Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info kończy 16 lat!
~~Lilioworóżowa Robinia niezalogowany
18 maja 2020r. o 12:16
~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a): Łże jak pies, wyłazi na badanie, obraża innych i robi szambo z tego forum. Po co trzymać takiego trola, zniszczy wszystko co powstawało tu przez lata. Przez wzgląd na innych bolecnautów, którzy przestali przez niego tu zaglądać, proszę o zablokowanie mu IP.


Przecież Maniek nie zna mojego numeru , ale posty Panny tnie jak leci :D

Qurde apokalipsa " pęłnom " parą ... chwilę temu jeszcze byłem na Stolcu , a już mnie nie ma .

Maniek mój Kwiat Życia , to być może dam Ci spokój ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Łubin niezalogowany
18 maja 2020r. o 12:59
W środku Jurkowa jest działka Agencji Rynku Rolnego z Rakowic. Od lat zaniedbana, trawa nigdy nie koszona, zarośla na ponad 2 metry wysokości
i znakomite miejsce do wylęgu żmij i kun i innych gadów. Od działki jest oddalony około 200-250 m plac zabaw dla dzieci i boisko sportowe. Mam nadzieję, że bolec.info.pl zmusi do doprowadzenia do porządku tej działki Agencje Rynku Rolnego
w Rakowicach. Kolejny raz to wycięto. ten post, więc ponownie go umieszczam.Jak widać współpraca bolec.info.pl z samorządami imoderacja niewygodnych dla samorządów prawdy działa. redaktorzy bolec.info.pl widzą prowadzoną cenzurę przez rząd, a sami nie widzą co robią.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 maja 2020r. o 15:58
jak widzę nie tylko ''na zachodzie bez zmian''
tutaj również ...
temat z okazji rocznicy a ten tu kwęczy i jęczy :] o jakimś ''kwiatku''

przecież teraz ma do woli ...
ale znamienne jest to że i tu zrobił to w czym jest wręcz mistrzem samym w sobie ...
gość zachwiany emocjonalnie ,daje się ponosić emocjom czyt. głupocie wyzywa adminów od ''gnoi'' by za chwilę pisać ''szacowna redakcja '' czy też Wy z wielkiej litery ...
kolejny wręcz idioty.z.m to ''ostrzeżenie '' ...

''wybiorę się do was i nie będzie wesoło :]
czyli co ?... postraszysz ich tym że zrobisz z nich ''pendolino''?

dobrze ktoś cię kmiocie podsumował ...we wcześniejszym poście gdzie wspomina o zablokowaniu bo wbijasz się na ''bajanie '' pomimo ze nikt już tam nie chce cię widzieć ...hahaha ...tak że nie jęcz tutaj ,nie lamentuj i licz na dobrą wolę admina ...hahaha

a teraz grzecznie złóż życzenia sukcesów w przyszłości i przeproś za zachowanie a wtedy może ,może ...:]

Horus wie co pisze ...bo Horus to Horus ...

ale co ty tam o tym możesz wiedzieć ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 maja 2020r. o 17:37
A ty co, niby lepszy od niego jesteś, że go oceniasz? W chamstwie bijesz go na głowę.
Skoro taki kochany tutaj jesteś to czemu "falco" ciągle zablokowany?

Przyganiał kocioł garnkowi : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Mamutowiec niezalogowany
18 maja 2020r. o 17:42
Skorn na moderatora ,czas oddać moderację młodym po 40 -tce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 maja 2020r. o 18:04
skorn napisał(a): A ty co, niby lepszy od niego jesteś, że go oceniasz? W chamstwie bijesz go na głowę.
Skoro taki kochany tutaj jesteś to czemu "falco" ciągle zablokowany?

Przyganiał kocioł garnkowi : )


korniszonku ...nie jestem tu po to byś mnie ''kochał''
zresztą nie oczekuję tego od nikogo ...
podaj przykłady mojego ''chamstwa'' a nie pierdziel farmazonów...
co wkleisz?
kilka starych postów okraszonych ''powód Kazimierz'' ?
a ja zaraz ,natychmiast mogę ci wkleić kopie twoich i jego postów gdzie ty rzucasz min.''pizd.a....i'' a on ''qu...ami''

myślisz że to jakiś kłopot wysłanie wiadomości z prośbą o kod dla Falco?
jak widzisz Horus nie miał z tym problemu...;)

i jeśli możesz -nie porównuj mnie do tego chama bo jest to tak jakbyś chciał pogodzić ''ogień '' z ''wodą ''

pamiętasz jak tu zacieszałeś gębę jak dwa czy trzy razy pisałem że emem nie podsyłał mi kodu?
dlaczego teraz jak twój kumpel jęczy i błaga o ''kwiatek'' nie kpisz sobie z jego poczynań?

czyżbyś się bał że tak jak ci kiedyś obiecywał wpadnie do ciebie i ''nie będzie wesoło''?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Zimowit niezalogowany
18 maja 2020r. o 19:26
Oddać bolec.info.pl młodym nie skażonych układami za czasów komuny, bo oni wszyscy klepią się po plecach i pilnują, żeby prawda nie wypłynęła, bo by im zaszkodziła i jeden drugiego kryje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2067
kuc1960
18 maja 2020r. o 20:02
Wszystkiego najlepszego i wytrwałości w prowadzeniu portalu.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.