Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdejmują baner antyaborcyjny
9176
kc
2 kwietnia 2020r. o 20:57
Myślę, że warto było ten baner powiesić dla chwili gdzie Marcin, Bernard, Grażynka i Krzysiu wspólnie trzymając się za rączki cieszą się, że mogli wspólnie coś zrobić przeciwko tej straszliwej rzeczy jaką było powieszenie go. Uczcijmy to minutą ciszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bluszcz niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 21:09
kc napisał(a): Myślę, że warto było ten baner powiesić dla chwili gdzie Marcin, Bernard, Grażynka i Krzysiu wspólnie trzymając się za rączki cieszą się, że mogli wspólnie coś zrobić przeciwko tej straszliwej rzeczy jaką było powieszenie go. Uczcijmy to minutą ciszy.


Tak jest. Się dogadali i już im podział kasy na reklamy z UM nie przeszkadza?
A może ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 21:41
~Jasnoniebieski Narcyz napisał(a): Każda kobieta przed dokonaniem aborcji powinna obowiązkowo zobaczyć film ...

zaraz ..to nie to ...

każda kobieta przed wysłaniem dziecka na katechezy powinna obowiązkowo zobaczyć film Sekielskiego ...
powinna też poczytać kroniki kryminalne z przypadkami pedofilii księży katolickich ...

ale coś w tym banerze było skoro zainteresowało to prokuraturę ...

słusznie...wieszanie podobnych banerów powinien być karany z całą surowością ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 kwietnia 2020r. o 22:15
Ty juz lepiej o wysyłaniu dzieci na katecheze nic nie pisz, bo swoją normę w tym zakresie też wykonałeś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 6:19
skorn napisał(a): Ty juz lepiej o wysyłaniu dzieci na katecheze nic nie pisz, bo swoją normę w tym zakresie też wykonałeś.


dziwnie podejrzanie brzmią twoje słowa zawsze kiedy staram sią innym uzmysłowić jakim problemem jest pedofilia w szeregach Kościoła...
ty milcząc w tej kwestii ,starasz się zawsze odwrócić uwagę od tego procederu kierując się ...
właśnie - czym się kierujesz?

czyżby trauma z dzieciństwa?

zawsze staję po stronie pokrzywdzonych więc bez obaw korniszonku...
w twoim przypadku też będę po twojej stronie nawet będąc do ciebie solidnie uprzedzonym ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Goździk niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 13:16
~~Trawiasta Mina napisał(a):
skorn napisał(a): Ty juz lepiej o wysyłaniu dzieci na katecheze nic nie pisz, bo swoją normę w tym zakresie też wykonałeś.


dziwnie podejrzanie brzmią twoje słowa zawsze kiedy staram sią innym uzmysłowić jakim problemem jest pedofilia w szeregach Kościoła...
ty milcząc w tej kwestii ,starasz się zawsze odwrócić uwagę od tego procederu kierując się ...
właśnie - czym się kierujesz?

czyżby trauma z dzieciństwa?

zawsze staję po stronie pokrzywdzonych więc bez obaw korniszonku...
w twoim przypadku też będę po twojej stronie nawet będąc do ciebie solidnie uprzedzonym ...:]

W kościele głównymi ofiarami padają chłopcy, czyli problemem w kościele jest homoseksualizm. Ale spróbuj komuś ze środowiska LGBTQ to powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 kwietnia 2020r. o 17:30
~~Trawiasta Mina napisał(a):
skorn napisał(a): Ty juz lepiej o wysyłaniu dzieci na katecheze nic nie pisz, bo swoją normę w tym zakresie też wykonałeś.


dziwnie podejrzanie brzmią twoje słowa zawsze kiedy staram sią innym uzmysłowić jakim problemem jest pedofilia w szeregach Kościoła.


Podejrzanie to brzmią słowa kogoś, kto posyłał własne dzieci na katecheze. Aż tak źle im życzyłeś, narażając je na takie ryzyko? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 22:35
dupku....:]
pomyliłeś epoki ...

kiedyś ksiądz był pewnym autorytetem ...
bez wielkiej przesady mogę napisać że kiedyś wielu księży było z powołania ...(cokolwiek to znaczy )

dzisiaj ksiądz to ''byznesmen'' zatracony w pogoni za kasą i władzą nad takimi jak ty ...
tak korniszonie ...nawet to że określiłeś się tu kiedyś jako niewierzący niczego nie zmienia ...
klechy maja nad tobą władzę bo strach przed napisaniem prawdy o nich całkowicie cię paraliżuje ...

jedyne co potrafisz kmiotku pisać w tym temacie to to że ja kiedyś posyłałem swoje dzieciaki na katechezy ...
częściowo masz rację ale tylko częściowo chłopku-roztropku ...
ja ich nie posyłałem -ja im nie broniłem ...
kiedy zaczęły dorastać każde z nich dokonało własnego wyboru ...

a ty korniszonku ?...co z twoją przynależnością do KK?
jesteś taki to niby ''niewierzący'' ale kiedy zadaję ci pytanie czy jesteś ochrzczony chowasz ''mordę w kubeł '' :
kiedy pytam czy poddałeś się apostazji ''morda w kubeł '' po raz kolejny ...

jesteś taki niby ''niewierzący'' ale na wszelki wypadek robisz z tego tajemnicę przed swoim proboszczuniem ?

pieprzony hipokryto...:]

to pokazuje jakim dnem moralnym dzisiaj jesteś ...
masz po prostu w tym interes ...

z tobą jest tak jak w pewnym powiedzeniem o księżach ...

''na wszelki wypadek ksiądz kuta.sa nosi ''

i ty też nosisz ..a nóż zdarzy się okazja ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza