Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Budynki wyburzone
~~3 d niezalogowany
21 maja 2021r. o 15:11
Ciekawe czy prezydent/burmistrz Bolesławca odniesie się do tego otwartego listu? Pewnie nie, gdyż "nie ma adresata ani adresu, bo zapis na stronie nie jest powodem do odpowiedzi" Taka byłaby odpowiedź kogoś z naszych panujących i ich wazeliniarzy. Obóz był i należy pamiętać o nim jako przestrodze na przyszłość dla następnych pokoleń, bo historia lubi się powtarzać !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andi niezalogowany
23 maja 2021r. o 17:23
Te żale nad planem budowy w tym miejscu centrum handlowego są dowodem braku rzetelnej wiedzy i prymi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Rumianek niezalogowany
23 maja 2021r. o 17:25
Napisz jak na Manhattanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Kocanki niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 10:49
Byłem wczoraj na zakupach w nowej Castoramie i trzeba przyznać , że takiego supermarketu nie ma w całej Polsce. To jest galeria na miarę naszych Elyt. Powtórka z rozrywki jak z placem Łokietka - Zgorzelecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 15:36
Od roku nic się tam nie dzieje.
Kolejna obiecanka-cacanka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.