Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jasiu niezalogowany
11 marca 2024r. o 5:47
21588 zł miesięcznie ‼️ zarobków z pieniędzy podatników , darmowa limuzyna do dyspozycji
Wczasy w luksusowym apartamencie za 1300 złotych za dobę
Wyszywane ręczniki dla psa. Jedzenie i alkohol na koszt hotelu. Kartony z wędzonymi rybami w bagażniku. Darmowe zabiegi odnowy biologicznej.
Piotr Duda, szef „Solidarności''

W sumie to mam go w dupie, ale intrygujące jest pytanie - jakimi ...ami są ci, którzy go na to stanowisko powołali. Wychodzi na to, że pewien sort Polaków to cymbały, dla których jedynym bezpiecznym miejscem jest czyjaś dupa lub legowisko pod butem.
Taka niezręczna sytuacja..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Jaśminowiec niezalogowany
11 marca 2024r. o 7:26
wczoraj w jednym z wywiadów w tv ktoś powiedział że logo''s'' powinno już dawno zostać objęte znakiem zastrzeżonym i przypisane do ''s'' lat 80-ych a nie jak dzisiaj każda menda może nim szastać na lewo i prawo...
to była świetna wypowiedź starszego gościa odnosząca się też częściowo do ''przewodniczącego ''dudy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Duda gorszy jak DOOpa niezalogowany
11 marca 2024r. o 14:31
Nie wiem dlaczego i przepraszam niewinnych ale nazwisko Duda źle mi się kojarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 marca 2024r. o 15:42
Z dupą? Dobrze jarzysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Budleja niezalogowany
12 marca 2024r. o 6:56
''Tak się bawi Solidarność. Nagranie wyciekło do sieci
To prawdopodobnie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego. Do internetu wyciekło nagranie z imprezy NSZZ Solidarność KWK Sośnica zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Wideo pojawiło się na oficjalnym profilu organizacji.

Impreza w NSZZ Solidarność KWK Sośnica

Jak przekazał serwis Silesia24, w weekend poprzedzający Dzień Kobiet, 4 marca, NSZZ Solidarność KWK Sośnica zorganizowało specjalną imprezę tylko dla pań. Zapewniono muzykę, dobre jedzenie napoje oraz... występ męskich striptizerów.''

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

takie imrezki za ''związkowe''...;D
a frajerstwo niech się składa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosenny makijaż niezalogowany
12 marca 2024r. o 7:08
~~Zielonkawa Budleja napisał(a): ''Tak się bawi Solidarność. Nagranie wyciekło do sieci
To prawdopodobnie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego. Do internetu wyciekło nagranie z imprezy NSZZ Solidarność KWK Sośnica zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Wideo pojawiło się na oficjalnym profilu organizacji.

Impreza w NSZZ Solidarność KWK Sośnica

Jak przekazał serwis Silesia24, w weekend poprzedzający Dzień Kobiet, 4 marca, NSZZ Solidarność KWK Sośnica zorganizowało specjalną imprezę tylko dla pań. Zapewniono muzykę, dobre jedzenie napoje oraz... występ męskich striptizerów.''

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

takie imrezki za ''związkowe''...;D
a frajerstwo niech się składa...;D


Edytowane przez Jasia wpisy pokazują dokładnie jaki ból Dooopy posiada
Stopran …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
12 marca 2024r. o 7:18
Obejrzałem filmik spod schodów smoleńskich i w pierwszej chwili zrobiło mi się starszego dziada szkoda.
Trzęsący się ze złości i bezsilności Kaczyński przepycha się z wyzywającymi go ludźmi, ewidentnie czymś przejęty.

A potem poczytałem o kontekście tej sytuacji i skończyło się współczucie.
Ten pomnik to nie grób, a już na pewno nie prywatny grób brata Jarosława Kaczyńskiego.
To postawiony z naruszeniem prawa symbol zawłaszczania państwa.
Arena wieloletniego kłamstwa - że samolot zniszczyła bomba, a prezydenta zabił Putin, a pewnie nawet Putin we współpracy z Tuskiem.

Skoro ludzie będący długo u władzy, przez lata czuli, że mają prawo oskarżać o morderstwo, inni ludzie - , mają prawo w miejscu publicznym kłaść wieniec z napisem o zupełnie innej treści.
Winą za katastrofę obarcza się Lecha Kaczyńskiego, który zmusił pilota do lądowania.

To wciąż oskarżenie mniejszego kalibru niż „spiskował z Putinem, aby zabić prezydenta”.

Kaczyński przywykł, że może przemocą kneblować poglądy dla siebie niewygodne i to stawia go bliżej standardów putinowskich niż nam wszystkim wmawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tłusty Benito niezalogowany
12 marca 2024r. o 15:30
~~Jasiu napisał(a): Obejrzałem filmik spod schodów smoleńskich i w pierwszej chwili zrobiło mi się starszego dziada szkoda.
Trzęsący się ze złości i bezsilności Kaczyński przepycha się z wyzywającymi go ludźmi, ewidentnie czymś przejęty.

A potem poczytałem o kontekście tej sytuacji i skończyło się współczucie.
Ten pomnik to nie grób, a już na pewno nie prywatny grób brata Jarosława Kaczyńskiego.
To postawiony z naruszeniem prawa symbol zawłaszczania państwa.
Arena wieloletniego kłamstwa - że samolot zniszczyła bomba, a prezydenta zabił Putin, a pewnie nawet Putin we współpracy z Tuskiem.

Skoro ludzie będący długo u władzy, przez lata czuli, że mają prawo oskarżać o morderstwo, inni ludzie - , mają prawo w miejscu publicznym kłaść wieniec z napisem o zupełnie innej treści.
Winą za katastrofę obarcza się Lecha Kaczyńskiego, który zmusił pilota do lądowania.

To wciąż oskarżenie mniejszego kalibru niż „spiskował z Putinem, aby zabić prezydenta”.

Kaczyński przywykł, że może przemocą kneblować poglądy dla siebie niewygodne i to stawia go bliżej standardów putinowskich niż nam wszystkim wmawia.



Stołeczna policja prowadzi trzy postępowania dotyczące zniszczenia wieńca przed pomnikiem smoleńskim — dowiedział się Onet. Chodzi o sytuacje z udziałem polityków PiS: Jarosława Kaczyńskiego, Anity Czerwińskiej i Marka Suskiego. — Są prowadzone czynności wyjaśniające, zgodnie z kodeksem postępowania w sprawach o wykroczenia Efektem takich czynności mogą być wnioski o uchylenie immunitetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.