Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak głosowali mieszkańcy Bolesławca i powiatu?
~~Barwinkowy Oczar niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:08
Pannazdzieckiem napisał(a): Jak głosowali , tego akurat nie wiem i niewiele mnie to interesuje , ale jeśli Człowiek z Kapelusza zostaje na kolejną kadencję , bo miał najlepszy pijar od mej młodości , to tylko współczuć moim wnukom. Ciekawym skąd Pan Prezio weźmie te miliardy obiecane w kampanii ... zapewne pożyczy u żydobanksterki Morawieckiego ... a może od szumowidły od maseczek z Chin ?

Nie wiem ... ja nic nie wiem , ale nie podoba mi się ta rzeczywistość . Następne lata psu w dupę . Nie to żeby Panna uwielbiała Pana Trzaskowskiego , bo chapokrętacz z fizys Adonisa ... ale Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... może by jaką małą rewolucję zrobić ? :D

Jak mawiają Mądrzy " przyczyną zła jest bierność Dobrych Ludzi " CO ZA BEŁKOT I TO U WIĘKSZOŚCIa nie głosowała na Strażników Systemu , głosowała na Bosego w poprzedniej turze.

Wyścig szczurów do WŁADZI :D ... to w zasadzie już przeszłość i niestety przyszłość .

Stwórco , kiedy Ludzie zaczną myśleć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Maczek niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:10
51,21% , w tym około połowa głosów Konfederacji, a to oznacza:
- PIS zdobywa ca 45% co zapewnia na dziś samodzielną większość sejmową :)
- druga połowa Konfederacji pójdzie z Rafałem na marsz...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Mieczyk niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:23
Chwała Bogu. Inteligencja i patriotyzm górą. Bolesławianie jeszcze nie potrafią odróżnić dobra od zła, lub tkwią umoczeni w przekrętach i chcieli aby było tak jak za PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
13 lipca 2020r. o 14:34
~~Karmelowy Maczek napisał(a): 51,21% , w tym około połowa głosów Konfederacji, a to oznacza:
- PIS zdobywa ca 45% co zapewnia na dziś samodzielną większość sejmową :)
- druga połowa Konfederacji pójdzie z Rafałem na marsz...;)


Już widzę Trzaskowskiego na marszu we Wrocławiu i jak żelaznymi pałkami biję go ludzie Przybylskiego i Sutryka.


Dopisane 13.07.2020r. o godz. 14:34:



Ludzie Trzaskowskiego tak się wypowiadali o Marszu Niepodległości w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawa Trzmielina niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:53
Gwizdali i gwizdali WSTYD!!!!!! Tak to się kończy. NIENAWIŚĆ przegrała. POwska elita tak uczy ludzi aby. ZERO kultury!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Żywotnikowiec niezalogowany
13 lipca 2020r. o 16:00
Jedni gwizdali a drudzy grozili, że spalą komuś dom. Ludzie opamiętajcie się! Polska jest dla nas wszystkich. Tu potrzeba zgody a nie jakiejś głupiej kpiny. Puknijcie się w ŁEB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Krwawnica niezalogowany
13 lipca 2020r. o 16:30
Warszawiacy głosowali na Trzaskowskiego, bo mieli nadzieję, że pozbędą się Go ze stolicy!!! A tu się nie udało...... Zawiedzeni!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowy Rozmaryn niezalogowany
13 lipca 2020r. o 16:36
Jesteśmy podzieleni - to najgorszy efekt działań wszechwładnego Jarosława. Nawet gorszy niż upadającą gospodarka, szmaty na pyskach, chaos w przepisach prawnych, propagandowa tv, brak możliwości leczenia się w normalne służbie zdrowia (tyle kasy na to oddaję co miesiąc!!!)... i marne perspektywy dla moich dzieci. Większość tu obecnych drwi z opinii redakcji, a nawet jest skłonna iść z Panem MM do sądu. Dlaczego? Przecież to człowiek wykształcony i z pewnością znający historię naszego biednego kraju lepiej niż niejeden z obecnych szczekaczy. To uprawnia go do wyrażania własnych opinii, a nawet do przestrzegania przed popełnianiem błędów kardynalnych, które teraz większość Polaków popełnia.
Czy nikogo nie zastanowiło, dlaczego media niezależne mówią i piszą inaczej niż TVP?? Że ludzie wykształceni mogą znać historię Polski trochę lepiej niż Wy i dlatego przekazują Wam swoje obawy?? To już kiedyś było. Poczytajcie w kartach historii Polski, jak całe grupy społeczne doprowadzały nasz kraj do upadku! Wystarczy, że władzę dzierży despota!
Rozumiem, że możecie nie mieć czasu na dokształcanie, ale władza nas wszystkich ostatecznie potraktuje tak samo. Ja dam radę,ale pomyślcie, czy Wy dacie???
Podeszła do mnie niedawno zaniedbana starsza kobieta i nie certoląc się zanadto żaliła się na cały świat, który ją oszukał tak, że rodzina jej się rozpada. Dopiero na koniec opowieści wyszło, że 20 lat słuchała Radia Maryja, jest za Dudą, szukała pomocy w kościele, ale to i tak w niczym jej nie pomogło. W desperacji wybiera się za granicę z plikiem dokumentów, bo może ktoś tam jej pomoże. Jak można zostawić taką wierną fankę w potrzebie? Na co liczycie??? Że rząd i najwspanialszy z prezydentów będzie Wam bez końca rzucał ochłapy??? Za chwilę skończą się niezależne programy radiowe (mr Kaczyński już to zapowiedział!) i powolutku przytną nam internet przy samej d...ie. Bijcie pokłony dalej! Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.