Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich przekazał dane wrażliwe
~~Białawy Winorośl niezalogowany
1 maja 2020r. o 3:16
Propaganda pisowska i tu dziala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Tunbergia niezalogowany
1 maja 2020r. o 7:32
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~Brudnoszara Diaskia napisał(a): Nie ma obowiązku oddania dzieci do przedszkola, mogą zostać w domu.

Tylko jak pracodawca dowie się, że przedszkole otwarte, a pracownik nie dał dziecka i dalej jest na opiece to wylatuje z pracy .... to już usłyszałem. Nie mam z kim innym zostawić dziecka, mieszkam sam, rodzina daleko.
oddaj dziecko do przedszkola ten koronawirus to ściema nie widzisz tego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Rozplenica niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:34
Ja nie wyrażałam zgody abyś przekazał moje dane i mój nr pesel Relich Poczcie Polskiej ani nikomu innemu!!!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Enkiant niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:45
Buahaha, ale beka z ciemnego luda.
KAŻDY Z WAS PRZEKAZAŁ JUŻ NUMER PESEL I ADRES ZAMIESZKANIA OPERATOROWI CYFROWEJ TELEFONII KOMÓRKOWEJ (S.A) a co gorsza mają oni możliwości waszego śledzenia bo Poczta takiej nie ma, wymieniania się danymi i są firmami zagranicznymi więc handel danymi u nich kwitnie
i co?
Ja rozumiem że Kaźmirz może tego nie kumać korelacji tych dwóch spraw ale młodzi, inteligentni z dużych miast?

:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Enkiant niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:48
Drugi fakt - takie same dane przekazaliście bankom przy zakładaniu konta, bankom S.A :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Enkiant niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:51
Trzeci fakt - z banku logujecie się na profil zaufany powiązany ze stronami .gov aby potwierdzić PIT a te strony gov to rządowe strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Enkiant niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:54
Czwarty fakt - jest ustawa przeciw praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu i pewne organa państwa mają wgląd do kont bankowych , z waszymi danymi :D

Ludzie myślcie a nie łykajcie propagandy jak pelikany.
Czy Relich coś przekazał czy Roman nie przekazał to i tak wasze dane już są sprzedane prywatnym firmom tylko dlaczego boli was że firma polska dostała wasze dane jak i tak służby mają do niej wgląd?

Właśnie dlatego nie szanuję pismaków bo grają oni na emocjach a logika w ich artykułach jest specjalnie nie używana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
1 maja 2020r. o 9:52
Smutny facet z tego Relicha.Te jego umizgi do PISowskioej władzy.Ale macie co sobie wybraliście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.