Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto nowym prezydentem RP?
~~Alabastrowy Grujecznik niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:26
oby oficjalny wynik się zmienił w drugą stronę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Bukszpan niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:26
A teraz niech Trzaskowski podziękuje wszystkim mędrcom którzy go wspierali. Nitrasowi, Pomasce, byłym SBkom... Brawa, brawa i jeszcze raz brawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłoty Kopytnik niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:29
Przegrać też albo przede wszystkim trzeba umieć. Przypominamy o otwartej dłoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Pysznogłówka niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:35
Do wyborców Rafała. Drugie miejsce też jest niezłe i nie ma się czego wstydzić. Gołota tez był drugi w walce z Mike Tysonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Golteria niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:37
~Ciemnofioletowy Sundaville napisał(a): Biedna biedota, głupia głupota o tyle... wWciąż za dużo mamy w kraju niepracującej ...


nie obrażaj, kogo nie znasz. pracuję, od kiedy skończyłem studia. I głosowałen na Dudę. Choć nie do końca podoba mi się polityka PIS. Ale polityka PO podoba mi się jeszcze mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Golteria niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:39
Ciekawe, czy przegrany, ktokolwiek nim będzie, będzie miał na tyle klasy, by pogratulować zwycięzcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Jeżyna niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:48
Nooo Potrzask idzie w zaparte, twierdzi że to on wygra. Żal mi go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Bukszpan niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:48
Jeśli jutro potwierdzi się dzisiejsza wygrana to Soros dostanie szału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza