Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

~~Kasztanowata Bylica niezalogowany
5 marca 2024r. o 21:59
~~Brunatnoczarna Kalmia napisał(a): A BAR/sz/CZYK. ..serwowany programowo :)


Wyborczo w różnych sałatkach politycznych..hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Gazania niezalogowany
6 marca 2024r. o 14:39
~~Ciemnogranatowy Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta


a może jakąś konwencje wyborczą Pan zorganizuje w hotelach Picaro ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Topinambur niezalogowany
7 marca 2024r. o 8:57
~~Kasztankowa Gazania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta


a może jakąś konwencje wyborczą Pan zorganizuje w hotelach Picaro ;)



Kiedy początek kampani? Już stęskniłam się za Pana zdjęciami na Tirach???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Papryka niezalogowany
7 marca 2024r. o 12:43
Czy Piotr Roman zasponsorowal Panu wywiad,czy Pan zapłacił ze szpitalnych czy swoich?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
7 marca 2024r. o 12:46
~~Liliowoniebieska Papryka napisał(a): Czy Piotr Roman zasponsorowal Panu wywiad,czy Pan zapłacił ze szpitalnych czy swoich?...

Dla jasności - Q&A z Kamilem Barczykiem już się odbyło, wcześniej zakończyliśmy przyjmowanie pytań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Jasnota niezalogowany
7 marca 2024r. o 13:02
czy odpowiedział co z ''deweloperką''? ;D
co z domem senioralnym?...pytam bo się wybieram...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Brokuł niezalogowany
7 marca 2024r. o 18:33
Zjadłym jakiś dobry barszczyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Niecierpek niezalogowany
8 marca 2024r. o 9:02
W PSLu Josin z Bazin szuka ratunku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza