Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja służb medycznych
~Jasnozielony Hibiskus niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 18:12
Brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Hibiskus niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 18:34
A ja podejrzewam niedotlenienie z powodu maseczki. Poczytajcie czym grozi długie noszenie maseczki.
Jeżeli do tej pory dwutlenek węgla był szkodliwy to dzisiaj ,gdy to co wydychamy ma barierę w postaci maseczki to już nie szkodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Abelia niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 19:11
~Jasnozielony Hibiskus napisał(a): Brawo.
nie ciesz się dziadku z czyjegoś przypadku.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Abelia niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 19:17
to prawda noszenie tych maseczek dla niektórych osób może być zabójcze-nie koniecznie może być to koronawirus może niedotkenienie.Czarne kolor auta bardzo przyciąga słonce jeszcze .Nie ma sił prędzej czy później każdy z nas go będzie miał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Bergenia niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 19:30
Witam byłem kijentem w tym momencie pan dostał po prostu jakiegoś ataku nie wiem jakiego i zemdlał ale dobrz że zdonzyl nacisnąć chamulec w chwili kierowania altem i to nie przez maseczkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczypiorek niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 19:33
~~Bladożółta Abelia napisał(a): to prawda noszenie tych maseczek dla niektórych osób może być zabójcze-nie koniecznie może być to koronawirus może niedotkenienie.Czarne kolor auta bardzo przyciąga słonce jeszcze .Nie ma sił prędzej czy później każdy z nas go będzie miał
Z internetu:Gdybyś był tak wysoki jak głupi,mógłbyś na kolanach księżyc w d..ę pocałować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowa Forsycja niezalogowany
22 kwietnia 2020r. o 7:42
Bo teraz tylko na koronaświrusa się choruję, to takie na czasie i medialne. Kłamstwo goni kłamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Werbena niezalogowany
22 kwietnia 2020r. o 11:22
A wczoraj redakcja bolca pisała,że to koronawirus dopadł nieszczęsnego taksówkarza... Mam prośbę do szanownych redaktorów- może byście przestali straszyć społeczeństwo tym niegroźnym w sumie wirusem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.