Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O tarczy antykryzysowej i pomocy dla przedsiębiorców
~Złocista Firletka 29 kwietnia 2020r. o 10:58
Mam pytanie, czy to biurokracja czy pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Piwonia 29 kwietnia 2020r. o 11:21
Czy Palczewski nie jest już dyrektorem Pow. Urz. Pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółta Mydlnica 29 kwietnia 2020r. o 11:48
Jest wicedyrektorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciana Śnieguliczka 29 kwietnia 2020r. o 11:59
Jakim prawem urzędnicy w Bc zadecydowali że będą rozpatrywać tylko wnioski złożone przez internet? Nie można złożyć wniosku na pożyczkę do 5000 w formie papierowej. Zrobili to dla wlasnej wygody?? Nie każdy musi miec komputer, znać się na tym, mieć podpis elektroniczny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Kroplik 29 kwietnia 2020r. o 12:24
Proszę o zapytanie dlaczego Urząd Pracy w Bolesławcu jako jedyny wprowadził w trakcie naboru możliwość wysyłania wniosków tylko elektronicznie wniosków??
Nie każdy ma możliwość składania wniosków o dofinansowanie online!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Oczar 29 kwietnia 2020r. o 12:44
W poniedziałek rano niespodzianka, ponieważ okazało się, że wnioski TARCZA tylko w formie elektronicznej / w piątek tej informacji nie było/. w poniedziałek twierdzono, że złożone w formie papierowej wnioski nie będą rozpatrywane. We wtorek pojawia się zapis, że złożone w dniu 27.04. wnioski w formie papierowej będą "łaskawie" rozpatrzone. Firmy się " sypią". Kto tu dla kogo jest przedsiębiorcy dla PUP w Bolesławcu, czy PUP dla przedsiębiorców. Sprawdzałam kilka PUP w większych powiatach i wszędzie wnioski są przyjmowane w formie papierowej. Coś się wydaje, że szwankuje organizacja pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiony Grujecznik 29 kwietnia 2020r. o 13:16
Jakie prawo pozwala na zaniechanie przyjmowania papierowych wniosków? Nie ma takiego prawa. To że wniosków jest dużo nie oznacza że mozna przyjmowac tylko elektroniczne. Za taką decyzję pani dyrektor powinna być zwolniona. W ten sposób walczą o te miejsca pracy? Walczą tylko o swój komfort.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoczerwony Mieczyk 29 kwietnia 2020r. o 13:38
"Nie każdy ma możliwość"? Dzisiaj firma bez komputera i bez internetu to firma bez nogi. A bez nogi to długo na rynku pracy nie przetrwacie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.