Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu wygrał Trzaskowski
~~Alabastrowy Grujecznik niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:35
~~Jasnobrunatny Głóg napisał(a):
~~Alabastrowy Grujecznik napisał(a): Nie sądzę żeby Trzaskowski nie podniósł Polski z kolan na które upadła , dla tego pokładam nadzieję w naszych rodakach , że przeanalizują co stało się z Polską i kto naprawdę czerpie korzyści z naszych pieniędzy - 500 plus to nie wszystko .Ludzi kupieni za miskę ryżu nikt nie myśli perspektywiczni liczy się teraz ,a co z jutrem ?
Bolesławianie z miasta i z powiatu pomyślcie o przyszłości i zagłosujcie za Trzaskowskim -za przyszłością .
Z fają w du.pie. Takiej przyszłości chcesz?[/c
Może ty coś masz z tyłu ale mózgu to ci brakuje nie wież że ludzie są różni i obyczaje się zmieniają każdy ma prawo do swojej inności - to się nazywa tolerancja żaden polityk nie zmieni twoich pociągów tu chodzi o o prawa takich i politykę kraju a nie o to czy ktoś karze być Ci innym- pomyśl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:35
~~Szarożółta Mięta napisał(a): Andrzej Duda ! prawdziwy Patriota ! Brawo Panie Prezydencie!

Skoro taki patriota to dlaczego ożenił się z żydówką ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Głóg niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:38
~~Alabastrowy Grujecznik napisał(a): "Andrzej Duda ! prawdziwy Patriota "tak napisano wyżej
Ten Pan nie zna znaczenia słowa "PATRIOTA"-ponieważ do słowo dotyczy uwielbienia całego narodu a nie Pana Kaczyńskiego i partii PIS - partia opływa w dostatkua ty szry człowiecze pracuj za marny grosz.
A jak pracowałeś za marne pół grosza za czasów PO, to było za krec .iście. Ale chyba jednak wtedy jeszcze nie pracowałeś, bo pamiętał byś jak było naprawdę. Ja należę do pokolenia JPII i to pamiętam doskonale, a jeśli ty do pokolenia LGBT, to faktycznie możesz nie pamiętać. Więc zapytaj starszych.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Grujecznik niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:42
~~Jasnobrunatny Głóg napisał(a):
~~Alabastrowy Grujecznik napisał(a): "Andrzej Duda ! prawdziwy Patriota "tak napisano wyżej
Ten Pan nie zna znaczenia słowa "PATRIOTA"-ponieważ do słowo dotyczy uwielbienia całego narodu a nie Pana Kaczyńskiego i partii PIS - partia opływa w dostatkua ty szry człowiecze pracuj za marny grosz.
A jak pracowałeś za marne pół grosza za czasów PO, to było za krec .iście. Ale chyba jednak wtedy jeszcze nie pracowałeś, bo pamiętał byś jak było naprawdę. Ja należę do pokolenia JPII i to pamiętam doskonale, a jeśli ty do pokolenia LGBT, to faktycznie możesz nie pamiętać. Więc zapytaj starszych.

Przykro mi ale ale mam 35 lat pracy i za czasów PO zarobki moje były lepsze w stosunku do cen i to spore .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowy Chmiel niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:48
Inteligencja jest cechą wrodzoną a nie nabytą , i nie ma nic wspólnego z wykształceniem .I powoływanie się na wykształcenie wyborców tego czy tamtego świadczy o znikomej wiedzy piszącego .Zaznaczam że nie jestem wyborcom obecnego prezydenta i nie piszę z pozycji jego obrońcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Judaszowiec niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 13:59
~Czarnofioletowy Chmiel napisał(a): Inteligencja jest cechą wrodzoną a nie nabytą , i nie ma nic wspólnego z wykształceniem .I powoływanie się na wykształcenie wyborców tego czy tamtego świadczy o znikomej wiedzy piszącego .Zaznaczam że nie jestem wyborcom obecnego prezydenta i nie piszę z pozycji jego obrońcy.


No np. taki nasz naczelnik... Wykształcony, z inteligenckiej rodziny, katolik, ale nie zna 10-ciu przykazań i potem krzyczy w sejmie o jakiś zdradzieckich mordach. Mówi źle o komunie, a sam ma swoim szemranym towarzystwie sporo komuchów, jak np. prokurator Piotrowicz, o willi na Żoliborzu, która ostała się mu po komunie już nawet nie wspominam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platynowa Rozplenica niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 14:07
Niestety ciemnogród i niewyedukowni przedstawiciele polskich wsi nie obudzili sie bi dali się sprzedać za własne pieniądze....

Ale idzie zmiana i damy radę.
My ludzi gorszego sortu, my cholota i zdradziwckie świnie zatrzymany WAS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Wielosił niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 14:09
~~Czerwonobrązowy Judaszowiec napisał(a):
~Czarnofioletowy Chmiel napisał(a): Inteligencja jest cechą wrodzoną a nie nabytą , i nie ma nic wspólnego z wykształceniem .I powoływanie się na wykształcenie wyborców tego czy tamtego świadczy o znikomej wiedzy piszącego .Zaznaczam że nie jestem wyborcom obecnego prezydenta i nie piszę z pozycji jego obrońcy.


No np. taki nasz naczelnik... Wykształcony, z inteligenckiej rodziny, katolik, ale nie zna 10-ciu przykazań i potem krzyczy w sejmie o jakiś zdradzieckich mordach. Mówi źle o komunie, a sam ma swoim szemranym towarzystwie sporo komuchów, jak np. prokurator Piotrowicz, o willi na Żoliborzu, która ostała się mu po komunie już nawet nie wspominam...

Tylko zapomniałeś dodać że tej willi i tego starego dziada codziennie pilnuje 18 policjantów za nasze podatki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza