Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpisy poparcia dla R.Trzaskowskiego
~~Jasnolawendowa Rzeżucha niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 23:46
Cześć. Jestem Rafau.

Kandyduję z partii założonej przez komunistycznego agenta, który współpracował z instytucją podległą SB.

Moja mama była zarejestrowana w SB jako TW, jej teściowa (z pierwszego małżeństwa) była zresztą etatową funkcjonariuszką UB, a brat jej teścia to bardzo znany komunistyczny propagandysta.

Zachwycam się Bolkiem i nie przeszkadza mi, że udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że był konfidentem SB.

W jak najlepszym świetle przedstawia mnie i moją kandydaturę stacja telewizyjna założona przez dwóch biznesmenów zarejestrowanych przez SB - tych, którzy uciekli ze stanowisk na 24 godziny przed wprowadzeniem ustawy lustracyjnej i przerzucili stanowiska na członków rodziny.

Dotuję fundację Jolki, tajnego współpracownika SB, po spotkaniu z którą (i z jej mężem, również esbekiem od zadań specjalnych) w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach, tego samego dnia zmarł nagle i niespodziewanie ksiądz Blachnicki. Dziś przeznaczam z pieniędzy podatników gigantyczne dotacje dla tęczowej fundacji prowadzonej przez tę esbecką funkcjonariuszkę.

A potem, jakby nigdy nic, wychodzę do ludzi i powołuję się na... Emila Barchańskiego, licealistę, który z otwartą przyłbicą walczył przeciwko SB i nagle "utopił się w Wiśle" na kilka dni przed tym, jak zamierzał w sądzie zidentyfikować esbeków, którzy go bili podczas przesłuchania.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że mój odmóżdżony całymi dekadami lewackiej propagandy elektorat jest w większości zdecydowanie zbyt "dyskretny intelektualnie", żeby połączyć te kropki w całość. I będzie doszukiwał się w faktach teorii spiskowej.

Pozdrawiam i liczę na wasze głosy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Rogownica niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 5:58
~~Jasnolawendowa Rzeżucha napisał(a): Cześć. Jestem Rafau.

Kandyduję z partii założonej przez komunistycznego agenta, który współpracował z instytucją podległą SB.

Moja mama była zarejestrowana w SB jako TW, jej teściowa (z pierwszego małżeństwa) była zresztą etatową funkcjonariuszką UB, a brat jej teścia to bardzo znany komunistyczny propagandysta.

Zachwycam się Bolkiem i nie przeszkadza mi, że udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że był konfidentem SB.

W jak najlepszym świetle przedstawia mnie i moją kandydaturę stacja telewizyjna założona przez dwóch biznesmenów zarejestrowanych przez SB - tych, którzy uciekli ze stanowisk na 24 godziny przed wprowadzeniem ustawy lustracyjnej i przerzucili stanowiska na członków rodziny.

Dotuję fundację Jolki, tajnego współpracownika SB, po spotkaniu z którą (i z jej mężem, również esbekiem od zadań specjalnych) w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach, tego samego dnia zmarł nagle i niespodziewanie ksiądz Blachnicki. Dziś przeznaczam z pieniędzy podatników gigantyczne dotacje dla tęczowej fundacji prowadzonej przez tę esbecką funkcjonariuszkę.

A potem, jakby nigdy nic, wychodzę do ludzi i powołuję się na... Emila Barchańskiego, licealistę, który z otwartą przyłbicą walczył przeciwko SB i nagle "utopił się w Wiśle" na kilka dni przed tym, jak zamierzał w sądzie zidentyfikować esbeków, którzy go bili podczas przesłuchania.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że mój odmóżdżony całymi dekadami lewackiej propagandy elektorat jest w większości zdecydowanie zbyt "dyskretny intelektualnie", żeby połączyć te kropki w całość. I będzie doszukiwał się w faktach teorii spiskowej.

Pozdrawiam i liczę na wasze głosy.


:D :D :D

Rafał na głos Głupiej Papugi możesz liczyć . Polacy zostają przy Bosym :D

Panie Kazimierzu , co z naszymi sprawami ? Gdzie Kwiat Życia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Rogownica niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:05
Czas Apokalipsy , kurtyny kłamstwa opadają , jak maseczki szumowifdły :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pszeniczna Szałwia niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:08
Lcgoqrxly
доставка готовой еды на неделю дешево
водосток крыша купить металлический
заказать сайт под ключ
угол отлива для цоколя
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Kufea niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:21
~~Krwistoczerwony Uczep napisał(a):

Jadzik to się snuł Wisłą, który zatruł pół Polski. Twój idol najpierw się puszył a potem jak dziecko wołał wojsko i rząd na pomoc. Cienki jak Polsiver

Co to jest Polsiver, może chciałeś napisać Półsiver, że już trochę siwy?
Rząd i wojsko po to właśnie jest żeby pomagać i nikt nie powinien ich o pomoc prosić. Wcale bym się nie zdziwił że awarię wywołał ktoś świadomie , w celu uebania Trzaskowskiego. Nie popieram żadnego kandydata z ugrupowania politycznego, Prezydent naszego kraju powinien być niezależny politycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognista Lawenda niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:33
Pedalski kandydat. Dobrze, że tylko kandydat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Borówka niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:44
Gdy poparcie dla Andrzeja Dudy maleje, a Rafał Trzaskowski jest coraz bliżej kandydata PiS, w siedzibie na Nowogrodzkiej robi się coraz bardziej nerwowo. Pojawia się pytanie, jak można zmobilizować elektorat prawicy. Jednym z takich sposobów jest wystąpienie o wotum zaufania dla rządu w kontrze dla wotum nieufności dla twarzy rządu w walce z koronawirusem, czyli Łukaszem Szumowskim, ministrem zdrowia. O co chodzi?

Czwartek, godzina 11.30. Posłowie szykują się do głosowań. Nagle zostaje zwołany Konwent Seniorów. Wkrótce potwierdzają się informacje, że premier na prośbę prezydenta chce, aby Sejm udzielił mu poparcia. Oczywiście szef rządu wie, że tak się stanie. Sprawa jest uzgodniona z zapleczem politycznym gabinetu Morawieckiego. W efekcie mamy spektakl, podczas którego Morawiecki chwali się osiągnięciami i atakuje przeciwników politycznych, posłowie opozycji próbują pytać o porażki, ale jako, że nie ma debaty nad tymi sukcesami i klapami, sprawa zostaje szybko załatwiona. Ekspresowe głosowanie i rząd Mateusza Morawieckiego ma wotum zaufania.

Wszystko to odbywa się w czasie, gdy prezydent znacząco traci w sondażach, a premier zachowuje się jak mocno zaangażowany członek sztabu Andrzeja Dudy. Rządzący chcą stworzyć wrażenie, że lekceważony latami przez PiS prezydent ma moc sprawczą i jest twórcą wszelkich sukcesów ekipy rządzącej. Przeszłych i tych planowanych.

Jako że wyborca PIS to człowiek prosty ,słabo wykształcony ,łyka to wszystko jak pelikan .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Eukomis niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 6:51
&t=1s

Ciekawe wnioski Michalczewskiego na temat wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza