobie na złość?
Organizatorzy grzecznie proszą, aby nie parkować. Jaki jest problem, żeby ich posłuchać?
Jak w Boże Ciało ulicami idzie procesja to nikt, kto nie jest wierzący czy praktykujący nie robi na zlość i nie blokuje procesji.

Pozdrawiam,
Marcin


Problem w tym, że nie wszyscy czytają bolec i mogą być nie swiadomi prosby.
Poza tym , to już nasza narodowa choroba - być miłym tylko w pewne dni w roku , święta, owsiak itd... a na codzień zawiść, kłótnie i podpier... Nie idźcie tą drogą jak to pewien koneser wieścił.

Czy ktos w Boże Ciało zabrania parkowania gdziekolwiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik 10 stycznia 2020r. o 23:51
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): KTO i NA JAKIEJ PODSTAWIE postawi zakaz ? Czy instytucje publiczne działają poza prawem ? NIE. Każdy taki zakaz byłby "przekroczeniem uprawnień" lub "nie dopełnieniem obowiązków". Pokaż mi osobę, która będzie kozłem ofiarnym do postępowania karnego i konsekwencji uniemożliwiających pracę w tych instytucjach. Oj przydadzą się telefony komórkowe i funkcja "nagrywanie video" - skorzystam.
To włącz przy okazji to swoje nagrywanie w swojej sypialni ... nie się wszyscy pośmiejemy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8184
iro05 11 stycznia 2020r. o 13:13
marcinek (emem) znany jest z tego że nie kuma tematu na który się wypowiada, dziwię się że jeszcze nie zniknęły posty które obnażają jego tępe myślenie, widać że nie przewidziano dla marcinka jakiejś konkretnej roboty w całym tym grajdołku jakim jest bolecinfo skoro ma tyle czasu aby wtrącać się w posty gdy poważni Bolesławianie sobie komentują cokolwiek i jakkolwiek chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Borówka 11 stycznia 2020r. o 16:05
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Każdy znak, np. zakazu da się namierzyć (skąd pochodzi), więc nawet wideo nie jest potrzebne. Wystarczy dobry materiał fotograficzny miejsca i szczegółowy samego znaku. Poczekajmy na te owieczki stawiające znaki. Ja w niedzielę parkuję na pl. Piłsudskiego. Przeciwników tego pana, czyli osób inteligentnych jest w Bolesławcu więcej.
Parkuj,parkuj to znaczy jestes za putinem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Naparstnica 11 stycznia 2020r. o 16:41
Denerwuje mnie Głupia gadka popleczników Owsiaka , że jeśli znajdziesz się w szpitalu, to jeśli nas nie wspierasz to nie możesz być ty, ani twoja rodzina podłączona do sprzętu z WOŚP , takie insynuacje są obrzydliwe i stanowią formę grożby .
Jeśli to tak dalej ma się odbywać, to uważam że państwo powinno zatrzymać tą całą akcję prywatnej fundacji , która korzysta z publicznych pieniędzy do zdobywania środków: Świetlice,sale,ośrodki kultury,place, itp. ,wszystko za darmo. Owsiak robi sobie reklamę i zdobywa pieniądze nie tyle na sprzęt , ale na swój woodstock.
Płacę na tyle duże podatki i składki , i oczekuję ,że państwo ma obowiązek zapewnić mi w razie potrzeby normalny sprzęt medyczny, a nie jakiś zebrany jeden na milion i to jeszcze nie trafiony do potrzeb danego szpitala i leży gdzieś na zapleczu szpitala.
Jak nie wierzycie to proszę to sprawdzić?
To jest tak zwane uszczęśliwianie kogoś na siłę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Mydlnica 11 stycznia 2020r. o 19:49


Zmoderowano 12.01.2020 godz.10:01 - powód: Link. Proszę nie publikować linków do hejterów czy innych kurek. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowa Czarnuszka 12 stycznia 2020r. o 10:14
Zlotawa naparstnica, powiedzialbym raczej, ze to nie groźba - to szantaż. Co do imprezy, to każdy zrobi tak jak uważa. Wczoraj wieczorem jechałem ul. Chopina- parking zapełniony. Ciekawe czy dziś rano biegali i pukali od drzwi do drzwi aby ludzie auta zabrali. Zapewne nie każdy tu zaglada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer