Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okupują miejsca parkingowe
~~Ognistorudy Szczypiorek niezalogowany
4 marca 2020r. o 10:29
rafal napisał(a): I co z tego, że parkuje. Kupił sobie to parkuje. Może lubi codziennie innym jeździć.
Płaci podatki od tych aut, ubezpieczenie jest w prawie.
Równie dobrze mogę powiedzieć tym co mają te stare graty że psują wystrój miasta i niech płacą za to że te złomy parkują pod moimi oknami i psują mi humor. Te stare Wasze zdezelowane dizle. Lichocka Wam w oko.

Jego auta przynajmniej są nowe i ładne.
A spróbujcie coś mu zrobić z tymi autami. Tam wszystko się rejestruje przy podejściu do auta w środku jest kamera 360 stopni, każde z tych aut ma czujniki zbliżeniowe. Jak coś się pojawia w pobliżu zaczyna rejestrować obraz, dźwięk w HD.


Fantasto pamiętaj, że spadającą kupę na auto może sobie rejestrować, cegłówki również. Ludzie jak się wkurzą to swoje zrobią. Nie życzę nikomu źle, ale pseudobiznesmen się prosi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Kuningamia niezalogowany
4 marca 2020r. o 12:42
Sądzę, że janusz byznesmen wręcz NALEGA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Kuningamia niezalogowany
4 marca 2020r. o 12:46
Wielkie podziękowania dla Pana Kazimierza Marczewskiego, że wciąż czuwa nad tą sprawą i pomaga w jej rozwiązaniu! Ma Pan moc! Pogońmy pseudo biznesmena z naszego osiedla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Ligustr niezalogowany
4 marca 2020r. o 19:34
ja na pewno nie wypozycze tego auta z tej firmy podworkowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Bluszcz niezalogowany
4 marca 2020r. o 19:50
Cytuję: ,,Mieszkańcy samochodów z osiedla parkują,"

Brawo ,,redakcjo"... Polska mowa - trudna mowa jak zawsze na tym portalu... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wrotycz niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:14
W Japonii jest wymóg prawny . Kupujesz samochód, wykaż, że masz dla niego miejsce parkingowe. U nas panuje wolna amerykanka . Deweloperzy budują domy. Ich mieszkańcom zapewniaja miejsca parkingowe w garażach podziemnych. Jednakże gdy mają kilka samochodów lub przyjedzie do nich ktoś znajomy lub rodzina to już jest poważny problem. Takie są uroki motoryzacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Acidantera niezalogowany
8 marca 2020r. o 9:02
ale ty dekiel z kamera 360 i czujnikami . Do roweru sobie mozesz to podpiac Buhahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Milin niezalogowany
17 marca 2020r. o 20:09
Przyjechałem właśnie z pracy i chciałbym postawić auto na osiedlu gdzie mieszkam,niestety nie mam szans.Za to aut z wypożyczalni[prywatna] policzyłem aż cztery,a może byłoby i więcej gdyby się przejśćpo całym osiedlu;Jezierskiego,Małachowskiego i Konstytucji bo stoją na tych ulicach.Co to ma być żeby taki jeden ... rządził całym osiedlem?!!!Czy nie ma na niego sposobu?To jest firma prywatna!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza