Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28 czerwca wszyscy idziemy na wybory
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:13
~~Rubinowy Mieczyk napisał(a): Gdy ludzi świadomych przybywa którzy rozumieją że ta cała pandemia to tylko przykrywka do masowych szczepień .Gdy ludzie mogą zobaczyć wypowiedzi dziennikarzy śledczych , naukowców, lekarzy którzy ostrzegali przed przygotowywaną depopulacją na świecie przy pomocy szczepień ,są wywiady producentów szczepionek także pani sekretarz ONZ którzy już od dawna mówili że jest pilna potrzeba zmniejszenia ilości ludzi na świecie .Nasz prezydent jedzie i mówi że załatwił szczepionki od nich dla Polaków .Zastanawiam się czy prezydent Duda jest świadomy tego co robi.Tą sprawą prezydent stracił mój głos , mojej całej rodziny i wszystkich których znam.Oczywiście Trzaskowski , Hołownia i Kamysz z tego samego względu też ich nie dostaną .Zostajemy w domu

czyli pozbawiasz siebie praw obywatelskich gratuluję
a szczepionka będzie dobrowolna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:21
~~Rubinowy Mieczyk napisał(a): Gdy ludzi świadomych przybywa którzy rozumieją że ta cała pandemia to tylko przykrywka do masowych szczepień .Gdy ludzie mogą zobaczyć wypowiedzi dziennikarzy śledczych , naukowców, lekarzy którzy ostrzegali przed przygotowywaną depopulacją na świecie przy pomocy szczepień ,są wywiady producentów szczepionek także pani sekretarz ONZ którzy już od dawna mówili że jest pilna potrzeba zmniejszenia ilości ludzi na świecie .Nasz prezydent jedzie i mówi że załatwił szczepionki od nich dla Polaków .Zastanawiam się czy prezydent Duda jest świadomy tego co robi.Tą sprawą prezydent stracił mój głos , mojej całej rodziny i wszystkich których znam.Oczywiście Trzaskowski , Hołownia i Kamysz z tego samego względu też ich nie dostaną .Zostajemy w domu

Możecie jeszcze zagłosować na Bosaka. On na pewno zawetuje obowiązek szczepień. Nie oddasz głosu to wzmacniasz pozycję tych, którzy są za obowiązkiem szczepień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Mieczyk niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:22
Nie będzie dobrowolna zobaczysz a po drugie martwemu prawa obywatelskie do niczego nie są potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:23
~~Ceglastoróżowa Lantana napisał(a):
a szczepionka będzie dobrowolna

Nie byłbym tego taki pewien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Orzech niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:43
~Ciemnoróżowa Wierzba napisał(a): Drodzy Państwo,
Nie wiem, w jakim świecie obecnie żyjecie, ale ja żyję w takim, w którym:
- dostaję 500+, ale...
-nie dostaję podwyżek,
-płacę średnio już 350 zł za sobotnie zakupy w markecie spożywczym, nie licząc zakupów w tygodniu,
- po lekarzach biegać już nie chcę, bo ceny wizyt specjalistów zwalają z nóg,
- buty dla dzieci są coraz droższe,
- ceny wypoczynku wakacyjnego czy zimowego są wyższe w kraju niż za granicą,
-nigdy w życiu nie odważyłam się na wakacje za granicą, bo boję się kredytów,
-od dłuższego czasu ktoś na górze dyktuje, co, gdzie i jak mogę robić (i nie zanosi się na zmianę przepisów w tej kwestii!!),

Poraża totalitaryzm, którego de facto nie ma! Twoja mentalność bijąca z wypowiedzi poraża, ale nie bój, nie bój ... przyjdzie Rafałek ewentualnie Szymuś i zabierze 500+ , podniesie wiek emerytalny byś mogła pracować do śmierci, podwyżki będą jeszcze większe, by zrekompensować "straty" kolesiom wyprowadzającym VAT itd. it.p
-kościół ma niebywałe góry i władzę zupełnie niezwiązaną ze sprawami wiary czy duchowości.
Przeraża mnie to totalitarne państwo!!! Czy na pewno tak dalej chcecie? Przecież to, co dostajemy, natychmiast musimy wydać, żeby żyć. Widzicie tu coś innego niż ja? Gdzie? Proszę wskazać mi, gdzie jest pole do manewru???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwona Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 14:09
Szanowni Panstwo byly Prezydent RP
Pan Bronislaw Komorowski powiedzial wyraznie jak komus malo "niech zmieni prace ,wezmnie kredyt"
Problem polega na tym ,ze cwaniacy ktorzy czerpali zyski do tej pory kreca tymi mniej zorientowanymi po.to zeby za jakis czas piwiedziec nie podoba sie praca ? dziesieciu czeka na Twoje miejsce.
Niech ludzie nie zapiminaja jak bylo ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Złocień niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 14:15
~Czerwonobrązowa Kapusta napisał(a): Rzeczywiście pan Marczewski mnie przekonał, głosuję na Prezydenta Andrzeja Dudę. Brawo.


Dokładnie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
26 czerwca 2020r. o 14:38
Kaziu, którzy są fajniejsi? ci od kandydata Trzaskowskiego czy Hołowni?[img=1593175096_cs44jqr.jpg]
[img=1593175117_kh67mii.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza