Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 16:58
gdyby chciał to być może by to zrobił ale dla niego ważniejsze jest to by ktoś ,ktokolwiek mu odpisał ...
padło na ciebie bo jesteś spolegliwy i podatny na sugestie...;)
przeleciałem właśnie kilka stron wstecz i jak widzę te jego ''wysiłki'' by wydusić z ciebie coś więcej aż bije po oczach jego samotność...hahaha

właśnie dlatego już innych zaczepia wietrząc we wszystkich te swoje ''teorie spiskowe''...hahaha

jest tu kilka ciekawych postów ale do nich wrócę troszkę później ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 września 2020r. o 17:13
Horus napisał(a): gdyby chciał to być może by to zrobił ale dla niego ważniejsze jest to by ktoś ,ktokolwiek mu odpisał ...
padło na ciebie bo jesteś spolegliwy i podatny na sugestie...;)
przeleciałem właśnie kilka stron wstecz i jak widzę te jego ''wysiłki'' by wydusić z ciebie coś więcej aż bije po oczach jego samotność...hahaha

właśnie dlatego już innych zaczepia wietrząc we wszystkich te swoje ''teorie spiskowe''...hahaha

jest tu kilka ciekawych postów ale do nich wrócę troszkę później ...


Nie wiem czy to wada czy zaleta , że odpowiadam , pamiętasz ilu do mnie pisało abym Tobie nie odpowiadał i nie dyskutował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 17:22
owszem ...wiele pamiętam ...

ale mam pytanko- czy przypominasz sobie mój post w którym pisałem do ciebie ''...e''
byłbym wdzięczny za odpowiedź...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 września 2020r. o 17:50
Horus napisał(a): owszem ...wiele pamiętam ...

ale mam pytanko- czy przypominasz sobie mój post w którym pisałem do ciebie ''...e''
byłbym wdzięczny za odpowiedź...


Moderator zadziałał więc tym razem nie mogę odpowiedzieć , domyślam się co z Twojego posta zmoderował , jeżeli było to coś wulgarnego to nie pamiętam , ogólnie to nie należę do tych - pamiętliwych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 19:40
teraz dopiero zauważyłem dlaczego nie kojarzysz...tak ''mordorator'' po raz kolejny zrobił się nadgorliwy ...
więc dla jasności o co mi chodzi ...

czy kiedyś ,kiedykolwiek , nazwałem cię w moim poście ''ped.a ł.em'' ?

można wiele zapomnieć ale raczej nie coś takiego ...

a ty pamiętasz?


Dopisane 09.09.2020r. o godz. 19:12:

no...teraz poszło bez problemu ...;)


Dopisane 09.09.2020r. o godz. 19:35:

~~Kasztankowa Szydlica napisał(a): Panna,masz tu link , może będziesz mógł skorzystać https://www.boleslawiec.sr.gov.pl/nieodplatna-pomoc-prawna,m,mg,3,161 .

Nie może być tak, że człowiek, który codziennie wchodzi na forum wyzywa wszystkich, sieje zamęt, później odgrywa uczciwego obywatela w sądzie.


nie lepiej było to wysłać na priv?
a co jak sam z tego zrobię użytek?...;)

ale tobie chodzi o ''wrażenie'' jakie tu chcesz zapewne na mnie wywrzeć ...
marnie to wygląda...''prawniku'' :]




Dopisane 09.09.2020r. o godz. 19:40:

~~Kasztankowa Szydlica napisał(a): Oczywiście, nie znasz go a ja jestem świętym Mikołajem. Niedługo mocno się zdziwi, przekaż mu.


nie musi ...
już wiem ...nawet już jestem ''mocno zdziwiony''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Szydlica niezalogowany
9 września 2020r. o 20:11
Zdziwisz się zdziwisz pewnego dnia ... już niedługo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2020r. o 20:24
Dziękuję Lucjanie za odpowiedź . Pewnie , że bym sobie wyguglał , ale zależało mi na tym , abyś miał motywację do pisania :) Mam jeszcze kilka pytań , ale to jutro . Dobranoc :)

ps. To kiedy ta rozprawa Głupia Papugo ? Rajty mi falują , jak sztandar Popaprańców he, he, he :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 20:27
~~Kasztankowa Szydlica napisał(a): Zdziwisz się zdziwisz pewnego dnia ... już niedługo.


spoko...dasz znać?...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.