Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~~Zielonobiały Chaber niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 22:49
~~Różowawa Kanna napisał(a):
~~Zielonobiały Chaber napisał(a): A jak będzie chciał iść do kina to auto ma pozostawić...no właśnie gdzie?

Jak będzie chciał iśc do kina, to niech sobie przyjdzie na pieszo lub taryfą nie podjedzie !!!!! Wielkie mi cerygiele. W doopach się poprzewracało i każdy chce podjechać pod sam budynek ! A na girach zap....j !!

Dobra rada ale tylko dla mieszkańca bolca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Chaber niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 22:54
emem napisał(a): O zwolnienie miejsc parkingowych nie prosiła Fundacja WOŚP tylko bolesławieckie Centrum Integracji Kulturalnej "Orzeł".
Jeśli więc przeszkadza Ci WOŚP - wysłuchaj prośby CIK.

Pozdr,
Marcin

"Kochani mieszkańcy, szanowni kierowcy - prosi sztab WOŚP - Zwracamy się do was z uprzejmą prośbą o NIE POZOSTAWIANIE SAMOCHODÓW przy ul. Chopina oraz pl. Piłsudskiego od godz. 5.00 (rano), w dniu 12 stycznia!!! Jest to dzień Finału i właśnie w tych miejscach będzie się działo." Napisane że sztab czemu wprowadzasz w błąd? chyba że sam nie czytasz co piszecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Słonecznica niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 23:01
Jako społeczeństwo jesteśmy do dooopy.

Byłem w kilkunastu krajach Europy dluzej niz przjazdem co mi dało dość jasne spojrzenie na to jak ludzie sie traktują. I zdecydowanie polskie chamstwo jest najgorsze.
Spojrzcie na siebie kiedy sie mijacie , jakie rysy sie wam na twarzach rysują!
Ludzie , patrzycie na siebie z byka , usmech jest czymś strasznym , dziwnym.
Kiedy wczoraj na spacerze z dzieckiem uśmiechnąłem sie do starszej pani ta przystaneła i mnie zmierzyla , a na jej twarzy zarysował sie niepokój.

A co z ustepowaniem przejazdu na zakorkowanej ulicy?
Czy pomyślałeś kierowco ,ze gdy ktoś jedzie z na przeciwka i ustepuje Ci pola byś ty mógl przejechać , to wypadało by za to podziekować , choćby machnięciem ręką?
Ale skąd możesz to wiedziec patrioto jesli tego nigdzie nie widziałeś bo granicy nie przekraczasz?
Czym jestem starszy tym mniej wierze w nas jako społeczeństwo.
Człowiek człowiekowi wilkiem...
A co do tematu powyższego , parking nie jest twoim prywatnym wykupionym terenem - jesli właściciel (ten co go naprawia ,sprzata , modernizuje jest to własnie właściciel) informuje o tym że jest na tym terenie organizowana impreza to obowiazkiem jest dostosowac sie i auto postawić na innej ulicy.
Pozatym może nie traktuj Owsiaka tak srogo - przeciez może komus z rodziny on pomógł i nie pytał czy do puszki wrzuciłeś kiedykolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Skimia niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 23:05
nic nowego ,manipulowanie tytułem ,,słowem ,itd a liczy się njius (jakby nie pisać ) liczą sie rzetelne odsłony, i wejścia
brawo panie emem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Modrzew niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 23:05
~~Brunatnoceglasta Laurowiśnia napisał(a):
~~Brunatnoruda Pragnia napisał(a):
~~Porcelanowy Nachyłek napisał(a): Misją WOŚP kierowanej przez Jerzego Owsiaka jest indoktrynacja polskiej młodzieży.
Dlatego wszystkie - prawnie dozwolone - środki, które osłabią siłę rażenia tej organizacji są chwalebne.



Uważasz , że wpajanie idei i wzorów zachowań ukierunkowanych na pomaganie jest niewłaściwe??!!

"Serce głupca znajduje się w jego ustach, język mądrego znajduje się w jego sercu.":)




Na pomaganie komu? Owsikowi i jego rodzince? Syn milicjanta zbiera na fundacje rodzinki?



Na pomaganie, np takiemu padalcowi jak Brunatnoceglasta Laurowiśnia kiedy trafi do szpitala chcąc przedłużyć swój nędzny żywot!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Wrzosiec niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 23:37
Parking nie jest prywatny i ulica też nie jest prywatna, a zatem niech ktokolwiek spróbuje to zamknąć... Już ja się postaram, żeby został ukarany. Nie lubię owsiaka i mu nie pakuję kasy do kieszeni, mam prawo mieć odrębne zdanie na jego temat, ale też dopilnuję, aby w tym mieście nikt nie naginał przepisów, ani ich nie naruszał. Już nie chce mi się komentować zachowania redaktorzyny, któremu żyłka zbyt mocno się chyba napięła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Wyżlin niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 0:05
Ehhhhhh.... żyjcie ludzie żyjcie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowa Bylica niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 0:16
Potrzebna nam wojna, ludzie w biedzie by trochę pożyli i od razu zmieniliby to roszczniowo-chamskie podejście
Jak sie nie podoba to nie wrzucaj do puszki. Mi się taca ie podoba nie daje, a i tak z moich podatków dostają. w tym roku wrzucę 3x100 zł - 1 dla Owsiaka i jego fundacji by grali dalej, 2 dla dzieciaków , 3 a złość tym wszystkim hejterom i Kaczyńskiemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.