Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich przekazał dane wrażliwe
~~Szaroniebieski Judaszowiec niezalogowany
7 maja 2020r. o 22:52
Przekazano nasze dane bez naszej zgody. Kto za to odpowiada? Jedna osoba podejmuje decyzje bez naszego pozwolenia. Nie jestem pana niewolnikiem aby przekazywać moje dane teraz nie wiem czy ktoś nie będzie nimi handlował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Krokosmia niezalogowany
8 maja 2020r. o 0:33
Pozew zbiorowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
8 maja 2020r. o 9:10
~~Liliowoniebieska Krokosmia napisał(a): Pozew zbiorowy?

Po bezprawnym przekazaniu danych osobowych Poczcie Polskiej Relich zaskarbił sobie Wdzięczność PISu i Sasina ,Jednak myślę ,że zostanie przez społeczeństwo rozliczony i ukarany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszara Metasekwoja niezalogowany
8 maja 2020r. o 9:21
Czy czasem popleczniczką PiSu nie była kandydatka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Winorośl niezalogowany
8 maja 2020r. o 9:45
~Brązowoszara Metasekwoja napisał(a): Czy czasem popleczniczką PiSu nie była kandydatka?

O poparcie PISu zabiegał Relich i Kontrkandydatka.Relich łaził po Rynku z Russem kandydatka z posłanką z Legnicy .Jak w Bolesławcu był Duda to Relich latał za autografem jak poparzony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
8 maja 2020r. o 21:54
~~Rudy Winorośl napisał(a):
~Brązowoszara Metasekwoja napisał(a): Czy czasem popleczniczką PiSu nie była kandydatka?

O poparcie PISu zabiegał Relich i Kontrkandydatka.Relich łaził po Rynku z Russem kandydatka z posłanką z Legnicy .Jak w Bolesławcu był Duda to Relich latał za autografem jak poparzony.

Ponoć Duda nie chciał z nim rozmawiać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Krokosmia niezalogowany
10 maja 2020r. o 21:44
Po Zgorzelcu tez latał za Dudą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Mydlnica niezalogowany
11 maja 2020r. o 18:34
~~Liliowoniebieska Krokosmia napisał(a): Po Zgorzelcu tez latał za Dudą.


I co wylatał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza