Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrzu, niech się Pan zlituje!
~Ognistoczerwony Kielichowiec niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:05
Zostawcie chłopa w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobłękitna Sośnica niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Jagoda niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:32
Witam ,przeczytałem materiał od redakcji Bolec info i ,mam prośbę ,do redakcji lub osoby która robiła ten materiał by podała kontakt kontakt i adres do tego Pana z Nowogrodżcca proszę o kontakt podaje numer by ktoś z redakcji sie skontaktował 667 -569-940 proszę by przekazać także temu panu numer do kontaktu ,jestem pracownikiem i współpracuje z fundacja oraz z kancelarią ,i istnieje duża możlwość by Pomóc temu Panu ,zatem prosze jakoś mnie z nim skontaktować ,oraz przekazać mój numer do kontaktu ,z góry dziękuje ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowa Słonecznica niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:33
Arogancja władzuni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Jagoda niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:33
Witam ,przeczytałem materiał od redakcji Bolec info i ,mam prośbę ,do redakcji lub osoby która robiła ten materiał by podała kontakt kontakt i adres do tego Pana z Nowogrodżcca proszę o kontakt podaje numer by ktoś z redakcji sie skontaktował 783-3802-174 proszę by przekazać także temu panu numer do kontaktu ,jestem pracownikiem i współpracuje z fundacja oraz z kancelarią ,i istnieje duża możlwość by Pomóc temu Panu ,zatem prosze jakoś mnie z nim skontaktować ,oraz przekazać mój numer do kontaktu ,z góry dziękuje ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowa Słonecznica niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 22:33
Arogancja władzuni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobłękitna Sośnica niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 23:05
Wypowiedz z dnia 10 lipca 2020

Zadzwoniła do nas Czytelniczka, która poinformowała nas, że Gmina Nowogrodziec eksmituje z lokalu socjalnego przy ulicy Jodłowej starszego mężczyznę, który mieszkał tam od roku. Jak wyjaśniła, senior był w konkubinacie z pełnoprawną lokatorką. Ta jednak niedawno zmarła.

Sąsiedzi podkreślają, że to porządny człowiek – w przeciwieństwie do niektórych mieszkańców tej ulicy. Czytelniczka dodała:

Wydaje mi się, że warto mu pomóc.
O komentarz poprosiliśmy gminnych urzędników. Burmistrz Robert Relich:

Nie pozostawiamy Mieszkańców bez pomocy w trudnej sytuacji życiowej. Skierowaliśmy pracowników socjalnych w celu udzielenia pomocy Wnioskodawcy, który znalazł się w trudnej sytuacji życiowej. W dniu 09.07.2020 r. Mieszkaniec złożył wniosek o przydział lokalu z zasobu mieszkaniowego. W obecnym lokalu przebywa bezumownie, ponieważ pierwotnie odmówił z sobie znanych przyczyn zameldowania na wniosek najemcy lokalu socjalnego. W latach poprzednich posiadał inny lokal z zasobów komunalnych, który opuścił i pozostawił niezamieszkały w stanie technicznym do remontu.

Włodarz gminy dodaje:

W okresie rozpatrywania wniosku możemy zaproponować pomoc socjalną i możliwość zamieszkania w Domu Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu lub Schronisku dla osób bezdomnych w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żonkilowy Głąbigroszek niezalogowany
19 sierpnia 2020r. o 0:27
A co z tą drugą? Jej się pozbyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie