Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja otoczyła protestujących
~~Ciemnobrązowy Nachyłek niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:03
~~Złotobrązowa Ostróżka napisał(a): Tyle wyzwisk ze strony zwolenników Trzaskowskiego pod adresem Prezydenta RP dawno nie słyszałam... Przykre to bo ci co mienią się tolerancją i zwalczaniem hejtu zachowują się dużo gorzej niż przeciwnicy Trzaskowskiego.


Proszę o przykłady, bo jedyne słowa pod adresem Dudy to standardowe "marionetka" , "długopis" , "cykor" , będziesz siedział" , "mamy dość" ; z kolei ja nasłuchałem się od pokolenia emerytów, że jestem "pedałem", "lgbt" , że jestem z SB i w ogóle to głupi i komunista jestem; i to wszystko z ust ludzi, którzy mienią się katolikami i głoszą hasła szacunku i tolerancji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brzoskwiniowa Jeżówka niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:04
Chrońcie nas wojska amerykańskie bo my sami zdolni jesteśmy się nawzajem pozabijać . Gdzie ta jedność w narodzie jak za solidarności ? Jak przyjdą ciężkie czasy dla polski to się w łyżce wody potopimy. Aż żal na to patrzeć. Polska nie zasłużyła sobie na to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Forsycja niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:06
~Perłowoszary Hibiskus napisał(a): Ciekawe czy ci wszysci protestujacy pobieraj 500 plus trzynasta emeryture i te inne swiadczenia czy sie zrzekli tch przywilejow ze tak im zle


Gołodupcu ,to ty im tę farsę tak ze swoich ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszara Miodunka niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:07
Wszyscy jesteście dziwny czlowiek mi,zarówno zwolennicy PO jak i PIS. Skaczecie sobie do gardeł przy kazdej możliwej okazji,jak marionetki. Boże,miej w opiece ten kraj.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieski Pustynnik niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:11
Nienawidzę dudy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielona Cieszynianka niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:18
Prezydent godnie przyjęty w Boleslawcu.Mnostwo ludzi na spotkaniu.Ta garstka z gwizdkami nie miała przebicia.Mysle,że Duda wygra wybory ma ogromne poparcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Winobluszcz niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:20
Cały elektoriat pisu to agresywne staruchy, dziecioroby i lenie śmierdzące bez grosza kultury i szacunku. NIE wiemy jaką wy sobie przyszłość Polski wyobrazacie jak te pasożyty nie beda pracowac i kto wtedy zapracuje na nasze emerytury, no kto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwony Bambus niezalogowany
3 lipca 2020r. o 19:21
Na szczęście w Bolesławcu duduś poległ i tak będzie w drugiej turze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza