Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

~~Chabrowy Berberys niezalogowany
19 marca 2024r. o 9:11
~~Szmaragdowozielona Godecja napisał(a): Tomato kazał to Kamilion prowadzony zasilił 3 droge;)
A ze znow okazja na szkiełko to się za długo nie zastanawiał ;)
i tak piewca nowej formacji i konferansjer lubi to bardziej niz dyrektorowanie w szpitalu;)


11 listopada 2023:

"Moją rolą jako Dyrektora Szpitala i Senatora będzie także reprezentowanie Państwa w Senacie i dbanie o Wasze interesy. Tak jak dotychczas, będę otwarty na Państwa opinie, pomysły i problemy. Razem możemy osiągnąć wiele i wpływać na decyzje podejmowane na szczeblu krajowym.

15 października dokonacie Państwo wyboru. Każdy głos na mnie, to inwestycja w pewne i zdrowsze jutro Państwa i przyszłych pokoleń.

Kamil Barczyk – kandydat na liście do Senatu KW Bezpartyjni Samorządowcy"

a 5 miesiecy pożniej KAMIL BARCZYK ;) już TRZECIA DROGA.

ta partia z takim "ideowcem" nie przekonuje mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Mak niezalogowany
19 marca 2024r. o 10:03
~~Chabrowy Berberys napisał(a): ~~Szmaragdowozielona Godecja napisał(a): Tomato kazał to Kamilion prowadzony zasilił 3 droge;)
A ze znow okazja na szkiełko to się za długo nie zastanawiał ;)
i tak piewca nowej formacji i konferansjer lubi to bardziej niz dyrektorowanie w szpitalu;)


11 listopada 2023:

"Moją rolą jako Dyrektora Szpitala i Senatora będzie także reprezentowanie Państwa w Senacie i dbanie o Wasze interesy. Tak jak dotychczas, będę otwarty na Państwa opinie, pomysły i problemy. Razem możemy osiągnąć wiele i wpływać na decyzje podejmowane na szczeblu krajowym.

15 października dokonacie Państwo wyboru. Każdy głos na mnie, to inwestycja w pewne i zdrowsze jutro Państwa i przyszłych pokoleń.

Kamil Barczyk – kandydat na liście do Senatu KW Bezpartyjni Samorządowcy"

a 5 miesiecy pożniej KAMIL BARCZYK ;) już TRZECIA DROGA.

ta partia z takim "ideowcem" nie przekonuje mnie.

A przekonuje cię Czaruś Przybylski i jego polityczna droga począwszy od PZPR ,AWS ,PO obecnie BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Skimia niezalogowany
19 marca 2024r. o 12:53
bezpartyjni ktorzy wymienieni to jeden sort,
Piotr Roman,Kamil Barvzyk,Tomasz Gabrysiak i przegrupowania w chwilowe komitety i trzecią droge ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Laurencja niezalogowany
4 kwietnia 2024r. o 11:09
~~Wielbłądzi Ligustr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a): Barczyk ? , nie znam.


Nikt ważny skoro wyciągnięty z podziemi ..z kanciapy w szpitala w Zgorzelcu..na dyrektora w Szp. Bolesławiec...topi finansowo szpital....po co znać?
Ale warto pamiętać kto go usadowił. ..
Piotr Roman



"5 lutego 2024 Wojciech Smoliński smsowo poinformował prezesa ZP w Bolesławcu, że bolesławieckie listy powiatowe będzie „robił” Kamil Barczyk, człowiek związany bezpośrednio ze środowiskiem prezydenta Bolesławca – Piotra Romana i starosty bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka, który został przyjęty do PSLu w Bogatyni podczas regionalnego spotkania prezesów okręgu jeleniogórskiego, które odbyło się 17 stycznia 2024 w Bolesławcu. Przyjęcie w struktury PSLu Kamila Barczyka, było bardzo negatywnie odebrane przez większość aktywu partyjnego i wiele osób zadeklarowało, że jeżeli będzie kandydować i wspierać PSL to tylko na listach, na które nie ma wpływu ten człowiek.
Wiedząc, iż Kamil Barczyk jest już pełnoprawnym członkiem PSLu, poprzez Wojciecha Smolińskiego wysłano prośbę o zmianę PiSowskiego przedstawiciela wojewody w Radzie Społecznej ZOZ w Bolesławcu, niestety mimo deklaracji zadziałania w tym temacie, wciąż przedstawicielem wojewody w placówce zarządzanej przez Barczyka jest członek PiS."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Czeremcha niezalogowany
4 kwietnia 2024r. o 12:13
~~Chabrowy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Godecja napisał(a): Tomato kazał to Kamilion prowadzony zasilił 3 droge;)
A ze znow okazja na szkiełko to się za długo nie zastanawiał ;)
i tak piewca nowej formacji i konferansjer lubi to bardziej niz dyrektorowanie w szpitalu;)


11 listopada 2023:

"Moją rolą jako Dyrektora Szpitala i Senatora będzie także reprezentowanie Państwa w Senacie i dbanie o Wasze interesy. Tak jak dotychczas, będę otwarty na Państwa opinie, pomysły i problemy. Razem możemy osiągnąć wiele i wpływać na decyzje podejmowane na szczeblu krajowym.

15 października dokonacie Państwo wyboru. Każdy głos na mnie, to inwestycja w pewne i zdrowsze jutro Państwa i przyszłych pokoleń.

Kamil Barczyk – kandydat na liście do Senatu KW Bezpartyjni Samorządowcy"

a 5 miesiecy pożniej KAMIL BARCZYK ;) już TRZECIA DROGA.

ta partia z takim "ideowcem" nie przekonuje mnie.

i juz wszystko jasne- logistyka ratusza wykonanie szpitalnego Synatorka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Psianka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:10
~~Granatowa Czeremcha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Chabrowy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Godecja napisał(a): Tomato kazał to Kamilion prowadzony zasilił 3 droge;)
A ze znow okazja na szkiełko to się za długo nie zastanawiał ;)
i tak piewca nowej formacji i konferansjer lubi to bardziej niz dyrektorowanie w szpitalu;)


11 listopada 2023:

"Moją rolą jako Dyrektora Szpitala i Senatora będzie także reprezentowanie Państwa w Senacie i dbanie o Wasze interesy. Tak jak dotychczas, będę otwarty na Państwa opinie, pomysły i problemy. Razem możemy osiągnąć wiele i wpływać na decyzje podejmowane na szczeblu krajowym.

15 października dokonacie Państwo wyboru. Każdy głos na mnie, to inwestycja w pewne i zdrowsze jutro Państwa i przyszłych pokoleń.

Kamil Barczyk – kandydat na liście do Senatu KW Bezpartyjni Samorządowcy"

a 5 miesiecy pożniej KAMIL BARCZYK ;) już TRZECIA DROGA.

ta partia z takim "ideowcem" nie przekonuje mnie.

i juz wszystko jasne- logistyka ratusza wykonanie szpitalnego Synatorka.



śmiechu warte;
Panie Barczyk i chłopaki z ferajny i dziołchy - Wy w jakiej sztuce gracie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Leszczyna niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:42
jakiej?...tragifarsa...;D
można to podciągnąć pod kołtuńską Zapolskiej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Winorośl niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 12:42
scenariusz pisany w ratuszu to nic nie dziwi;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza