Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na drodze 94
~~Groszkowy Krokus niezalogowany
28 maja 2020r. o 17:46
Konwalia proszę zapisać się do Szkoły Podstawowej na podstawy fizyki tak jak to już wspomnieli przedmówcy i zabrać głos jak uzyskasz świadectwo z minimum oceną 3.
I mam pytanie do ciebie i zadanie domowe. Oblicz długość hamowania pojazdu ciężarowego o masie 40 ton który porusza się z prędkością 90 km/h oraz ewentualną drogę przemieszczania się pojazdu przy gwałtownym hamowaniu.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworóżowa Konwalia niezalogowany
28 maja 2020r. o 18:01
Nibs dlaczego krokus ja sie moge nie znac TECHNIK POLICJI powinien byc uczciwy a policja nie powinna robic ustawek zawsze bede pozwalac. Zadanie sobie wsadz w to samo miejsce w ktore Burdzy wsadza sobie pisma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworóżowa Konwalia niezalogowany
28 maja 2020r. o 18:16
Na ktorym pasie nastapilo zderzenie? Ze zdjec wychodzi ze na pasie WV
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworóżowa Konwalia niezalogowany
28 maja 2020r. o 18:22
Pustynnik dlaczego w takim razie VW obrocil sie I zatrzymal przy linii srodkowej blisko prawego pasa skoro underzenie mialo by miejsce na przeciwnym pasie dlaczego jest tak blisko linii a nie np na srodku lewego pasa NIE ZAMILkne Wisniewski w sadzie musialo cie naprawde ugrysc tak sie ustawic a sloma z butow zawsze wyjdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Mina niezalogowany
28 maja 2020r. o 18:28
Konwalia ciągle komentujesz wszystkie posty na tematy związane z Policja a widać, że się nie znasz a tylko żale wylewasz. Nic nie wnosisz do dyskusji a na dodatek jeszcze jakimś bełkotem z błędami piszesz. Ciekawe, że sama policja za te wulgaryzmy jeszcze nie zareagowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Kalina niezalogowany
28 maja 2020r. o 18:43
Konwalia:
1) zdjec nie robila policja tylko Pan Bernard,
2) ciezarowka stoi po skosie, czyli wjazd na lewy pas zajal jej ok 40-50m, niemozliwe aby byl to dystans od uuderzenia do zatrzymania
3) zderzenie nastapilo centralnie, bez ofsetu, moze to oznaczac, ze zdarzenie bylo nagle i kierowca nie mial czasu na reakcje
4) passat stoi obrocony, ale nie z powodu uderzenia. Po uderzeniu nastapilo szczepienie pojazdow, zmiana kierunku ruchu ciezarowki w koncowej fazie spowodowala roszzczepienie pojazdow i taki a nie inny uklad. Obrot nie wystepuje przy zderzeniu centralnie czolowym.
Jak widac masz powazne braki wiedzy w mechanice ruchu oraz w mechanice zderzen. Szczerze Ci zycze, aby osoby, ktore tu publicznie pomowiles pozwaly Cie do sadu. Nic nie wiesz, a robisz z siebie specjaliste i jeszcze probujesz wmowic swoje glupie teorie innym... Zal mi Ciebie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Mydlnica niezalogowany
28 maja 2020r. o 19:09
Mam tam pole. Często pracując widzę co się na tym odcinku drogi wyrabia. To że osobówki jadą dobrze ponad 160 km/h to tam norma. Ale na tym prostym odcinku przed Wilczym Lasem nie raz widziałem motocyklistów na tylnym kole. Ludzie sami gotują sobie los. Szkoda tylko tych na których trafią. Tym razem był to TIR, a jakby jechała rodzina z dziećmi jakąś Fiestą, czy Golfikiem? Dziś na drodze to jest loteria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowa Konwalia niezalogowany
28 maja 2020r. o 19:15
~Ciemnogranatowa Kalina napisał(a): Konwalia:
1) zdjec nie robila policja tylko Pan Bernard,
2) ciezarowka stoi po skosie, czyli wjazd na lewy pas zajal jej ok 40-50m, niemozliwe aby byl to dystans od uuderzenia do zatrzymania
3) zderzenie nastapilo centralnie, bez ofsetu, moze to oznaczac, ze zdarzenie bylo nagle i kierowca nie mial czasu na reakcje
4) passat stoi obrocony, ale nie z powodu uderzenia. Po uderzeniu nastapilo szczepienie pojazdow, zmiana kierunku ruchu ciezarowki w koncowej fazie spowodowala roszzczepienie pojazdow i taki a nie inny uklad. Obrot nie wystepuje przy zderzeniu centralnie czolowym.
Jak widac masz powazne braki wiedzy w mechanice ruchu oraz w mechanice zderzen. Szczerze Ci zycze, aby osoby, ktore tu publicznie pomowiles pozwaly Cie do sadu. Nic nie wiesz, a robisz z siebie specjaliste i jeszcze probujesz wmowic swoje glupie teorie innym... Zal mi Ciebie...


1. Ja zadaje pytania
2. Nie pomowilam nikogo lece po nazwisku i zapewniam cie ze policja mnie nie pozwie bo mowie PRAWDE i oni o tym doskonale wiedza
3. jeszcze raz na ktorym pasie nastapilo zderzenie? bo ze zdjec ktore wykonal ktokolwiek nie widac zeby VW zjechal tyle. Na ktorym pasie nastapilo zderzenie. NIE JEST ZADANIEM DROGOWKI ORZEKAC O WINIE ANI PUBLIKOWAC CZYJA BYLA WINA OD TAKICH DECYZJI JEST SĄD EWENTUALNIE O JAKIES AKCJI LUB NIEACJI PROKURATOR NIE drogowka
4. Switnie ze prasa robi fotki sa znacznie lepsze od tych zrobilnychprzez policyjnego technika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza