Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 września 2020r. o 22:47
Horus napisał(a): tak...możesz tylko o tym pomarzyć...

kumpli szukasz?...ruszaj na rampę do słoni...

ja chamów i alkoholików unikam ...:]


I bardzo dobrze :D Widzisz jaki mondry facio jesteś . Unikasz też męskiej rywalizacji ... face to face , bochaterze z klawiaturką :D

Powiedz Janusz ile razy pisałeś na Bolcu z pod tyldy ?

Stać cię na cywilną odwagę i szczerą odpowiedź ? No ile ... bogu ? :D

Bo ja , kiedy nie mogę się zalogować , to przedstawiam się chamski chadziar ... imieniem jakie nadał mi kiedyś Hegemon :)

Uwielbiam wręcz Ludzi co nie wstydzą się swojego Imienia , jak Lucjan , Przemo .

Jak tam papiery bogu i kiedy ta rozprawa ... nie bądź taki tajemniczy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 września 2020r. o 22:56
W takim razie ja tyle wiem o komunie, co ty o faszyźmie.

A może widziałeś ten włoski lub niemiecki faszyzm na własne oczy? Wtedy to dopiero twój ojciec raczkował z gilem do pasa ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 września 2020r. o 23:09
i tym komentarzem z przeszłości zakończę dzień tak jak i ''szkiełko'' się skończyło...
a jutro?

''od nowa polska ludowa'' :]


Dopisane 08.09.2020r. o godz. 23:09:

skorn napisał(a): W takim razie ja tyle wiem o komunie, co ty o faszyźmie.

A może widziałeś ten włoski lub niemiecki faszyzm na własne oczy? Wtedy to dopiero twój ojciec raczkował z gilem do pasa ; )


ależ ty potrafisz bajdurzyć...hahaha
oczywiście że na własne oczy nie widziałem ale mój Ojciec już tak ...
dzięki dziadkowi poznawałem historię ludzi zamieszkujących Gać Przeworską ,Komańczę ...
oglądałem zdjęcia ,słuchałem wspomnień , oglądałem groby i pomniki ludzi zamordowanych przez zarówno faszystów jak i własowców ...
w Biłgoraju byłem pod głazem upamiętniającym śmierć cywili zamordowanych przez NSZ...
a ty ''historyku''?
byłeś w Bełżcu? byłeś w Sztutowie?
byłeś chociaż w Gross Rosen ?

facet...za ''cienki'' jesteś ...;)
a ''cienki'' znaczy tu ''ograniczony w wiedzy''

jeśli czegoś nie wiesz nie u mnie szukaj nauk .. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 września 2020r. o 23:16
Bo widzisz bogu mój synek jest już samodzielny . Stwórcy dziękuję , że mam od kogo pożyczać kasę :D Ma dwa centymetry więcej niż ja i na kompach bardziej się zna ode mnie , nie mówiąc o teoriach spiskowych i sieci 5G . Sam bym Go nie wychował , za głupi jestem . Potrzebne były Siostry Zakonne z Bolesławca . Szacun Drogim Paniom :)

Możesz sobie dziwaczyć bogu ile chcesz . Możesz wyzywać katoli i forumowiczów jak chcesz , ale gdybyś miał jaja ... to pogadaj z Radkiem :D :D :D , jeśli ze mną nie chcesz :D Efekt ten sam ... gleba :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Zimowit niezalogowany
8 września 2020r. o 23:19
jeszcze w Hucie Pieniackiej trzeba by poszukać prawdy...
że, - "każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 września 2020r. o 23:37
jak w wieku ''nastoletnim'' ma się ojca alkoholika to jedynym ratunkiem dla takiego jest wyrwać go z takiego ''środowiska''
chlejąc dzień w dzień oczywiście ''nie ma się czasu'' :) na wychowywanie ...
stąd może i ''ciężkie myślenie'' u dzieciaka..
to tylko i wyłącznie twoja wina i to ty ponosisz pełną i wyłączną odpowiedzialność za taki stan rzeczy...
stąd dzisiejsza twoja samotność i frustracja...

twój obecny , szaleńczy pęd za tym by ktoś - (''napiszcie mi jakieś ciepłe słowo''- tak to było?...hahaha) cię zaakceptował jest twoim ''skowytem'' o litość ...

tylko na to trzeba sobie zasłużyć ...a ty dałeś tu wielu ludziom powody by ciebie znienawidzili ...

dlatego jedynymi twoimi ''przyjaciółmi '' pozostanie ''słoń'' -ohydnie śmierdzący nuras i puszki piwa...
takie to jest twoje ''życie''

a straszyć to ty możesz wróble w parku...

dopij się do końca i idź spać ...;)




Dopisane 08.09.2020r. o godz. 23:37:


~~Różowa Rezeda 31 grudnia 2019r. o 18:46

~~Różowa Rezeda

Postów:

~~Szarobury Eukomis napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): A kto powiedział , że Panna jest mądra ?
Szczęśliwego Nowego Roku ,
I miłego ostatniego dnia roku :)


Na szczęście nikt .


AAAAAMMMEEEENNNN

no proszę ...ale wyczucie czasu...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 września 2020r. o 23:53
Bogu ... złagodniałeś . Twoja nienawiść skupia się właśnie na mnie . Odpuściłeś Przema i Lucjana i swoje schizofreniczne klony ... dowal mi jeszcze proszę nieudolnymi cytatami :D

Pospałem trochę , teraz mogę podyskutować :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Zimowit niezalogowany
9 września 2020r. o 0:49
To jeszcze raz: „Symptomy trollowania:
• ...
• chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji;
• skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób;
• konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych ...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza