Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Rudawobrązowa Kufea niezalogowany
9 września 2020r. o 9:16
Pannazdzieckiem napisał(a): A ja niestety znam przede wszystkim z tej strony , że na tysiąc postów jakie pisze na Bolcu jakieś 50 % są z pod tyldy :D Rozumiem wielowymiarowość , ale nie przesadzajmy :D

Ciekawym , czy na Oko.press i Racjonaliście też tak robi ? :D

A tak nawiasem ... Kufea , czy to nie Ty Janusz ? :D

Zaczynam się gubić w tych Twoich wcieleniach :D

Tak jestem Janusz a ty Jonasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Szydlica niezalogowany
9 września 2020r. o 9:19
Panna,masz tu link , może będziesz mógł skorzystać https://www.boleslawiec.sr.gov.pl/nieodplatna-pomoc-prawna,m,mg,3,161 .

Nie może być tak, że człowiek, który codziennie wchodzi na forum wyzywa wszystkich, sieje zamęt, później odgrywa uczciwego obywatela w sądzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2020r. o 9:44
Dzięki Szydlica . Jestem przygotowany . Pióra polecą . Niech tylko Głupia Papuga dziób wystawi . Nich gada co chce materiałów mam już tyle , że mi się w segregatorze nie mieszczą :D Zobaczymy , co dalej , ja donosicielem nie byłem i nie będę , bo mi się po prostu nie chce użerać z k.retynem . Ale tym razem ręki nie podam , zapominając o miłosierdziu ... celowo :)

Stwórco ... kocham absolutnie wszystkich , Janusza też . I Lucjana i Przema ateistę :)
... proszę , niech Głupia Papuga ogłosi termin drugiej rozprawy , żebym mógł mu te anielskie piórka powyrywać :D

Nota bene , ufam Szydlica , że oglądałeś Constantina ... qurde nie ufam , ja wiem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Szydlica niezalogowany
9 września 2020r. o 9:57
Panna, sprawa w sądzie kieruje się swoimi prawami. Nie będzie tak, że pójdziesz i pokażesz jak ten baran zachowuje się na forum i sąd przyzna ci rację. Tam są różne procedury , może ci nawet nie pozwolić nic pokazać . Potrzebny ci jest ktoś, kto wie jak to przebiega i ci doradzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2020r. o 10:25
Wiem Szydlica . Nie raz byłem sądzony , ale na Głupią Papugę mnie nie stać :D
Gruca , który nas sądził ostatnio chciał mnie kiedyś wsadzić na cztery lata i jakoś mnie nie wsadził . Ale jakeśmy z Januszem ostatnio przed obliczem stanęli widziałem ten błysk w oku :D Śmiał się w duszy , bo bardziej krety , ńskiego powództwa w życiu nie widział :D

Janusz dawaj drugą turę :D

Miejmy nadzieję , że pan Gruca jeszcze się uśmiechnie . Śmiech to zdrowie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
9 września 2020r. o 15:45
Liliowiec,Kufea ?
Komu jeszcze przypiszesz to że jest Falco?
To że można być durniem bez odrobiny rozsądku potwierdzasz tu każdego dnia.Jesteś i żałosny i śmieszny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lawenda niezalogowany
9 września 2020r. o 15:49
I zamiast mówić o meritum sprawy toczone są personalne rozgrywki .
Pora zamknąć temat i przenieście się do publicznej szczekaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 września 2020r. o 15:55
Pannazdzieckiem napisał(a): Domyśliłem się Szydlica :)

Miłego życzy cham i prostak :)

ps . Lucjanie nadal proszę o trzecią pozycję i uzasadnienie :)


Piotrze znikłem na chwilę z forum .
Wczoraj presowanie słomy w kostki , dziś zwożenie i układanie sterty , jestem zajechany , więc krótko .
Wyszkowski to prawa ręka Anny Walentynowicz , wspólnie z robotnikami z Gdańska ogłosili manifest o utworzeniu Wolnych Związków Zawodowych w 1978 r . Błędem ich było zaproszenie do współpracy Wałęsę mimo że wiedzieli o jego przeszłości , naiwnie wierzyli że się zmienił .
O tym się mało mówi że to działacze WZZ po zwolnieniu z pracy Anny Walentynowicz byli organizatorami strajku .
Gdy Walentynowicz ogłosiła że Wałęsa to TW , Bolek robił wszystko aby ją zniesławić i usunąć z Solidarności .
Właśnie tacy ludzie jak Wyszkowski , Gwiazdowie stanęli murem za Panią Anną .
Wałęsa jak został prezydentem robił wszystko aby ich skłócić , zaproponował Wyszkowskiemu stanowisko ministra w jego kancelarii , Wyszkowski odmówił .
Więcej


Dopisane 09.09.2020r. o godz. 15:55:

Więcej chcesz wiedzieć wystarczy Wpisać w wyszukiwarkę - Krzysztof Wyszkowski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.