Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus słabnie
22258
#Horus nieaktywny
7 września 2020r. o 20:40
[img=1599504055_y6bxt7o.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Fasola niezalogowany
7 września 2020r. o 20:47
qwax_ napisał(a):
~~Piwny Grujecznik napisał(a):
qwax_ napisał(a):

Co najmniej? A jaki będzie następny twój ruch - utniesz mu łeb? ;)



Ty jakiś mało rozumny jesteś.Są bardziej cywilizowane sposoby karania.Kolejną gorszą karą będzie zasądzenie grzywny, a to już zaboli.

Najgorszą karą jest śmierć bliskiej osoby, którą możesz zarazić niedowiarku.

Aha, i ta maseczka za 1zł uchroni moich bliskich przed śmiercią na tego strasznego koronawirusa?? Uff ;)
Pomimo tego, że ta maseczka przed niczym nie chroni? "Chroni" tylko przed mandatem ;)
A mógłbyś podać jeszcze postawę prawną do tej grzywny, która zaboli?
[img=1599490239_9flkteg.jpg]


Moja maseczka którą noszę z założenia nie chroni mnie, ale moje otoczenie. Noszę ją z myslą, że ktoś też uszanuje moje zdrowie.... ale jeżeli tylko zobaczę, że ktoś będąc w moim otoczeniu jej nie nosi, natychmiast będę zdejmowała swoją, nawet wtedy kiedy będe kichała, prychała... Skoro ktoś w moim otoczeniu nie wierzy w jej skuteczność to nie widzę sensu, żebym ją przy nim nosiła. Natomiast zawsze będę ją miała w otoczeniu osób, które równiez je noszą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 września 2020r. o 20:55
~~Niebieskawozielona Fasola napisał(a):
Moja maseczka którą noszę z założenia nie chroni mnie, ale moje otoczenie. Noszę ją z myslą, że ktoś też uszanuje moje zdrowie.... ale jeżeli tylko zobaczę, że ktoś będąc w moim otoczeniu jej nie nosi, natychmiast będę zdejmowała swoją, nawet wtedy kiedy będe kichała, prychała... Skoro ktoś w moim otoczeniu nie wierzy w jej skuteczność to nie widzę sensu, żebym ją przy nim nosiła. Natomiast zawsze będę ją miała w otoczeniu osób, które równiez je noszą .

Ale pokaż badania pokazujące, że noszenie kawałka szmaty za kilka złotych chroni innych.
Tak ci powiedziała tv, a ty to bezkrytycznie zaakceptowałaś.
A to noszenie masek nie tylko NIKOGO nie chroni, ale zagraża TWOJEMU zdrowiu!!
A jak każą ci chodzić w maskach p-gaz to też to będziesz robić? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 września 2020r. o 21:05
~~Niebieskawozielona Fasola napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Piwny Grujecznik napisał(a):
qwax_ napisał(a):

Co najmniej? A jaki będzie następny twój ruch - utniesz mu łeb? ;)



Ty jakiś mało rozumny jesteś.Są bardziej cywilizowane sposoby karania.Kolejną gorszą karą będzie zasądzenie grzywny, a to już zaboli.

Najgorszą karą jest śmierć bliskiej osoby, którą możesz zarazić niedowiarku.

Aha, i ta maseczka za 1zł uchroni moich bliskich przed śmiercią na tego strasznego koronawirusa?? Uff ;)
Pomimo tego, że ta maseczka przed niczym nie chroni? "Chroni" tylko przed mandatem ;)
A mógłbyś podać jeszcze postawę prawną do tej grzywny, która zaboli?
[img=1599490239_9flkteg.jpg]


Moja maseczka którą noszę z założenia nie chroni mnie, ale moje otoczenie. Noszę ją z myslą, że ktoś też uszanuje moje zdrowie.... ale jeżeli tylko zobaczę, że ktoś będąc w moim otoczeniu jej nie nosi, natychmiast będę zdejmowała swoją, nawet wtedy kiedy będe kichała, prychała... Skoro ktoś w moim otoczeniu nie wierzy w jej skuteczność to nie widzę sensu, żebym ją przy nim nosiła. Natomiast zawsze będę ją miała w otoczeniu osób, które równiez je noszą .


Nie odnosisz wrażenia Ksawery , że mamy tu do czynienia ze Sztuczną Inteligencją , co nam chce do głowy wcisnąć własne prawdy ?

Bo myślę sobie , że " moja maseczka " , jeśli nie jest Sztuczną Inteligencją , to totalnym De.bilem , bądź De. bilką

Kochanie ... proszę poczytaj , co mówią wirusolodzy :) Poczytaj , co mówią wakcynolodzy , poczytaj cokolwiek ... oprócz Onetu i Interii :)

W ciekawych czasach przyszło nam żyć :)

Dobranoc , mówi cham i prostak :)




Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Sit niezalogowany
7 września 2020r. o 21:09
Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja zakładam maseczkę, bo nie chcę narażać się na wzrok dziwnych ludzi. Jeżdzi taka dyżurna ze mną od pół roku. Dobrze, że czarna, bo brudu nie widać. Samo noszenie ograniczam do minimum. Jeśli zobaczę tylko jedną osobę bez maski, również ściągam. Wtedy mam więcej odwagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Fasola niezalogowany
7 września 2020r. o 21:10
qwax_ napisał(a):
~~Niebieskawozielona Fasola napisał(a):
Moja maseczka którą noszę z założenia nie chroni mnie, ale moje otoczenie. Noszę ją z myslą, że ktoś też uszanuje moje zdrowie.... ale jeżeli tylko zobaczę, że ktoś będąc w moim otoczeniu jej nie nosi, natychmiast będę zdejmowała swoją, nawet wtedy kiedy będe kichała, prychała... Skoro ktoś w moim otoczeniu nie wierzy w jej skuteczność to nie widzę sensu, żebym ją przy nim nosiła. Natomiast zawsze będę ją miała w otoczeniu osób, które równiez je noszą .

Ale pokaż badania pokazujące, że noszenie kawałka szmaty za kilka złotych chroni innych.
Tak ci powiedziała tv, a ty to bezkrytycznie zaakceptowałaś.
A to noszenie masek nie tylko NIKOGO nie chroni, ale zagraża TWOJEMU zdrowiu!!
A jak każą ci chodzić w maskach p-gaz to też to będziesz robić? ;)


Nie muszę nic nikomu udawadniać, skoro nie wierzysz to twój problem... A dowodów na to czy maseczki są skuteczne czy nie sam sobie poszukaj w poważnych, sprawdzonych publikacjach medycznych ( NIE w TV i nie w fake News )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 września 2020r. o 21:24
Fasolko , Dziewczynko Ty moja ukochana , proszę Cię ... przestań się stawiać i poczytaj , tych co wiedzą więcej od Ciebie . Nie wiem , czy wiesz , ale jest taki jeden facet - ptaszek zięba ... wyguglaj sobie i posłuchaj co mówi o koronaświrusie . Gdybyś miała problem ze zrozumieniem terminów medycznych , o których ... " ptaszek " opowiada , to nie pytaj cioci Wiki , nie ma to sensu . Posłuchaj własnego Serca :)

Śpij dobrze Fasolko :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Turzyca niezalogowany
7 września 2020r. o 22:22
"... jak inni nie potrafią, to ja mówię wszystkim PRZEPRASZAM. Za to co się stało, za to co się wydarzyło, za zamykanie wszystkiego. Za zamknięcie cmentarzy również. Naprawdę szczerze i z całego serca PRZEPRASZAM. Jest mi bardzo przykro, że tak się stało. Byłem jednym z trybików tej bezwzględnej maszyny. Wiem, że jeszcze wiele przed nami, ale nie należy się aż tak tego bać. Ludzie na całym świecie chorują na wiele różnych chorób i nigdy nie było takich cyrków jak teraz." - prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.