Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy też macie wrażenie, że nie podają całej prawdy o coronawirusie ?

~~Biaława Kalmia niezalogowany
21 marca 2020r. o 10:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
21 marca 2020r. o 13:31
Podobno sepsa może być następstwem zachorowania na COVID ?

Dla czego nigdzie nie ma o tym informacji, co jest z tym wirusem ?

Spiskowe teorie mnie nie przekonują, nie mogę uwierzyć, że jakaś organizacja o zasięgu globalnym postanowiła trochę przetrzebić populację ...

Boję się, że ten wirus robi coś, o czym media nie mówią :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Liliowiec niezalogowany
21 marca 2020r. o 13:33
ma,m wrażenie ,że szukasz wrażeń ,ale ich tutaj nie znajdziesz

przejdz się pod aptekę i postój w kolejce zachowując 1,5m odległość na chodniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Wiąz niezalogowany
21 marca 2020r. o 13:59
Ja myślę a nawet jestem pewny ,że dane są zaniżane ,Oby tylko do 10 Maja dotrwać Kulawy wczoraj wyraźnie powiedział ,że nie może być Prezydent z innej opcji bo będzie wetował ustawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
21 marca 2020r. o 14:34
~~Ciemnoróżowy Liliowiec napisał(a): ma,m wrażenie ,że szukasz wrażeń ,ale ich tutaj nie znajdziesz

przejdz się pod aptekę i postój w kolejce zachowując 1,5m odległość na chodniku

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
21 marca 2020r. o 15:15
No szukam wrażeń ... sorry ... ale ciągle jakoś to wszystko mi się nie układa, cała ta kwarantanna, paraliż ... teraz co, można tylko czekać ... tylko kurna strach iść do pracy ... ludzie patrzą na siebie dziwnie, strach kichnąć - nie wiadomo w którym momencie gruchnie wiadomość, że koleżanka jest chora i wszyscy zostaną skierowani na badania ...

Nie wiadomo czy pozwolą wrócić do domu czy nie ... nie informują mieszkańców o procedurach i jak to jest ... niewiedza i strach ....

Nie wiadomo, każdy może być zarażony

Prawdopodobnie większość z nas już jest ...

Może jak już tak to powinni byli zamknąć wszystkie zakłady ...

Jak żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
21 marca 2020r. o 15:44
Gdybyś naprawdę wiedział jak elyty i media walą was w rogi to dawno przekułbyś kosy na sztorc.
O sytuacjach w szpitalach cicho bo żaden dziennikarzyna nie ma odwagi aby tam wejść i zobaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Enkiant niezalogowany
21 marca 2020r. o 15:50
Nie mam wrażenia. Mam pewność :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza