Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28 czerwca wszyscy idziemy na wybory
~Mysi Krwawnik niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 12:49
Andrzej Duda i tyle w temacie. Ciach pach i Rafałek wraca do ratusza... Na nieszczęście warszawiaków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 12:51
emem napisał(a): Len, jednak warto, jak się czyta, czytać ze zrozumieniem ;)

W programie Trzaskowskiego jest napisane: "Zaproponuję utworzenie funduszu, z którego każda polska rodzina będzie mogła uzyskać 10 tys. zł na modernizację domu lub mieszkania – wymianę okien, ocieplenie budynku, montaż paneli fotowoltaicznych itp. Fundusz nie tylko pomoże osiągnąć strategiczne cele polityki klimatycznej, ale także pobudzi koniunkturę rynkową. "

Jeśli chodzi o cele klimatyczne to już mamy fundusze na termomodernizacje i wymianę pieców czy montaż ogniw słonecznych. Co zaś do koniunktury rynkowej to pobudza ja także program 500+, tak szkalowany przez opozycję, ze patologia, ze trzeba się przyjrzeć, że poprawić. Aż się boję tych "poprawek". Co prawda mnie osobiście już to nie dotyczy bo swoje dzieci dawno odchowałem, martwi mnie tylko schładzanie rynku po ewentualnych "POprawkach".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 12:54
~Ciemnoróżowa Wierzba napisał(a): Drodzy Państwo,
Nie wiem, w jakim świecie obecnie żyjecie, ale ja żyję w takim, w którym:
- dostaję 500+, ale...
-nie dostaję podwyżek,
-płacę średnio już 350 zł za sobotnie zakupy w markecie spożywczym, nie licząc zakupów w tygodniu,
- po lekarzach biegać już nie chcę, bo ceny wizyt specjalistów zwalają z nóg,
- buty dla dzieci są coraz droższe,
- ceny wypoczynku wakacyjnego czy zimowego są wyższe w kraju niż za granicą,
-nigdy w życiu nie odważyłam się na wakacje za granicą, bo boję się kredytów,
-od dłuższego czasu ktoś na górze dyktuje, co, gdzie i jak mogę robić (i nie zanosi się na zmianę przepisów w tej kwestii!!),
-kościół ma niebywałe góry i władzę zupełnie niezwiązaną ze sprawami wiary czy duchowości.
Przeraża mnie to totalitarne państwo!!! Czy na pewno tak dalej chcecie? Przecież to, co dostajemy, natychmiast musimy wydać, żeby żyć. Widzicie tu coś innego niż ja? Gdzie? Proszę wskazać mi, gdzie jest pole do manewru???


Twoja wypowiedź jest kłamliwa i sam sobie zaprzeczasz
-dostałeś 500+ od jak totalitarnego państwa, pewnie rządy Popaprańców były według Ciebie demokratyczne i... nie dostałes nic
-to że nie dostajesz podwyżek oznacza że masz nisko płatną pracę i to jest powodem żeby ją zmienić gdyż a) jesteś lekceważony przez pracodawce b) Twoje kwalifikacje są niskie
-to ile płacisz w markecie jest odzwierciedleniem zwyżki zarobków Polaków i ceny będą rosły, przy tym rządzie lub innym
-skoro nie biegasz po specjalistach oznacza że jesteś zdrowy, gratuluję
-buty, po to dostajesz 500+ żebyś miał za co je kupić (to pieniądze na dzieci) że o 300+ nie wspomnę
-wakacje skoro nie byłeś za granicą na wczasach to skąd masz to porównanie i wiedzę ze u nas jest drożej? ( i stąd moja wypowiedź o zaprzeczaniu i kłamstwie)
-ktoś na górze dyktuje? a który rząd nie dyktował jak masz żyć? wymień
-co do kościoła i totalitarnego państwa to jest tylko Twój światopogląd i ocena sytuacji , jeśli nie będziesz chciał zobaczyć pozytywów to ich nie zobaczysz a każdy przykład będziesz odrzucał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 12:56
~Mysi Krwawnik napisał(a): Andrzej Duda i tyle w temacie. Ciach pach i Rafałek wraca do ratusza... Na nieszczęście warszawiaków...

Sobie go wybrali to niech go sobie teraz mają. He He
Obawiam się że Warszawka po całości zagłosuje za Rafałkiem, byle się go pozbyć z ratusza. A że w ten sposób w kanał (hehe "w kanał" - ciekawe skojarzenie) wprowadzą cały kraj to już im zwisa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 12:56
~Różowoczerwona Brodia napisał(a): Bedroom furniture
Come in outstanding store in Jefferson Park production for office and home use and cafe! presents over 12000 appointment furniture and goods for a country house and apartments or restaurant. Natural rattan , are used for the purposes of production our branded products , possesses strength and wear resistance, wonderful external data. All furniture processed special compounds, due to which their surface does not absorb water, stable to extremes ambient temperature air and exposure of the sun. Vya our furniture excellent retains its functions even in restaurant in open spaces . In the presented online catalog you offered photos furniture for dining room, hall, bedroom, children's room , as well as intended for organization of storage area - dressers and cabinets, cabinets and others . In our store in Fairfax you can buy everything for any your home not expensive . We invite client come to store , holding in Westwood what cares about its shopper.




portale ci się pomyliły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:05
emem napisał(a): Len, jednak warto, jak się czyta, czytać ze zrozumieniem ;)

W programie Trzaskowskiego jest napisane: "Zaproponuję utworzenie funduszu, z którego każda polska rodzina będzie mogła uzyskać 10 tys. zł na modernizację domu lub mieszkania – wymianę okien, ocieplenie budynku, montaż paneli fotowoltaicznych itp. Fundusz nie tylko pomoże osiągnąć strategiczne cele polityki klimatycznej, ale także pobudzi koniunkturę rynkową. "

Doskonale wiesz że on kłamie, wystarczy sprawdzić co robił/i w stolicy, co tam obiecywał.
Nie mówiąc o tym że idąc na prezydenta to już powinien mieć program a nie wrzucać go do sieci chwile przed wyborami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Mieczyk niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:08
Gdy ludzi świadomych przybywa którzy rozumieją że ta cała pandemia to tylko przykrywka do masowych szczepień .Gdy ludzie mogą zobaczyć wypowiedzi dziennikarzy śledczych , naukowców, lekarzy którzy ostrzegali przed przygotowywaną depopulacją na świecie przy pomocy szczepień ,są wywiady producentów szczepionek także pani sekretarz ONZ którzy już od dawna mówili że jest pilna potrzeba zmniejszenia ilości ludzi na świecie .Nasz prezydent jedzie i mówi że załatwił szczepionki od nich dla Polaków .Zastanawiam się czy prezydent Duda jest świadomy tego co robi.Tą sprawą prezydent stracił mój głos , mojej całej rodziny i wszystkich których znam.Oczywiście Trzaskowski , Hołownia i Kamysz z tego samego względu też ich nie dostaną .Zostajemy w domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 13:10
qwax_ napisał(a):
~Ciemnoróżowa Wierzba napisał(a): Ej,ej, a do tej pory rozdawane pieniążki nie zastanawiały?? To już nie ma z czego brać Trzaskowskiemu, czy co?? Jemu nie będzie wolno rozdawać??? Ależ z niektórych HIPOKRYCI!!!

Nie hipokryci, tylko rozsądnie myślący :)
Duda jest z PISu, tak jak rząd i większość sejmowa, dlatego oni "mogą" rozdawać na lewo i prawo nasze pieniądze. A jak ich brakuje, to zadłużają budżet.
Natomiast Trzaskowski nie ma dostępu do tej kasy i może tylko obiecywać (czyt. kłamać) czego to on nie da ;)
Podsumowując - jeden i drugi nie zasługują na głosy ;)

jakbyś był rzetelny to napisałbyś ze w tym roku budżet po raz pierwszy miał być zrównoważony a Tusk czyli rząd POpaprańców żeby udało się uratować budżet ukradł nasze pieniądze z OFFe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego