Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie 2020

~~Szara Trzmielina niezalogowany
25 czerwca 2020r. o 12:53
~Żółtawordzawy Mak napisał(a): PiS doprowadził do tego że Polak Polakowi wrogiem. Tragedia! Trzeba państwo PiS pogonić bo nas z torbami puszczą kłamcy!!

Nie narzekaj Duda załatwił u Trumpa szczepionki na koronawirusa których nie ma ale w pierwszej kolejności otrzymają je Polacy,przecież jakiegoś królika doświadczalnego trzeba znaleźć .A jeszcze w prezencie dostaniemy kilka tysięcy żołnierzyków amerykańskich wycofywanych z Niemiec, których będziemy musieli karmić i utrzymywać z naszych podatków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 czerwca 2020r. o 13:23
poważnie?

no to tłumacz...;)

a przy okazji skomentuj fakt że waszych winnickich nazwano faszystami ...

dlaczego?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
25 czerwca 2020r. o 14:08
Horus napisał(a): poważnie?

no to tłumacz...;)

a przy okazji skomentuj fakt że waszych winnickich nazwano faszystami ...

dlaczego?


Poczytaj sobie w encyklopedii. Po co mam ci tłumaczyć skoro i tak nie zrozumiesz. A nazywać ich faszystami mogą tylko tobie podobne głąby. Swój po swoim powtarza i wszyscy myślą że tacy mądrzy.
Poczytaj i powiedz czego nie zrozumiałeś to może ci wyjaśnię, o ile nie będę akurat miał nic ciekawszego do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Ambrowiec niezalogowany
25 czerwca 2020r. o 16:03
PISowcy co załatwił Kaczyński podczas wczorajszej wizyty w USA ?
Jakieś konkrety ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 czerwca 2020r. o 16:39
~~Różowy Len napisał(a):
Horus napisał(a): poważnie?

no to tłumacz...;)

a przy okazji skomentuj fakt że waszych winnickich nazwano faszystami ...

dlaczego?


Poczytaj sobie w encyklopedii. Po co mam ci tłumaczyć skoro i tak nie zrozumiesz. A nazywać ich faszystami mogą tylko tobie podobne głąby. Swój po swoim powtarza i wszyscy myślą że tacy mądrzy.
Poczytaj i powiedz czego nie zrozumiałeś to może ci wyjaśnię, o ile nie będę akurat miał nic ciekawszego do roboty.

mam czytać w encyklopedii?
ty chcesz mi coś tłumaczyć?
ty który jak widzę czytasz inną 'encyklopedię''?

nie wytłumaczysz tu nic bo oprócz sztywnej definicji z jakiejś wiki nic nie potrafisz dodać od siebie...
dlatego umykasz od konkretów...:]

poważnie myślisz że tylko głomby mogą bosaków i winnickich określać faszystami?
ale z ciebie głomb...:]
nie odetniecie się od tego co często jest obecne na waszych marszach ...
symbole jawnie odnoszące się do idei Benito czy Adolfa przekreślają was wszystkich ...
a ''poparcie '' Bosaka jest tylko odzwierciedleniem tego jak widza was Polacy...;)

gdzieś tam zapytałem cię czy nazizm to też faszyzm?
odpowiedziałeś?...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 czerwca 2020r. o 16:46
Poparcie Biedronia jest jest odzwierciedleniem tego, jak Polacy postrzegają gejów, tak?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 czerwca 2020r. o 18:23
oczywiście ...
jako społeczeństwo może jeszcze nie dorośliśmy do akceptacji innej orientacji seksualnej ...kolosalną rolę ''in minus'' odgrywa w tym polski Kościół ,chore pojęcie tzw.''wartości chrześcijańskich'' i środowiska czy to polityczne czy społeczne...

ludzie są ostrożnie w wyrażaniu głośnym swojego zdania bo z jednej strony wisi im nad głową albo pisowska pała tzw. wymiaru sprawiedliwości a z drugiej strony ''bejsbol'' środowisk tzw . ''narodowych''

dzisiejsza polska ''rzeczywistość '' potrafi zmieniać się z dnia na dzień ...
nikt-ani ty ,ani ja ani nikt inny - nie może być pewny tego co przyniesie jutro...

pisdzielski nie(rząd ) robi co chce ...
patrz jak w ciągu jednego dnia zmieniono ''ustawką'' prawo...
teraz za ''obrazę '' prezydenta nie będzie czekać na delikwenta grzywna tylko ''pierdelek''

i pomimo kolejnych prześmiewczych wypowiedzi czy to prawników czy środowisk sędziowskich pisdzielce ani myślą się z tego wycofać ...

ciekawe jest w tym wszystkim i to że polskie prawo zabrania obrażania obcych ''głów państwa''

przypominasz sobie niewybredne określenia Putina?
a może Merkel?...;)

czy teraz jak napiszę o Trampie - ''trampek'' czy tak jak lubię ''zaczesany'' pisdzielski nie(rząd) będzie mnie scigał?
czy teraz podobną ''obrazą '' będzie pisanie o dudzie ''długopis'' czy ''budyń''?


tak działa pisdzielski zamordyzm ...

Bosak by robił podobnie...;)

i tak jak Bosak musi dorosnąć do prezydentury tak Polacy muszą dorosnąć do tego by w końcu dokonywać poważnych wyborów...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Ostróżka niezalogowany
25 czerwca 2020r. o 18:44
Bosak to dobry kandydat, żaden z prezydentów sam nie rządzi, od tego ma doradców.
Lepiej jak to są doradcy polskiego pochodzenia, a nie innych krajów.
Ko dzisiaj w Polsce jest ministrem finansów?
Słuchałem dzisiaj rozmowy Doktora Leszka Sykulskiego i właśnie tacy powinni być doradcy przeszłego prezydenta.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego