Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obostrzenia i narodowa kwarantanna przedłużone
~~Milin niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 19:09
Dlaczego nie od jutra .Czyli od 16 będzie nowy koronoświrus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Kalmia niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 19:54
Od 16 to chyba tylko dlatego, że maseczek nie ma i trzeba sobie uszyć... No a tak na serio, to ta głupota mnie przeraża... Siedźcie w domu, nie wychodźcie, teraz maseczki no ipsy lepiej traktowane niz dzieci... Co to ma być?? Z psem po 5 razy latają a ja z dzieckiem na spacer nie mogę?? Żeby wyjść muszę kłamać, masakra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowopłowy Bieluń niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 20:05
Dokładnie! Z psem non stop chodzą po parkach, cykając sobie zdjęcia i robiąc jakieś transmisję telefonem.... Masakra czy to ma być krótkie wyjście czy jakaś dłuższa wycieczka. A z dzieckiem nie można wyjść. I Ci wszyscy kolarze na rowerach za pięć groszy. Siedzieć w domu na dupie. Przez takich jak wy jeszcze trochę całkiem nikt nie wyjdzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Jałowiec niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 20:32
Motocyklistów widać nie dotyczą żadne zakazy natomiast rowerzystę można ukarać .....i dziada z wędka , ktoś tu niesprawiedliwie podchodzi do spraw poważnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 22:06
~Ciemnopiwna Kalmia napisał(a): Od 16 to chyba tylko dlatego, że maseczek nie ma i trzeba sobie uszyć... No a tak na serio, to ta głupota mnie przeraża... Siedźcie w domu, nie wychodźcie, teraz maseczki no ipsy lepiej traktowane niz dzieci... Co to ma być?? Z psem po 5 razy latają a ja z dzieckiem na spacer nie mogę?? Żeby wyjść muszę kłamać, masakra...


Masakra ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 22:09
~~Smolista Golteria napisał(a):


pisowce podają sprzeczne informacje i naginają prawo i konstytucję pod siebie


Oni nawet nic nie naginają - robią co uznają bez względu na jakieś tam prawo - ich prawo nie dotyczy - czują się ponad prawem i ponad wszelką przyzwoitością - bo kto bogatemu zabroni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomiennorudy Dziurawiec niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 23:37
Hello !

Panowie generałowie !

Pozwolicie na to ?

Czas na Stan Wojenny !

Przejmijcie władzę !

To jest TEN moment !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Styrakowiec niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 23:50
Gdzie jest Prezydent Miasta Piotr Roman ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza