Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

~~Ciemnogranatowy Wiąz niezalogowany
4 marca 2024r. o 12:36
~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Trzmielina niezalogowany
4 marca 2024r. o 14:42
~~Matoleon napisał(a): Stoję sobie w kolejce do specjalisty w szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu i tak się zastanawiam na co w tym szpitalu rejestracja na godziny skoro to nie ma sensu. Nadal szpital tkwi mentalnie w głębokiej komunie. Co prawda wisza na korytarzu monitory pobierają prąd bo są włączone ale na nich nic się nie wyświetla poza napisem szpital św. Łukasza w Bolesławcu. A można by było wyświetlać godziny i imiona pacjentów do nich przypisane
Ale po co? Starsi ludzie niestety bo to głównie oni mający duuuuzo czasu na emeryturze przychodza wcześniej niż określona dla nich godzina wizyty i rozwalają cały system. Lekarz bo to w ... pielęgniarka ma to w .... Żenada. Pytając ludzi w poczekalni kto ma na którą godzinę - pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Burdel jeden wielki burdel i nikomu nie zależy aby ten system uzdrowić. Pozdrawiam cały personel tegoż szpitala i Pana dyrektora. Szanuję Państwa pracę ale wypadało by troszkę to lepiej zorganizować. Wystarczy odwiedzić przychodnie Twój lekarz dr. Pieszki i podpatrzeć rozwiązanie.


Prace remontowe nie mają końca, człowiek ledwie wejdzie na teren budynku to już czuje się jak durny, bo nie wie gdzie ma iść, a Panie w rejestracji jak rejestrują ludzi ze skierowaniem na cito na grudzień informują z wyższością, że "my nie mamy kardiologów" ... jak nie ma lekarzy to może zamknąć ten bałagan, bo nie wiem co to ma być, kabaret jakiś czy co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszata Frezja niezalogowany
4 marca 2024r. o 21:58
Ale dobrze że nie proponowała Komercyjnego Oddziału psychiatrii za hedyne 8400 pln za tydzien...może dlatego że już zniknął. :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pacient niezalogowany
4 marca 2024r. o 22:12
~~Kasztanowordzawa Trzmielina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Matoleon napisał(a): Stoję sobie w kolejce do specjalisty w szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu i tak się zastanawiam na co w tym szpitalu rejestracja na godziny skoro to nie ma sensu. Nadal szpital tkwi mentalnie w głębokiej komunie. Co prawda wisza na korytarzu monitory pobierają prąd bo są włączone ale na nich nic się nie wyświetla poza napisem szpital św. Łukasza w Bolesławcu. A można by było wyświetlać godziny i imiona pacjentów do nich przypisane
Ale po co? Starsi ludzie niestety bo to głównie oni mający duuuuzo czasu na emeryturze przychodza wcześniej niż określona dla nich godzina wizyty i rozwalają cały system. Lekarz bo to w ... pielęgniarka ma to w .... Żenada. Pytając ludzi w poczekalni kto ma na którą godzinę - pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Burdel jeden wielki burdel i nikomu nie zależy aby ten system uzdrowić. Pozdrawiam cały personel tegoż szpitala i Pana dyrektora. Szanuję Państwa pracę ale wypadało by troszkę to lepiej zorganizować. Wystarczy odwiedzić przychodnie Twój lekarz dr. Pieszki i podpatrzeć rozwiązanie.


Prace remontowe nie mają końca, człowiek ledwie wejdzie na teren budynku to już czuje się jak durny, bo nie wie gdzie ma iść, a Panie w rejestracji jak rejestrują ludzi ze skierowaniem na cito na grudzień informują z wyższością, że "my nie mamy kardiologów" ... jak nie ma lekarzy to może zamknąć ten bałagan, bo nie wiem co to ma być, kabaret jakiś czy co ?

Nie jest tak źle ja zarejestrowałem się do urologa na listopad ale w kolejce do oczekiwania mam się zgłosić w październiku ponownie do rejestracji .tylko się pytam jeśli bym miał raka prostaty czy bym dożył listopada bez żadnej diagnozy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ordo niezalogowany
4 marca 2024r. o 22:17
~~Zgniłozielona Rozplenica napisał(a): A dlaczego nie zapytacie jak to jest zacząć swoją polityczną karierę od politycznej korupcji i startowania w wyborach dla przybudówki PiS jakimi są Bezpartyjni Samorządowcy i z zadaniem nie zdobycia mandatu, bo to chyba dla nikogo nie wydawało sie od początku możliwe, ale jedynie by odebrać głosy kandydatowi demokratycznej opozycji jak kilka lat wcześniej zrobił to Roman?

Co to jest za twór demokratyczna opozycja? Jest w Polsce totalitarna opozycja? A jest - tzn. była totalna, teraz to ci praworządni, uśmiechnięci? A skoro bezpartyjni to przebudówka Pisu to zabrała głosy tylko i wyłącznie Pisowi czego efekty właśnie mieliśmy. A poza tym Kamil to karierowicz, Dyzma, pójdzie wszędzie znalazłby się i u Brauna i u Czarzastego tylko po to by zrobić sobie dobrze. Swoją drogą ciekawe ile kosztowały projekty deweloperskie i ich promocja. Kamil ze swoich łożyłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Bluszcz niezalogowany
5 marca 2024r. o 6:55
~~Ordo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniłozielona Rozplenica napisał(a): A dlaczego nie zapytacie jak to jest zacząć swoją polityczną karierę od politycznej korupcji i startowania w wyborach dla przybudówki PiS jakimi są Bezpartyjni Samorządowcy i z zadaniem nie zdobycia mandatu, bo to chyba dla nikogo nie wydawało sie od początku możliwe, ale jedynie by odebrać głosy kandydatowi demokratycznej opozycji jak kilka lat wcześniej zrobił to Roman?

Co to jest za twór demokratyczna opozycja? Jest w Polsce totalitarna opozycja? A jest - tzn. była totalna, teraz to ci praworządni, uśmiechnięci? A skoro bezpartyjni to przebudówka Pisu to zabrała głosy tylko i wyłącznie Pisowi czego efekty właśnie mieliśmy. A poza tym Kamil to karierowicz, Dyzma, pójdzie wszędzie znalazłby się i u Brauna i u Czarzastego tylko po to by zrobić sobie dobrze. Swoją drogą ciekawe ile kosztowały projekty deweloperskie i ich promocja. Kamil ze swoich łożyłeś?


Ooooooooo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
5 marca 2024r. o 15:20
A dyrektor zapomnial o spotkaniu gospodyni wiejskich u Tomka,,, może by trochę pogotowal..na wizji :))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Kalmia niezalogowany
5 marca 2024r. o 15:29
A BAR/sz/CZYK. ..serwowany programowo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza