Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

~~Myszata Maciejka niezalogowany
3 marca 2024r. o 19:38
~~Zielonobrunatny Pierwiosnek napisał(a): "Kto nie ryzykuje nie pije szampana"

i tak James Błąd

Bezpartyjnych Samorządowców...

Zostanie Józinem z Bazin
Zielonej Koniczynki....:)


a celne i zabawne;) jak decyzje Kameleona ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Trzmielina niezalogowany
4 marca 2024r. o 9:38
Mi już na niczym nie zależy, chce dostępu do świadczeń za który płacę ... chcę po wejściu na teren szpitala zobaczyć tablice informacyjne i wiedzieć gdzie mam iść, przy wejściu krążą i błądzą ludzie, bo nikomu nie chce się pomyśleć o tym, że naprawdę nie wiadomo, gdzie są te poradnie specjalistyczne i w która kierować stronę. Tak się traktuje ludzi w tym szpitalu, rejestracja na cito do kardiologa na grudzień 2024r. ... gratuluję Panie Dyrektorze, może za to zaśpiewa Pan jakąś kolędę lub zatrudni francuskiego kucharza, naprawdę świetne ma Pan pomysły ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Truskawka niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:04
~~Kasztanowordzawa Trzmielina napisał(a): Mi już na niczym nie zależy, chce dostępu do świadczeń za który płacę ... chcę po wejściu na teren szpitala zobaczyć tablice informacyjne i wiedzieć gdzie mam iść, przy wejściu krążą i błądzą ludzie, bo nikomu nie chce się pomyśleć o tym, że naprawdę nie wiadomo, gdzie są te poradnie specjalistyczne i w która kierować stronę. Tak się traktuje ludzi w tym szpitalu, rejestracja na cito do kardiologa na grudzień 2024r. ... gratuluję Panie Dyrektorze, może za to zaśpiewa Pan jakąś kolędę lub zatrudni francuskiego kucharza, naprawdę świetne ma Pan pomysły ...




Poczta pneumatyczna trzeba wysłać wiadomość:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Rozplenica niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:31
A dlaczego nie zapytacie jak to jest zacząć swoją polityczną karierę od politycznej korupcji i startowania w wyborach dla przybudówki PiS jakimi są Bezpartyjni Samorządowcy i z zadaniem nie zdobycia mandatu, bo to chyba dla nikogo nie wydawało sie od początku możliwe, ale jedynie by odebrać głosy kandydatowi demokratycznej opozycji jak kilka lat wcześniej zrobił to Roman?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Wiekuistka niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:33
~~Kasztanowordzawa Trzmielina napisał(a): Mi już na niczym nie zależy, chce dostępu do świadczeń za który płacę ... chcę po wejściu na teren szpitala zobaczyć tablice informacyjne i wiedzieć gdzie mam iść, przy wejściu krążą i błądzą ludzie, bo nikomu nie chce się pomyśleć o tym, że naprawdę nie wiadomo, gdzie są te poradnie specjalistyczne i w która kierować stronę. Tak się traktuje ludzi w tym szpitalu, rejestracja na cito do kardiologa na grudzień 2024r. ... gratuluję Panie Dyrektorze, może za to zaśpiewa Pan jakąś kolędę lub zatrudni francuskiego kucharza, naprawdę świetne ma Pan pomysły ...


Zwłaszcza w mediach..nadety grubasek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Wiekuistka niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:36
~~Zgniłozielona Rozplenica napisał(a): A dlaczego nie zapytacie jak to jest zacząć swoją polityczną karierę od politycznej korupcji i startowania w wyborach dla przybudówki PiS jakimi są Bezpartyjni Samorządowcy i z zadaniem nie zdobycia mandatu, bo to chyba dla nikogo nie wydawało sie od początku możliwe, ale jedynie by odebrać głosy kandydatowi demokratycznej opozycji jak kilka lat wcześniej zrobił to Roman?


Przecież to tak widać...obrzydliwie przewidywalne wszystko ..
trzech mężczyzn z nadwagą w przymalych marynarkach z ugrupowania
BEZCHUDOSCI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Matoleon niezalogowany
4 marca 2024r. o 12:12
Stoję sobie w kolejce do specjalisty w szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu i tak się zastanawiam na co w tym szpitalu rejestracja na godziny skoro to nie ma sensu. Nadal szpital tkwi mentalnie w głębokiej komunie. Co prawda wisza na korytarzu monitory pobierają prąd bo są włączone ale na nich nic się nie wyświetla poza napisem szpital św. Łukasza w Bolesławcu. A można by było wyświetlać godziny i imiona pacjentów do nich przypisane
Ale po co? Starsi ludzie niestety bo to głównie oni mający duuuuzo czasu na emeryturze przychodza wcześniej niż określona dla nich godzina wizyty i rozwalają cały system. Lekarz bo to w ... pielęgniarka ma to w .... Żenada. Pytając ludzi w poczekalni kto ma na którą godzinę - pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Burdel jeden wielki burdel i nikomu nie zależy aby ten system uzdrowić. Pozdrawiam cały personel tegoż szpitala i Pana dyrektora. Szanuję Państwa pracę ale wypadało by troszkę to lepiej zorganizować. Wystarczy odwiedzić przychodnie Twój lekarz dr. Pieszki i podpatrzeć rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Motylek niezalogowany
4 marca 2024r. o 12:26
Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.