Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zastrzelił konia zamiast dzika
~Topazowa Pęcherznica niezalogowany
8 września 2020r. o 21:15
Mam bardzo, ale to bardzo duże pojęcie o myśliwych i o tym "sporcie", ponieważ mam bardzo wielu w swoim otoczeniu. I to z różnych kół. 80 procent atrzela z noktowizorami, co jest tutaj zabronione, 70 procent jest pijana, wiekszość nie robi żadnych badań związanych z posiadaniem broni, mają tylko być obecni na strzelincach na pseudo przestrzeleniu broni. Nie mają żadnych kontroli. Strzela sama śmietanka towarzystwa, ponieważ to bardzo drogie hobby, przez co są bezkarni, bo się wzajemnie kryją. Stosowany jest wszelki zabroniony sprzęt, typu kamerki na podsypkach, noktowizory itd. Dostają pieniądze np. za lisa rozjechanego przez samochód, wystarczy, że zrobią mu zdjęcie. Tłuką wilki na potęge, i wywożą na cmentarzyska w lesie.
Nie zgłaszają zabitych zwierzat bo muszą za nie płacić gdy je biorą dla siebie. Itd itd itd, ale dowodów jak zawsze brak. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowa Pęcherznica niezalogowany
8 września 2020r. o 21:15
Mam bardzo, ale to bardzo duże pojęcie o myśliwych i o tym "sporcie", ponieważ mam bardzo wielu w swoim otoczeniu. I to z różnych kół. 80 procent atrzela z noktowizorami, co jest tutaj zabronione, 70 procent jest pijana, wiekszość nie robi żadnych badań związanych z posiadaniem broni, mają tylko być obecni na strzelincach na pseudo przestrzeleniu broni. Nie mają żadnych kontroli. Strzela sama śmietanka towarzystwa, ponieważ to bardzo drogie hobby, przez co są bezkarni, bo się wzajemnie kryją. Stosowany jest wszelki zabroniony sprzęt, typu kamerki na podsypkach, noktowizory itd. Dostają pieniądze np. za lisa rozjechanego przez samochód, wystarczy, że zrobią mu zdjęcie. Tłuką wilki na potęge, i wywożą na cmentarzyska w lesie.
Nie zgłaszają zabitych zwierzat bo muszą za nie płacić gdy je biorą dla siebie. Itd itd itd, ale dowodów jak zawsze brak. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kruczoczarny Ogórecznik niezalogowany
8 września 2020r. o 21:38
Myśliwi nie maja serca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Złotlin niezalogowany
8 września 2020r. o 21:44
~Topazowa Pęcherznica napisał(a): Mam bardzo, ale to bardzo duże pojęcie o myśliwych i o tym "sporcie", ponieważ mam bardzo wielu w swoim otoczeniu. I to z różnych kół. 80 procent atrzela z noktowizorami, co jest tutaj zabronione, 70 procent jest pijana, wiekszość nie robi żadnych badań związanych z posiadaniem broni, mają tylko być obecni na strzelincach na pseudo przestrzeleniu broni. Nie mają żadnych kontroli. Strzela sama śmietanka towarzystwa, ponieważ to bardzo drogie hobby, przez co są bezkarni, bo się wzajemnie kryją. Stosowany jest wszelki zabroniony sprzęt, typu kamerki na podsypkach, noktowizory itd. Dostają pieniądze np. za lisa rozjechanego przez samochód, wystarczy, że zrobią mu zdjęcie. Tłuką wilki na potęge, i wywożą na cmentarzyska w lesie.
Nie zgłaszają zabitych zwierzat bo muszą za nie płacić gdy je biorą dla siebie. Itd itd itd, ale dowodów jak zawsze brak. Pozdrawiam
Zgłoś to gdzieś. Anonimowo, może ktoś się tym zajmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatkowy Miłorząb niezalogowany
8 września 2020r. o 21:53
Pomylił KONIA Z DZIKIEM!!! Oni najpierw się zbierają, ksiądz myśliwy odprawia msze(abyśmy nie pomylili konia z dzikiem), następnie alkohol leje się litrami, a na końcu po odśpiewaniu:"pojedziemy na łów" poszli w las!!! Byłem świadkiem wiem o czym mówię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglasta Turzyca niezalogowany
8 września 2020r. o 22:13
A Ja pomylę myśliwego z dzikiem i też go odpalę a potem odjadę autem.Tyle w temacie.Kiedyś polowano żeby zdobyć jedzenie i skóry,a teraz poluje się dla zabawy.Rozrywka bogatych snobistycznych pustych emocjonalnie i intelektualnie niedorozwiniętych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółta Lewizja niezalogowany
8 września 2020r. o 22:25
Chore "hobby" dla chorych ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczne Przymiotno niezalogowany
8 września 2020r. o 23:02
Może był na fazie? Pomylić konia z dzikiem, dobre. Może konia nigdy nie widział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.