Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężarówka potrąciła rowerzystę
~Poczerwieniały Goździk niezalogowany
18 lipca 2020r. o 10:30
Kierowca ciężarówki nie raz z nadmierna prędkością przelatuje przez otok nie raz widziałem i nie raz musiałem uciekać na pobocze bo nawet nie zwalnia na zakrętach niema co się dziwić ze nie wychamowal jak zobaczył rowerzystę pewnie jechał za szybko załadowanym autem .. oby dopadła go sprawiedliwość i wymiar kary usiłowania zabójstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Kasztanowiec niezalogowany
18 lipca 2020r. o 12:50
Na skrzyzowaniu Chrobrego-Spoldzielcza tez widze zrobili na czerwono przejazd dla rowerow. Jak dzialaja swiatla to jest ok ale wieczorem gdy sa wylaczone np wczoraj rowerzysta jadac sciezka od Asnyka przejechal mi przed maska nie patrzac na nikogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bakłażanowy Pierwiosnek niezalogowany
19 lipca 2020r. o 10:51
Bardzo proszę osoby, które widziały wypadek o zgłoszenie się na Policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowy Bodziszek niezalogowany
19 lipca 2020r. o 18:15
Pieszy prowadzący rower nie przeżył... Znałam go osobiście. Był jednym z porządniejszych osób, jaką spotkałam w swoim życiu. Niech takie wypadki zdarzają się jak najrzadziej. A takie sytuacje powinny skłonić nas do większej uwagi na drodze nie tylko jako rowerzysta, ale i pieszy czy kierowca jakiegokolwiek pojazdu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Złotlin niezalogowany
19 lipca 2020r. o 19:08
M..., będzie mi Ciebie bardzo brakowało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Diaskia niezalogowany
20 lipca 2020r. o 8:25
Bardzo proszę poszkodowanego rowerzystę o kontakt na poniższy email:
[email protected]
Chciałam przekazać informacje związane z wypadkiem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
20 lipca 2020r. o 9:05
~~Szarobrązowa Diaskia napisał(a): Bardzo proszę poszkodowanego rowerzystę o kontakt na poniższy email:
[email protected]
Chciałam przekazać informacje związane z wypadkiem.


Rowerzysta nie przeżył wypadku [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Jabłoń niezalogowany
20 lipca 2020r. o 10:36
Kierowcy ciężarówek w większości jeżdżą jak szaleńcy, o czym nie raz się przekonałem (nie zwalniają na zakrętach, przed pasami).
Jak znam życie, winny będzie rowerzysta (pieszy prowadzący rower) z powiatu białostockiego, który nie będzie mógł się bronić. Przyczyny wypadku pod nadzorem prokuratora ustala bolesławiecka policja.kierowca tira volvo, jest mieszkańcem powiatu bolesławieckiego. Więc wątpię w sprawiedliwość (swój broni swojego).
Większość tirowców, tak samo i kierowców, uważa się, za królów szos, siedząc w tych swoich złomach. Tym, co wypisują głupoty o winie "rowerzysty" radzę, niech dokładnie przeczytają, to co jest napisane w artykule. Oby dopadła tego kierowcę (innych winnych również) sprawiedliwość i słuszny wymiar kary za usiłowania zabójstwa. Były żołnierz JW 2457 (62 KS). Kolega brata, potrąconego "rowerzysty" (pieszy prowadzący rower). " Rambo".
Trzymaj się Ł... byku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.