Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto zaczyna żyć
~~Zielononiebieska Mina 8 maja 2020r. o 11:27
~~Żółtoszary Pierwiosnek napisał(a): Dzisiaj w jednym ze sklepów byłam świadkiem sytuacji, gdzie klient wszedł bez maski i stał w kolejce. Nikt z pozostałych klientów przez kilkanaście minut nie zwracał na niego uwagi. Aż w końcu pojawiła się pani kierownik sprzedaży. Głośno i dosadnie oznajmiła, że jeśli Pan nie założy maski lub w inny sposób nie zabezpieczy swoich dróg oddechowych, będzie musiała go wyprosić. Biedny, delikatnie poniżony mężczyzna, zaczął wąchać własną kurtkę od podszewki. ..
Szkoda słów, jak ludzie zostali zmanipulowani i otumanieni.
Noszę maskę tulko wśród ludzi i tylko dlatego, żeby uniknąć tego typu sytuacji. Wiem, że mnie nie ochroni, ani nie zabezpieczy innych przed moimi wydzielinami. Jestem po podstawowym kursie z technik dezynfekcji i sterylizacji i już po nim wiem, że zakładanie masek to więcej szkody, niż pożytku.


Amen . Te same odczucia ... mówi Głupia Panna . Szkody na świadomości Ludzi zapłacą Szumowidło i żydobankster Morawiecki ... Stwórca nie rychliwy , ale ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka 8 maja 2020r. o 18:25
''Minister Zdrowia Łukasz Szumowski: Nie noszę maseczki, bo nie mam objawów...''

wszystko na temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Trzykrotka 10 maja 2020r. o 9:01
~Płowobrązowa Kosodrzewina napisał(a): Tak miasto żyje, a w nim stada młodych ludzi bez masek spacerują grupami. Coraz więcej osób nie nosi masek, a policja nagle zniknęła z pola widzenia. Tylko czekać, a lada dzień od nowa wzrost zachorowań będzie. Gratuluję wszystkim egoistycznym osobom ich ignorancji zaleceń !!!
ty tepy baranie maska nie zabezpiecza przed roznoszeniem wirósów ,kto ci takich bajek naopowiadał?chyba tv!przez noszenie maski ludzie beda chorowac na anemie i inne choróbska,a korona wirus to wirtualna choroba wymyślona przez miedzynarodowe srodowisko zdrowia i morderców od szczepionek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.