Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~~Porcelanowy Nachyłek niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 2:23
~~Brunatnoruda Pragnia napisał(a):
~~Porcelanowy Nachyłek napisał(a): Misją WOŚP kierowanej przez Jerzego Owsiaka jest indoktrynacja polskiej młodzieży.
Dlatego wszystkie - prawnie dozwolone - środki, które osłabią siłę rażenia tej organizacji są chwalebne.



Uważasz , że wpajanie idei i wzorów zachowań ukierunkowanych na pomaganie jest niewłaściwe??!!

"Serce głupca znajduje się w jego ustach, język mądrego znajduje się w jego sercu.":)


"Wpajanie idei i wzorów zachowań na pomaganie..."
To tylko otoczka, zasłona dymna do realizacji misji polegającej na indoktrynacji polskiej młodzieży.
Na początku transformacji pan Jurek próbował zawładnąć duszą młodych Polaków w Jarocinie.
Ale tam zaprawiona w bojach widownia odpowiedziała krótko: "wy....."
No to zbudował swojego samograja. Tak sprawnie, że zanim do akcji wkroczył o.dyrektor staruszki wrzucały - w odruchu serca - złote obrączki do puszek.
A przecież w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o przejęcie "rządu dusz" nad polskimi dzieciakami,
Dlatego wszystkie - prawnie dozwolone - środki, które osłabią siłę rażenia tej organizacji są chwalebne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Daglezja niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 8:46
~~Ognistorudy Szczypiorek napisał(a): Ale robicie problemy.... jak zwykle maruderzy się trafiają. Ciężko przez parę godzin zaparkować na innej ulicy? No fakt Bolesławiec ma dwa miejsca do parkowania i akurat muszą być wolne w ten dzień. Żenada ludziska.... Nie róbcie problemów z rzeczy prostych.
Twoja żenada jest większa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Pustynnik niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 9:17
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Parking nie jest prywatny i ulica też nie jest prywatna, a zatem niech ktokolwiek spróbuje to zamknąć... Już ja się postaram, żeby został ukarany. Nie lubię owsiaka i mu nie pakuję kasy do kieszeni, mam prawo mieć odrębne zdanie na jego temat, ale też dopilnuję, aby w tym mieście nikt nie naginał przepisów, ani ich nie naruszał. Już nie chce mi się komentować zachowania redaktorzyny, któremu żyłka zbyt mocno się chyba napięła.


Dopilnujesz powiadasz ??? ok a potem to ja dopilnuje Ciebie czy Ty wszystko dopilnowałeś :) SZERYFIE.
Chłopaku za dużo westernów za dużo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Pustynnik niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 9:17
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Parking nie jest prywatny i ulica też nie jest prywatna, a zatem niech ktokolwiek spróbuje to zamknąć... Już ja się postaram, żeby został ukarany. Nie lubię owsiaka i mu nie pakuję kasy do kieszeni, mam prawo mieć odrębne zdanie na jego temat, ale też dopilnuję, aby w tym mieście nikt nie naginał przepisów, ani ich nie naruszał. Już nie chce mi się komentować zachowania redaktorzyny, któremu żyłka zbyt mocno się chyba napięła.


Dopilnujesz powiadasz ??? ok a potem to ja dopilnuje Ciebie czy Ty wszystko dopilnowałeś :) SZERYFIE.
Chłopaku za dużo westernów za dużo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Borówka niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 9:35
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !
Oto jak banalna sprawa dzieli spoleczenstwo.A wystarczy odrobina dobrej woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Borówka niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 9:35
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !
Oto jak banalna sprawa dzieli spoleczenstwo.A wystarczy odrobina dobrej woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 10:50
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !


Rozumiem że wiesz co dzieje sie z pieniędzmi wpłacanymi na Caritas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wielosił niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 11:13
emem napisał(a): Bolec.Info i bobrzanie.pl wspierają WOŚP i inne akcje charytatywne i to się nie zmieni bez względu na to czy hejterzy typu Wrzosiec będą coś wypisywać czy nie :-)

Polecam - nie spinaj się, bo Ci pęknie zyłka. Miasto jak będzie chciało zamknąć ten teren na potrzeby WOŚP to to zrobi (zakładam, że właśnie tak będzie) ;-)

Pozdr,
Marcin

Szanowny Marcine nie uprawiaj rządu dusz i nie polecaj nawet uzurpacji sobie władzy wynikającej z posiadania tego portalu jeśli ma on przetrwać to winien pełnić rolę służebną. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza