Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ktoś wydzwania i nęka moje dziecko z zastrzezonego numeru

~~Siwawa Czereśnia niezalogowany
19 maja 2020r. o 18:38
Ktos wydzwania do mojego dziecka ,wyzywając ,strasznie klnie i straszy.
Głos jest zmieniony komputerowo i nie można ropzoznac kto to.
Dziecko nie wie kto to może byc. Próbowałam zgłosić to na policję ,ale temat został zbagatelizowany .Nie chcę panikować ale bardzo się martwię bo telefony nadal się pojawiają .
Czy może ktoś poradzić co robic bo od policji nic sie nie dowiedziałam.
Dodam że dziecko jest nieletnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Krwawnica niezalogowany
19 maja 2020r. o 20:10
tak trudno zablokować nr ,lub przejść sie do salonu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 maja 2020r. o 20:21
problem jest złożony...
nie wiem w jakiej sieci dziecko ma zarejestrowany telefon ale spróbuj w sieci Orange...
jest tam opcja blokady prywatnych połączeń ukrytych inaczej mówiąc połączeń anonimowych
a jeśli miejscowa Policja odmawia pomocy zgłoś to do Komendy Wojewódzkiej ...

pierwszy sposób na pewno będzie szybszy i unikniesz nerwów ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawozielony Pieris niezalogowany
19 maja 2020r. o 20:43
Orange jest ok., ale rodzic chyba wie w jakiej sieci dziecko ma telefon i pójdzie do odpowiedniego salonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Groszek niezalogowany
19 maja 2020r. o 20:49
Taka opcja jest w telefonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szary Kiścień niezalogowany
19 maja 2020r. o 21:04
A ja tu widzę jeszcze inny problem, strach rodzica o dziecko, a policja na co czeka? Aż coś się stanie? Tak trudno namierzyć numer? Nawet jeśli to żart, to bardzo głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 maja 2020r. o 21:18
nie można tego podciągnąć pod żart ..
podobnie jak żartem nie jest informacja o podłożonej bombie ...powinno to być traktowane zawsze poważnie tyle że Policja sama potrafi zniechęcić ...a to że sprawa będzie się wlec latami ,a to mała szkodliwość czynu itp

sami nic nie możemy zrobić bo żaden operator nie udostępni nam danych ...tylko prokuratura i właśnie Policja może z takimi przypadkami coś zrobić ...tylko do tego potrzeba dobrej woli i pełnego zrozumienia ...

tylko oni mogą a wręcz muszą wystąpić z tym do operatora a ten ma obowiązek udostępnić nie tylko numer ale i dane osobowe ...

myślę że więcej info kto chce znajdzie w internecie ...

najgorsze w tym wszystkim jest to że bierność i bagatelizowanie sprawy przez Policję pokazuje tak naprawdę jej bezduszność ,brak zrozumienia i jakby mija się z jej przesłaniem -''służyć i chronić ''

co powiedzą ich rzecznicy kiedy ...

oby nie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szary Kiścień niezalogowany
19 maja 2020r. o 21:26
tak trudno zablokować nr ,lub przejść sie do salonu?

Tak trudno zrozumieć że dziecko może być w niebezpieczeństwie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.